Kenan Yıldız adlı piçi atmayın artık kötü oluyorum

maximum cope31

maximum cope31

Bronze
Oğlum bir ben mi deli oluyorum bu herife ?

Futbolda sıçtı batırdı kocis ilan ettiler herifi amk. Kenan mega chad confirmed orospu cocugunu atmayin artik kafayi yiyicem kiskancliktan.

• +1
Reactions: MOGGERWINSS and maarda
Ben nedense hiç görmüyorum sosyal medyada falan aq

• +1
Reactions: hardmaxxreality
Merak etmeyin birgün futbolcu olursam çok fena moglucam bu herifi.

• JFL
  • +1
Reactions: maximum cope31, ALP, toprak and 1 other person
Merak etmeyin birgün futbolcu olursam çok fena moglucam bu herifi.
Sen facially 8/10 eleman değil misin at suratını dmden bakayım 8/10 musun gerçekten 4/10 çıkma da

Sen facially 8/10 eleman değil misin at suratını dmden bakayım 8/10 musun gerçekten 4/10 çıkma da
kanzisinden 8/10 ratelendigi icin 8/10 vermis kendine buyuk ihtimal 5/10 bisey kimse gercek rate ne bilmiyor ben hayatimda real'de yasıt olarak en fazla high mtn gordum

• JFL
Reactions: ogrepilled
kanzisinden 8/10 ratelendigi icin 8/10 vermis kendine buyuk ihtimal 5/10 bisey kimse gercek rate ne bilmiyor ben hayatimda real'de yasıt olarak en fazla high mtn gordum
Oglum erzincanda falan mı yasiyon her yer htn kayniyor ben sik kadar sehirde yasamama ragmen nadiren cl goruyorum

Onun* dediğine göre Profildeki oymuş değilsede kolpacı copecinin teki ilk ignoremi yicek kişi belli oldu.

Onun* dediğine göre Profildeki oymuş değilsede kolpacı copecinin teki ilk ignoremi yicek kişi belli oldu.
benimde naptim sana ? sen 8/10 olduguna inaniyormusun aq?

benimde naptim sana ? sen 8/10 olduguna inaniyormusun aq?
6-7-8-9-10 İnsanlar diyorsa, İnanırım Tabii. Bende Sana Moglandın diyorum. Bence sende buna inanmalısın.

Last edited:
6-7-8-9-10 İnsanlar diyorsa, İnanırım Tabii. Bende Sana Moglandın diyorum. Bence sende buna inanmalısın.
annem yakısıklı oğlum dedi

• JFL
Reactions: toprak
1722574788111

• WTF
Reactions: maarda
Tanıştığım bütün insanlar bana Yakışıklısın diyor zaten.
vayy kardesim demek herkes uakısıklı diyor ciko genclik diyor ama bi turlu yuzunu atamiyorsun dusunsene

vayy kardesim demek herkes uakısıklı diyor ciko genclik diyor ama bi turlu yuzunu atamiyorsun dusunsene
Evet yüzümü atmayı düşünmüyorum ama sen niye bu kadar kudurdun ki ?

Users who are viewing this thread

Back