Kenan yildiz blackpillin gerçek olduğunun en büyük kanitlarindandir

turbomanlet7

turbomanlet7

Banned
Su orrospu düşük dimorfizm benim yaşımdayken karidan ayirt edilemeyen güçlü htn yüzlü uzun boylu piç maçın anasına 40 takla attirmasina rağmen 77. Dakikaya kadar keltoş 170 kendisinden 40 gömlek üstün topçu keremin yerine oyunda kaldı. kenandan daha yüksek testosterona sahip turrak kizlari ise bu performans üzerine asskimm cicimm diye edit yapmaya devam eder çünkü adam chadlite. Brutal beyler over generally chadlite bi adam her zaman üstün tutulacak

@Tallooksmaxxer

• +1
Reactions: CursedOne and Tallooksmaxxer
Su orrospu düşük dimorfizm benim yaşımdayken karidan ayirt edilemeyen güçlü htn yüzlü uzun boylu piç maçın anasına 40 takla attirmasina rağmen 77. Dakikaya kadar keltoş 170 kendisinden 40 gömlek üstün topçu keremin yerine oyunda kaldı. kenandan daha yüksek testosterona sahip turrak kizlari ise bu performans üzerine asskimm cicimm diye edit yapmaya devam eder çünkü adam chadlite. Brutal beyler over generally chadlite bi adam her zaman üstün tutulacak

@Tallooksmaxxer
ya dostum herseyi siksok pille baglamayın artık cidden adam iyi gorunuyor diye 77 dakika boyunca macta kaldıgını mı sanıyorsun amk :lul::lul: hahahahaHA

• +1
Reactions: maarda
iyi oynamadı orospu cocugu ama gorunusle ne alakası var aq

• +1
Reactions: maarda
iyi oynamadı orospu cocugu ama gorunusle ne alakası var aq
Ben sahsen kenanin populerite amacli sahada kaldığını düşünüyorum kenan yerine kerem olsa ve bok gibi oynasa ilk yarı bitmeden oyundan çıkardı... Adam bide turnuva boyunca rezalet oynadi amk ona rağmen portekiz maçı harici tüm maçlar 11di tamamen imaj ve populerite amaçlı baska aciklamasi yok

Last edited:
  • +1
Reactions: szolliontaraelis
Ben sahsen kenanin populerite amacli sahada kaldığını düşünüyorum kenan yerine kerem olsa ve bok gibi oynasa ilk yarı bitmeden oyundan çıkardı... Adam bide turnuva boyunca rezalet oynadi amk ona rağmen portekiz maçı harici tüm maçlar 11di tamamen imaj ve populerite amaçlı baska aciklamasi yok
O bölgede adam olmadığı için uzun süre sahada kaldı kerem Hollanda defasına karşı birşey yapabilecek adam değil çünkü çok güçsüz kalıyor

ya dostum herseyi siksok pille baglamayın artık cidden adam iyi gorunuyor diye 77 dakika boyunca macta kaldıgını mı sanıyorsun amk :lul::lul: hahahahaHA
chad olduğu için 77 dakika oynamadı am chad olduğu için 11 başlamasını yadırgamadı kamuoyu

chad olduğu için 77 dakika oynamadı am chad olduğu için 11 başlamasını yadırgamadı kamuoyu
olum chadde değil abartma lan :lul: Allah yaptık adamı iyice

hollanda defenasına bişey yapabilecek değil diyip oyuna girdikten sonra açılmaya başladı sol taraf messi çok mu güçlü keremden kısa bide adam içerde dışarıda man unitede atıyor şampiyonlar ligi paylaşıyor portekiz maçında sahada en çok çabalıyan isimi oluyor hala kenan falan buda kerem çok güçsüz falan diyo sen gitt looksmax copele futbol falan izleme mal evladı
Puhahahaha messiyi örnek vermiş aq aptalı amin evladı messide denge var herşey görünüş değil sen kesin bodybuilderlar çok kaslı diye en güçlü yumrukları o attığını falan sanıyorsundur.
Ayrıca kerem kaç tane pozisyon kaçırdı madem izlemiyorsun maçı siktir git istatistiklere bak

• +1
Reactions: ALP
mk çakalı bodybuilder diyerek ilk attığın yorumunla çelişiyorsun kerem kaç tane pozisyon kaçırdı diyor kenan o pozisyonlarıda bulamadı full geriye pas herşeyi tvden izlediğin gibi sanıyorsun değil mi dakika 80 2 1 geridesin o adrenalin stres ile topu bile süremezsin ki kenan biz öndeyken bile süremiyordu :D

denge derken her kanat oyuncusunda belirli seviyede denge var keremde 1 ise messide 10 tane sonuçta var mı var bu yüzden messi en iyi kanat ama kenanda kerem kadar denge yok :D?
Nerde çelişiyom tam olarak

• +1
Reactions: ALP
alın okuyun amk karılar hemen koruma altına almış ozan tufan falan olsa topa tutulurdu

blackpillnin kaniti iste

alın okuyun amk karılar hemen koruma altına almış ozan tufan falan olsa topa tutulurdu

Bi adamın yakışıklı oldugunu nerden anlarsın

Kızlar bahsederken ''çocuk'' diyorsa. Yakışıklı çocuk, bu çocuk cok yakisikli, vb.

• JFL
  • +1
Reactions: Lixen, elemanzelvadre and Tallooksmaxxer
Bi adamın yakışıklı oldugunu nerden anlarsın

Kızlar bahsederken ''çocuk'' diyorsa. Yakışıklı çocuk, bu çocuk cok yakisikli, vb.
niye öyle

Users who are viewing this thread

Back