kuafor sacimi mahvetti

cmstormhox

cmstormhox

22 year old truecel
yaklasik 3 yil once sacima keratin uygulamasi yaptirmistim keske yaptirmasaydim sacimi kurutmakla kalmadi o zamandan beri sacim dokuluyor. genetik demeyin yaptirmadan once dokulmezdi cunku.muhtemelen sac derimde inflamasyon var ama gecmiyor bir turlu. aranizda daha once bunu yasamis olan varmi (sacim tek tarafli degil heryerden dokuluyor,minoksidil zartzurt herseyi denedim)

yaklasik 3 yil once sacima keratin uygulamasi yaptirmistim keske yaptirmasaydim sacimi kurutmakla kalmadi o zamandan beri sacim dokuluyor. genetik demeyin yaptirmadan once dokulmezdi cunku.muhtemelen sac derimde inflamasyon var ama gecmiyor bir turlu. aranizda daha once bunu yasamis olan varmi (sacim tek tarafli degil heryerden dokuluyor,minoksidil zartzurt herseyi denedim)
Saçını 3 e vur derma stamp minoxidil ve finasteride kullan

• +1
Reactions: cmstormhox
he bende ne diyo bu amk diyodum

keep coping boyo fix ur bloat and hope on fin and dut or its over for you soon okk baba

• +1
Reactions: menas
Kadınsın ve bunu biliyorum

yararlı bır cevap verecek yokmu bu kadar kısının arasında:lul:

yararlı bır cevap verecek yokmu bu kadar kısının arasında:lul:
İnflamasyon falan diyon normal birşey değil ki dermatolog muyuz biz amk

• JFL
Reactions: toprak
İnflamasyon falan diyon normal birşey değil ki dermatolog muyuz biz amk
ne alakası var amk yabancılarda inflamasyonla alakalı herşeyi yazmışlar :lul:

ŞİMDİ İSTANBULA GİT BONEKİNG KUAFÖR VAR ORDA CAN DİYE Bİ ARKADAŞ VAR ORDA İKİ SA SOL YAPIYOR SANA YARDIMCI OLUYOR TAMAM MI ŞEKER KARDEŞİM TAMAM MI JASTİN BİBIRIM BENİM MAMİŞ MAMİŞŞŞ

• JFL
Reactions: ALP and htnmaxxer
ŞİMDİ İSTANBULA GİT BONEKİNG KUAFÖR VAR ORDA CAN DİYE Bİ ARKADAŞ VAR ORDA İKİ SA SOL YAPIYOR SANA YARDIMCI OLUYOR TAMAM MI ŞEKER KARDEŞİM TAMAM MI JASTİN BİBIRIM BENİM MAMİŞ MAMİŞŞŞ
sus ulan sus:feelswah:

napçan saçın olsa stacy olacaksın sanki foidlerde herşey elmacık kemiklerde bitiyor zatende şimdi sen escmaxxing yap sonra cheekbones implant yaparsın

• JFL
Reactions: ALP
napçan saçın olsa stacy olacaksın sanki foidlerde herşey elmacık kemiklerde bitiyor zatende şimdi sen escmaxxing yap sonra cheekbones implant yaparsın
erkegım kanka erkekk :lul:

erkegım kanka erkekk :lul:
ooo moruk sen fena copeliyon ya. git yine çalış gay ol sonra cheekbones implant koplama canım.

saçın için cbd balm (bunu herkes söylemez dua et piç)

sacım gerı cıkmayacak gıbı, sacsız kel chad mı olur amk. galıba tek cozum femboymaxx onlarda zevk almıyo:lul:

• JFL
@Heatmiser
@ALP
Saç dökülmesi hakkinda bildiğim en bilgili adamlar bunlar ben turbomanlet7 bu arada etiketi garipsemeyin

• +1
Reactions: ALP and cmstormhox
Saç dökülmesi hakkinda bildiğim en bilgili adamlar bunlar
En son saten saç bonesi aldım yatarken takıyom nemini koruyor yastığa geçmiyor yada alnıma değmiyor
(uzun saç olduğu için gece boyunca alına değerse akneyi arttırabilir)

Arkadaşın sorunu ilginçmiş bi cildiyeye görünsün genelde keratin yada perma yaptıranlara götümle gülüyorum ben bonus kafalar yada düz saçlılar yaptırıyo :lul:

Coverpower

sacsız kel chad mı olur amk.
Dünya yüzeyinde yalnızca birkaç erkek kel görünümü sırıtmadan taşıyabilir.
Aşağıdaki iki adam elit yüz kemikleri olduğu için kel oldukları halde çekici görünebiliyorlar.
Ki onlar bile saçla daha çekici görünürler;

Timkgpvvvmdb1
Images

Saç hayattır, saç gençliktir, saç sağlıktır.
Saçı olmayanın hayatı da yoktur.

En son saten saç bonesi aldım yatarken takıyom nemini koruyor yastığa geçmiyor yada alnıma değmiyor
(uzun saç olduğu için gece boyunca alına değerse akneyi arttırabilir)

Arkadaşın sorunu ilginçmiş bi cildiyeye görünsün genelde keratin yada perma yaptıranlara götümle gülüyorum ben bonus kafalar yada düz saçlılar yaptırıyo :lul:

View attachment 3062726
turkıyedekı dermatologlar hıcbı sıkım bılmıyor en az 30 tanesıne gıtmısımdır abartmıyorum bu arada sacım dalgalı

Dünya yüzeyinde yalnızca birkaç erkek kel görünümü sırıtmadan taşıyabilir.
Aşağıdaki iki adam elit yüz kemikleri olduğu için kel oldukları halde çekici görünebiliyorlar.
Ki onlar bile saçla daha çekici görünürler;

View attachment 3062738View attachment 3062740

Saç hayattır, saç gençliktir, saç sağlıktır.
Saçı olmayanın hayatı da yoktur.
oglum kel degılım kı zaten. hıcbıryerımde acık yok neredeyse gelecegım ıcın endıse edıyorum sadece. bu dokulme kel bırakmaz benı sadece asırı seyrek olur onuda ıstemem tabı

• +1
cheekbone implantları erkeklerde gay gibi duruyor
Malar implant daha iyi ayrıca doktorlar feminen round shape yapıyor o zygolari blackpill bilen doktorlar eppley gibi onlar daha iyi yapabilir eppley blackpill biliyor mu bilmiyorum salladim btw

• +1
Iyi zygolar=yüksek potansiyel ve iyi gelişmiş bir yüz Enes karduya hariç onun zygolar iyi dicemde 3/4ünden ve yan profilden zygolari deforme

• JFL

Users who are viewing this thread

Back