kızdan ayrıldım

Ethernal

Ethernal

Kafam doldu, nereye boşaltayım?
title

bu acı için ne yapabiliriz beyler

Last edited:
o acı çok tatlı bir acı ama artik maalesef o duyguyu kaybettim cunku yenisinden yenisine atlama skillini actim.

tavsiyem ascendlemek karsi tarafi cok kudurtuyor ama baya da zahmetli

o acı çok tatlı bir acı ama artik maalesef o duyguyu kaybettim cunku yenisinden yenisine atlama skillini actim.

tavsiyem ascendlemek karsi tarafi cok kudurtuyor ama baya da zahmetli
nenesini siktiğimin kurduğu cümleye bak orospu cocugu. kıza diyorum banane milletten yazandan ben seni istiyorum amk yok diyor

Attachments

• WhatsApp Image 2024-09-15 at 01.00.52.jpeg
    WhatsApp Image 2024-09-15 at 01.00.52.jpeg
    109.9 KB · Views: 0
  • JFL
Reactions: Deleted member 92288 and boneking772
nenesini siktiğimin kurduğu cümleye bak orospu cocugu. kıza diyorum banane milletten yazandan ben seni istiyorum amk yok diyor
kendi kendine yazmadin demi la bunu :feelswhat:

• JFL
  • Hmm...
Reactions: mert27, emirmax.6, nmn14 and 1 other person
kendi kendine yazmadin demi la bunu :feelswhat:
yok amk az önce bunları gördüm kızın fotolarını silyiorum şimdi amk çok kötü his sikecem kafamı yarın viskiye vuracam kendimi

high mtn ve üstünün aldığı mesajlar

genetik çok acı bi hap

genetik çok acı bi hap
tipin ortalama veya ortalamanın üstündeyse geri kalanı kızı düşürmekte bitiyo, buda zeka ve iletişim becerine bağlı.

• +1
Reactions: naturepreacher
tipin ortalama veya ortalamanın üstündeyse geri kalanı kızı düşürmekte bitiyo, buda zeka ve iletişim becerine bağlı.
Zeka ve iletişim becerileri de genetik zaten

• +1
Reactions: elemanzelvadre
Zeka ve iletişim becerileri de genetik zaten
İletişim becerileri yaşadığın şeylere tipe boya göre gelişiyor birnevi genetik ama genetik değil

• +1
Reactions: elemanzelvadre
Yarın yeni sevgilisiyle story atar

yok amk az önce bunları gördüm kızın fotolarını silyiorum şimdi amk çok kötü his sikecem kafamı yarın viskiye vuracam kendimi
Neyi kötü his olum kimsenin seni karşılıksiz sevmediğini daha anlamadin mi

İletişim becerileri yaşadığın şeylere tipe boya göre gelişiyor birnevi genetik ama genetik değil
0-7 yaş arası dönemine bağlı çoğunlukla, ondan sonra da 18 yaşına kadar değişebiliyor ama her yaş daha da zorlaşıyor

Dünyadaki en kritik dönem çocukluğun ve fetal dönem hayatının nasıl olacağını belirliyor

silme bana at bakıp 31 çekerim :LOL:

silme bana at bakıp 31 çekerim :LOL:
olum senin varını yoğunu sikeyim keşke buraya yakın olsan seni gelip siksem aptal orospu evladı seni

Kanka hayatında erkeğe(sana) ihtiyacı yok diyor bu mesajı aldığın dakika no contact zaten
ilk bi kontrol için ulaşır onu da yeme cucklanmadan senden özür dileyip devam edelim diyene kadar hicbir zaman demezse de nextle
Unutmak için aklına her geldiğinde bir şınav çekip ya da başka zorlanacağın uğraşa gir iyi gelir

• Love it
Reactions: Ethernal