kızla aramdakı boy farkı

emirmax.6

emirmax.6

Silver
Aq ınstada bı kız vardı baya hosuma gıdıyordu konustuk kız cok guzel yksye hazırlanıyor o da benım gıbı tek ortak yanımız bu buyuk ıhtımalle ama o harbıden çalışıyor napıcam kızla aramızda 5 cm boy farkı var o 170 ben 175 bulusunca fraudlayayım mı sızce ne yapayım taktık felan verın

genelde boylarını yalan söylüyorlar reelde 165 çıkabilir o kız(yaşandı)

• +1
Reactions: szolliontaraelis
170im diyorsa 160 küsürdür.

garanti olsun diye tabanı uzun bir şey giy

sikeceksen eve de ayakkabıyla girersin. moderniz falan zırvalarsın bir şeyler

• JFL
Reactions: erkenboşalangarson
boyunu sonsuza kadar fraudlayamassın ciddi ilişkiye doğru gidecekse, 3 cmnin üzerine çıkma fraudliyacaksan illa

bir sıkıntı çıkmaz boyundan merak etme çevreme ve arklere bakarak söylüyorum

boyunu sonsuza kadar fraudlayamassın ciddi ilişkiye doğru gidecekse, 3 cmnin üzerine çıkma

boyu fraudladığı öğrenilirse kızın gözünde subhuman olur amk

beğendi dediğim çok beğenmek zaten knk.

boyunu sonsuza kadar fraudlayamassın ciddi ilişkiye doğru gidecekse, 3 cmnin üzerine çıkma

Bende de aynı da buraya yenı tasındım ılk defa burda bı kızla buluscam burda ondan telaslıyım

eğer ki kaşar değilse hiçbir kız ilkten vermez dostum
biz normielere ilkten veren kızlar kaşar oluyor evet. ama çoğu kadın david gandy gibi bir adama ilkten verir

biz normielere ilkten veren kızlar kaşar oluyor evet. ama çoğu kadın david gandy gibi bir adama ilkten verir
davıd gandyye verebılecek kadınla hayatımızda konusmamısızdır

davıd gandyye verebılecek kadınla hayatımızda konusmamısızdır
erkekler tuttuğunu siker ama gandynin standartları vardır. klas adam

Sen kacsın boy
175 ama hiç belli olmayan topuk içermeyen platform hissi veren rahat kendi oluşturduğum skechers elevator ayakkabıyla 179.5, yani 177 sayılıyom ama 180 diye larplamam lazım trk kizi anlamaz zaten 180 aşağısına kısa diyolar

175 ama hiç belli olmayan topuk içermeyen platform hissi veren rahat kendi oluşturduğum skechers elevator ayakkabıyla 179.5, yani 177 sayılıyom ama 180 diye larplamam lazım trk kizi anlamaz zaten 180 aşağısına kısa diyolar
avrupaki kızlar boy konusunda daha agresif. ama oradaki kızlar 170 bizimkiler 150

tek sorun 5cm farksa problem yok

17 yaşında hayatında çalışmamış bakirelerden tavsiye almayın​

• +1
Reactions: szolliontaraelis

Users who are viewing this thread

Back