küre girdirmek istediğim ltn kem küm ediyor?

elemanzelvadre

elemanzelvadre

Anti natural 🥶🥶💀☠️😈
spor salonunda arkadşım var 1.78 58 kilo gel küre girelim diyorum cocuga yok kem küm erken yasta yaşlı gözükmek istiyosan gir yhaa falan demeye baslıyo 1 ay sonra ben 75 kilo 100 bench olunca bakalım ne diyecek??? küre girdim eskisinden daha fazla kolajen var suan aqq cildim bebksi pembe pürüssüzlüğü şaka mı?

bide dalga geçmeyin bench 50 den 60 a cıktı direkmen ilk haftada (1 yıldır spor yapıyodum ve bench 50ydi evet)

• +1
  • JFL
Reactions: szolliontaraelis, maximum cope31 and dostoyevski
diyorum kızlar kaslardan etkileniyor 1.60 olsan bile diyoki yok ben gitar calarak kızları etkleyecgımı dusunuyorum allahını amıgötü

• JFL
Reactions: maximum cope31
spor salonunda arkadşım var 1.78 58 kilo gel küre girelim diyorum cocuga yok kem küm erken yasta yaşlı gözükmek istiyosan gir yhaa falan demeye baslıyo 1 ay sonra ben 75 kilo 100 bench olunca bakalım ne diyecek??? küre girdim eskisinden daha fazla kolajen var suan aqq cildim bebksi pembe pürüssüzlüğü şaka mı?

bide dalga geçmeyin bench 50 den 60 a cıktı direkmen ilk haftada (1 yıldır spor yapıyodum ve bench 50ydi evet)
16-17 yaşında çocuksun sen kardeşim ( Bende öyleyim amk kötülemek için söylemiyorum) şu an senin gibi genetik anomali orospu cocugu olmayan kişilerin Hormon,Steroid,Sarms,Yarrams,Sikims, gibi şeyleri "BİLİNÇSİZCE" kullanması anasının amına kadar yolunu gösterir iki seçenek olur ya çocuk ilaçlardan emboli olur ölür ya jinekomasti olur gibi yan etkiler olur yada doğal hormon seviyeleri sikilir atılır
O göbeğine hormon basmanı hiç kimse yapmıyor akranlarında, seninkide genetik anomali olmandan kaynaklı kanka herkesi kendin gibi görme
çocuk daha spora yeni başlamıştır bırak bi yapsın baktı gerçekten hormonları yok 18 19 yaşında gelişimi tamamlandığında girer sikinin keyfine bakar sen genetik anomali mental retard bir orospu cocugusun diye çocuk öyle olmak zorunda değil

KONU KİLİT.

• Ugh..
  • JFL
  • +1
Reactions: BugraSA, szolliontaraelis and menas
16-17 yaşında çocuksun sen kardeşim ( Bende öyleyim amk kötülemek için söylemiyorum) şu an senin gibi genetik anomali orospu cocugu olmayan kişilerin Hormon,Steroid,Sarms,Yarrams,Sikims, gibi şeyleri "BİLİNÇSİZCE" kullanması anasının amına kadar yolunu gösterir iki seçenek olur ya çocuk ilaçlardan emboli olur ölür ya jinekomasti olur gibi yan etkiler olur yada doğal hormon seviyeleri sikilir atılır
O göbeğine hormon basmanı hiç kimse yapmıyor akranlarında, seninkide genetik anomali olman herkesi kendin gibi görme
çocuk daha spora yeni başlamıştır bırak bi yapsın baktı gerçekten hormonları yok 18 19 yaşında gelişimi tamamlandığında girer sikinin keyfine bakar sen genetik anomali mental retard bir orospu cocugusun diye çocuk öyle olmak zorunda değil

KONU KİLİT.
adcasdücasdğl cocugun boy uzaması ilkokulda bıttı amq ne dıyon aslfasldp

vay genetiğini sikim 60 ile umarım sete giriyorsundur

• +1
  • JFL
Reactions: dostoyevski and elemanzelvadre
  • JFL
Reactions: dostoyevski
  • +1
Reactions: elemanzelvadre
  • JFL
Reactions: temelyeterliliktest and dostoyevski
O göbeğine hormon basmanı hiç kimse yapmıyor akranlarında, seninkide genetik anomali olmandan kaynaklı kanka herkesi kendin gibi görme

KONU KİLİT.
Bilader ben kafayı karrartım ya :feelshah:

Bilader ben kafayı karrartım ya :feelshah:
çocuk ergenliği bitireli 2.5 yıl olmuş ve hala sevgilisi yok üstüne çok zayıf ve iğrenç gözüküyor COCUGUN ELINDE AZICIK BI BOY VAR ONUDA STEROIDLE DOLDURALIM DEDIK DINLEMEDI KENDISI BILIR

• +1
Reactions: menas
diyorum kızlar kaslardan etkileniyor 1.60 olsan bile diyoki yok ben gitar calarak kızları etkleyecgımı dusunuyorum allahını amıgötü
Gerizekalıyı haline bırak.

Seni görünce küre girmeye karar verdim bana ilac ver diye gelir, siktiri koy.

• +1
Reactions: elemanzelvadre and dostoyevski
Yav rakip elesene genco sikin kalkmaz ben de vazgeçtim falan de

• JFL
  • +1
Reactions: elemanzelvadre, menas, Tornoviaa and 1 other person
Allahin ami gotu

• WTF
Reactions: menas
Gerizekalıyı haline bırak.

Seni görünce küre girmeye karar verdim bana ilac ver diye gelir, siktiri koy.
Yav rakip elesene genco sikin kalkmaz ben de vazgeçtim falan de
acıma bakış ifadesini attı bide testoya girdim diyince aslğDADflsdlgaslğASDFKPOĞASDFOASODK yarrama bak pörtlek gözleriyle

• JFL
Reactions: Angutoid
50 kiloyken 60 ile sete giriyordum senin icin over
Kanzi misin birader? 50kg olmak ne? En son ilkokulda 50 kiloydum. Ayrcıa adamı niye ezmeye çalışıyon? Sporda ilk günümde 70kg bench attım ben böyle triplere girmiyorum aq.

Kanzi misin birader? 50kg olmak ne? En son ilkokulda 50 kiloydum. Ayrcıa adamı niye ezmeye çalışıyon? Sporda ilk günümde 70kg bench attım ben böyle triplere girmiyorum aq.
amına koyim sitede milletin yüzüne subhuman yarra yemişsin diyorlar sen geldin buna mı taktın amk.

50 kiloyken dedim 50 yim demedim amın evladı seni boyum kısa zaten küçükken başladım spora.

otistik olduğun için adamı ezdim diye beni ezmeye çalıştın galiba yazık

60 kilo benche tonca ilaç basıp set giremiyorsa onun ben genetiğini sikeyim ortada ezilcek bir durum yok kodumun salağı seni

amına koyim sitede milletin yüzüne subhuman yarra yemişsin diyorlar sen geldin buna mı taktın amk.

50 kiloyken dedim 50 yim demedim amın evladı seni boyum kısa zaten küçükken başladım spora.

60 kilo benche tonca ilaç basıp set giremiyorsa onun ben genetiğini sikeyim ortada ezilcek bir durum yok kodumun salağı seni
Yarrak ustası pezevenk, bu ilaçlar sihir mi sence? Senin kıt kafan bunu anlayamıyor mu? Adamın yaptığı zaman ve para kaybı, ona bir şey demiyorum ama senin yaptığın da eşşeklik değil de ne lan? Senin gibi gavatlar yüzünden ülke gelişmiyor zaten aq liseli.

dostum ilaçlar sadece kasa daha fazla protein sentezliyor not magic amk

tüm ilaçlara boy uzatsın diye giriyorum girdiğim testo dozu 125mg suanlık zaten dusuk girdiğim tum ilaclar yerine koyma misali

tüm ilaçlara boy uzatsın diye giriyorum girdiğim testo dozu 125mg suanlık zaten dusuk girdiğim tum ilaclar yerine koyma misali
umarım uzarsin amk annen baban bir şey demiyo mu amk? full yüksün şu an ailene

umarım uzarsin amk annen baban bir şey demiyo mu amk? full yüksün şu an ailene
hgh çok yük oluyo da diğerlerinde problem yok hghyi düşük kullancam heralde zaten artk

aylık masrafın ne kadar
18kydi hgh cok basarken suan hgyi az basıcam toplam 12k olcak yemek param 7-8k civarıdır heralde

Zararlı falan filan demiyolar mı? Yoksa biliyolar mı ilaçların içeriğini falan
öyle dediklerinde ne kadar cahil olduklarını yüzlerine vuruyor ve benimle iletişimi kesmeleri gerektiğini söylüyorum

öyle dediklerinde ne kadar cahil olduklarını yüzlerine vuruyor ve benimle iletişimi kesmeleri gerektiğini söylüyorum
ilaç parası ver oç diyon yani of ane bi sg ya

• +1
Reactions: elemanzelvadre
niye milleti küre sokuyon amk rekabeti arttırıyor orospu çocuğu

• JFL
  • +1
Reactions: Tornoviaa, maarda and elemanzelvadre
  • +1
Reactions: chadmanlet04
Yarrak ustası pezevenk, bu ilaçlar sihir mi sence? Senin kıt kafan bunu anlayamıyor mu? Adamın yaptığı zaman ve para kaybı, ona bir şey demiyorum ama senin yaptığın da eşşeklik değil de ne lan? Senin gibi gavatlar yüzünden ülke gelişmiyor zaten aq liseli.
Ulan eşşek herif 60 kilodan bahsediyoruz ilacı az bassa bile etkisi olur azıcık amk sen daha demin ben ilk seferimde 70 girdim diyerek benim yaptığımın aynısını yaptın.

Senin için over lafını şaka olarak kullanıyorum zaten amk ben 50 kiloyken girerken 14 15 yaşında bir şeydim ve bayadır da spor yapıyordum.

Forumda herkes milletin tipiyle taşşak geçiyorken ufacık dediğime takılıp ülke gelişmiyor diyorsan sen harbi otistiksin amk.

He ayrıca eleştri diye bir şey de var amk benim de bileklerim kötü genetiğimi sikeyim mesela

• +1
Reactions: szolliontaraelis

Users who are viewing this thread

Back