Kekomaxxing Guide [MEGATHREAD]

bloated mentalcel

bloated mentalcel

Iron
ya simdi bir onceki kekomaxx guide da lavuk demis yok soyle pantolon alacan boyle sac tirasi olacan ikisinide yanlis vernmis aq ben 3-4 ay kekomaxxed adamlarla takiliyorum hic birinde dedigi seylerden gormedim simdi gercek guide i veriyom

oncelikle bir onceki kekomaxx guide in icerisindekiler ile neden yanlis oldugunu aciklayayim

GERCEKTEN KIMLER KEKOMAXX YAPMALI
1.
bir oncekinde demis yok iste zorbalanan kardesler falan bende diyorum ki suanda zorbalaniyorsan bir sikim yapamazsin bu thread senin icin degil. kekomaxxi hazirdan hafif cevresi olan, ve/veya utanc verici/kotu bir sey ile anilmayan kisiler yapmali

2. 22 yasindan kucuk herkes kekomaxx yapmayi denemeli su anda kiz sikemiyorsaniz ciddi fark goreceksiniz

KEKOLARIN GERCEKTEN HANGI KIZLARA APPEALI VAR
bir onceki thread bu konuda biraz da olsa hakli, asko kusko olan kizlara gercekten cok appeali var ama en cok kendisi de ortamci olan kizlara appeali var (sikis garanti)

gecenki threade bakip yaziyorum da bu adam ciddi diyorum ne konustugunu bilmiyor polo yaka falan copelamis aq

KEKOMAXX GUIDE
Saç stili:
bir onceki adam yine copelamis yok tas kafa falan diye de belirli bir sac stili yok, just iyi yerde, kafa yapina gore, siklikla tiras ol bro

Tarz:
polo giyen keko ciddi diyorum kekomaxx yapmaya basladigimdan beri fazla gormedim.

tisortun pek bir onemi yok cok fazla tisort de giymiyyorlar zaten

1.CEKET
siyah olmazsa daha iyi olur daha fazla halo katar, benim favorim koyu yesil

2.PANTOLON
ceketteki gibi siyyah olmazsa daha iyyi olur mavi almalisin yirtik olursa cok daha iyi olur

3.SWEATSHIRT
nike/adidasdan iste bir takim sweati olur,siyah olmayan bir sey olur

ozet:siyah giymeyin amk

Karakter
1.her seye gulmeyeceksin, hep espri yapmayacaksin, durusun olacak ((samimi olmayan ortamlarda) bakiyon adamla samimi oldun adamda saka yapmaya basladi alinmayacaksin sende yapacaksin)

2.DEGERLERIN OLSUN ornegin anana bacina bir sey dediklerinde kavga etmeyi goze al ha bu arada musluman olmasaniz bile degilim demeyin dayak yeme hatta oldurulme ihtimaliniz var ciddi

Artılar ve Eksiler:
ARTILAR: iyi yapabilirsen
fena appealin ve ortamin olur
Eksiler:0, sadece okulda ogretmenler/bazi kiz gruplari tarafindan sevilmezsin

tavsiyeler ve nereden nasil baslayacagim:

baslamak biraz zor, kekolar tarafindan kabul edilmen ya da keko mahallesinde dogup buymen gerekiyor

yani ilk basta kekolarin gozune gireceksin sonrasinda onlarla takila takila gelisirsin zaten
nasil gozune girecem derseniz ne bileyim kekolarin sinifta atistigi gruba karsi olmak ya da ortak arkadas yoluyla

thread burada bitmistir eleman asdas senin de aminakoyayim 17 dk dir bunu yaziyorum ciddi hayat problemlerim var;)

• JFL
Reactions: testesteronking and i_love_roosters