kortizol ananizi avradinizi sikiyor haberiniz yok

dostoyevski

dostoyevski

Nomad
Ya kardesim su konu hakkinda bilgisi olan falan yok mu amk

Versin bi yarramin bashi otu yarramin koku otu yarramin tassagu otu gidek alak aktardan cayini icej

Hayir l theanine desen 400 mg icmek gerek buda gunde ortalam 15-20 yesil cay ediyor amk

L theanine in kendisi pahali

Kinoa gorduk kinoada pahali

yok mu yarrakurekotu (ashwagandha copelamayi) alak icek yatak sabaha low inhib uyanak amk

Benim hba1c sinirdaydi ve insulin yuksek duzeydi 14 15 yasimda prediyabet vardi doktor dedi dusuk doz glifor (metformin varya su ghda yaninda kullandiginiz amk ilaccilari) ondan aldim bide yuruyusle falan gecti ama ilaci ictigim donem zihnim temizleniyodu amk

Bide bi ara prozac falan denedim o uyuttu sadece tırt o

Ashwagandha

• JFL
Reactions: dostoyevski
prozac babam iciyor la iyi geliyo diyodu

• +1
Reactions: dostoyevski
1725058694773

• JFL
Reactions: maarda and iblamemyheight
18e gireyim portfoyumu bozdurup mse taktircam kocaman damagim olcak sonra
One laaa anlat biraz
Screenshot 20240831 015616
alt tarafı böyle dar mı sence

bu aptal orospu cocugunun maxillada bi sikinti yok takmis yuz maskesine 8 yasinda sanki amk

Screenshot 20240831 021136 Gallery

benimki boyle daracik amk en azindan zenciler tarafindan kacirilip sakso cektirilmek istendigimde bbcyi agzima alamayip kurtulucam siz de bi plan yapin bence

• JFL
Reactions: iblamemyheight and elemanzelvadre
View attachment 3136551
benimki boyle daracik amk en azindan zenciler tarafindan kacirilip sakso cektirilmek istendigimde bbcyi agzima alamayip kurtulucam siz de bi plan yapin bence
Dişlerini fırçaladıfın için gelişmemiş ben 1 kere fırçalamadım hayyatımda

• JFL
Reactions: Angaracel
Dişlerini fırçaladıfın için gelişmemiş ben 1 kere fırçalamadım hayyatımda
yanlislikla opusursem diye amk. guzel duruyo mu dislerim bari en azindan carpik degil

View attachment 3136551
puahahahaha bu ne lan orospu evladı orhan puahahahahahaha hiç güleceğim yoktu gece gece amına koyduğumun ucubesi ya

• JFL
Reactions: iblamemyheight
puahahahaha bu ne lan orospu evladı orhan puahahahahahaha hiç güleceğim yoktu gece gece amına koyduğumun ucubesi ya
saka yaptim dogida oyle bisey yapma sakin

Last edited:
DECA BASIN KORTIZOL SISTEMINIZI ALLAHIN YANINA YOLLASIN RAHATINIZA BAKIN OK?

ya orosbu vocuklari simde de agzinizi mi atmaya basladiniz

• JFL
Reactions: Angaracel