kellesmeyi nasil reverslerim

bloated mentalcel

bloated mentalcel

Iron
aga ben 1 senedir falan kellesiyorum simdi ogrendim kellestigimi kafamin derisi arkadan cok koaly gozukuyor hairline im geriye gitmis eskiden kasimla birlesikdi ne yapabilirim hap onermeyin su minoxidil midir nedir o ise yariyor mu

Mecbur hap kullancan yada over
Qxjhvzx21sg61

ben zaten kellesmeyeceğim için dediim onuda çocuğun yüzü gözü erimiş az baskıla dhtyi baskılayacaksın çocuk duasterid kullanıyomuş %90 baskılayan şeyi

ru531313 var yüzü eritmeden saçı koruyomuş

aga ben 1 senedir falan kellesiyorum simdi ogrendim kellestigimi kafamin derisi arkadan cok koaly gozukuyor hairline im geriye gitmis eskiden kasimla birlesikdi ne yapabilirim hap onermeyin su minoxidil midir nedir o ise yariyor mu
kabileye taze kan

• JFL
Reactions: maarda
ben zaten kellesmeyeceğim için dediim onuda çocuğun yüzü gözü erimiş az baskıla dhtyi baskılayacaksın çocuk duasterid kullanıyomuş %90 baskılayan şeyi

ru531313 var yüzü eritmeden saçı koruyomuş
ru531313 ne amk oyle bir sey yok

6 sene fin dut kullandım az döküldü ama gürlüğü iyi halen şekil verebiliyorum

6 sene fin dut kullandım az döküldü ama gürlüğü iyi halen şekil verebiliyorum
sac cikaran bir sey yokmu:feelswhy: her seyi goze alirim kemiklere zarar verme haric

sac cikaran bir sey yokmu:feelswhy: her seyi goze alirim kemiklere zarar verme haric
Var.Oral minoxidil.Kalbin durma noktasına geliyor ama saçın çıkıyor.Ben topikalini kullandım sakal için ve hem sakalı hem saçı çıkardı bir ara nw1 gür saçlı oldum efsoydu

• Love it
Reactions: bloated mentalcel
kemıklere zarar veren sac urunu yok zaten. minox ve fin combosu kullan ama once erkek tıpı mı yoksa telogen effluvıum mu oldugunu ogrenmen gerek

kemıklere zarar veren sac urunu yok zaten. minox ve fin combosu kullan ama once erkek tıpı mı yoksa telogen effluvıum mu oldugunu ogrenmen gerek
fin test dusuruyormus dogru mu:think: