Kızlar..

emrelangdon

emrelangdon

Falcon
Beyler geçen flörtle bulustuk takıldık denize gidelim vs diyordu spora gidelim diyordu neyse aksam oldu (htb kız) annesiyle kardesiyle sahilde buluscaktı benide cagirdi tanıstırmaya tanısırsınız vs dedi okey dedim gittik herşey iyiydi baya güzel anlaşıyorduk filan amk yarın oldu karı mesaja bakmıyor bide geçen yanlışlıkla takipten cikardim sonra tekrar istek attım dün açıklıcaktım ama şimdi ne mesaja bakıyo nede isteği kabul ediyor amk geri çektim herşeyi. benim anlamadığım herşey iyi gidiyordu ailesiyle tanıstıktan sonra neden böyle oldu amk?

• +1
Reactions: Htobrother
O günde hediye parfüm almıstı aq neyse bedavadan parfüm🤠

kepaze herif :LOL:

• +1
  • JFL
Reactions: chadmanlet04 and VeritasVosLiberabit
aç köpek gönderildi de bırakılmak bu kadar koyuyorsa sen hiç bu işin içine girme yorarlar seni

• JFL
Reactions: maarda
aç köpek gönderildi de bırakılmak bu kadar koyuyorsa sen hiç bu işin içine girme yorarlar seni
Kanka sadece anasından sonra boyle yapması koydu yoksa sikimde değil kızdan cok ne var amk

Beyler geçen flörtle bulustuk takıldık denize gidelim vs diyordu spora gidelim diyordu neyse aksam oldu (htb kız) annesiyle kardesiyle sahilde buluscaktı benide cagirdi tanıstırmaya tanısırsınız vs dedi okey dedim gittik herşey iyiydi baya güzel anlaşıyorduk filan amk yarın oldu karı mesaja bakmıyor bide geçen yanlışlıkla takipten cikardim sonra tekrar istek attım dün açıklıcaktım ama şimdi ne mesaja bakıyo nede isteği kabul ediyor amk geri çektim herşeyi. benim anlamadığım herşey iyi gidiyordu ailesiyle tanıstıktan sonra neden böyle oldu amk?
Senden iyisini bulmuş konmuştur

• +1
Reactions: boneking772
Skntı yok çok guzel paralar gecirdim yedim cebimden parada cıkmadı🤠
kızlarin iq genelde 15-20 civarinda olduğu icin hareket ederken düşünmüyorlar bunu iyiye kullanmaliyiz

• +1
Reactions: boneking772, MOGGERWINSS, Htobrother and 1 other person
Eve cagiracaksin 1-2 saat amini iyi sikeceksin, saclarindan cekersin fln
Ozaman böyle olmaz

duzgun sikemedigin icin siktiri koymus

• +1
  • So Sad
Reactions: emrelangdon and Htobrother
Yapcak bisi yok başka karılardan devam🤠
first datede iyi sikmen lazim ki diger gun yazsin salak oc sikis guide yapıcam size bekleyin

• JFL
Reactions: Tornoviaa and dogida
Kanka first date degil amk 7 8 flan

yeterince cekici degilsin demek ki kiz icin bu da demek ki sikisseydiniz zevk almayacakti
Kanka 1 ay bile olmadı amk daha keske 2 3 ay olsaydı da en azından sikerdim belki

yeterince cekici degilsin demek ki kiz icin bu da demek ki sikisseydiniz zevk almayacakti
Yaşı küçük ondandir veya muhafazakar yerde yaşıyordur dicem izmirde yaşıyor kızlar 14ten itibaren veriyor orda kendisi 15 16 mi ne rahat sikebilmesi lazım

• +1
Reactions: boneking772
Yaşı küçük ondandir veya muhafazakar yerde yaşıyordur dicem izmirde yaşıyor kızlar 14ten itibaren veriyor orda kendisi 15 16 mi ne rahat sikebilmesi lazım
muhlada yasıyom herkes 15de veriyor mk

Users who are viewing this thread

Back