Liseliysen (reşit değilsen) tacizmaxx

claustral04

claustral04

Iron
Blackpill çerçevesinde kadının doğasını rasyonelleştirme çabanız anlamsızdır beyler biyoloji ve realite her zaman anlatılanın bir ötesindedir. Kadının arzusu ne istediğini bilmez ta ki karşılaşana kadar. Flört-taciz sınırını ihlal ederek etkileşim kurun şansınız artacaktır.

• Ugh..
  • +1
Reactions: ALP and oldgymcel
redpill cope'u
çirkinsen siklemezler chadsen götünü açarlar abi kalan herşey cope

• +1
Reactions: ALP, MentalistKebab, szolliontaraelis and 1 other person
redpill cope'u
Yeşil yakışmış lan sana ayrıca hoşgeldin

• Love it
Reactions: maarda
umarım bonesmash çalışıyodur da yarrağı yemezsin
kanka yapiyoz ya umarım düzgün gelişir amk zaten kötüyüz daha kötü olmayak

• +1
LAN BABA FORUM DWDEKİ GENESİS FORUMA DONMUS BU BAŞLIKLAR NE

• JFL
Blackpill çerçevesinde kadının doğasını rasyonelleştirme çabanız anlamsızdır beyler biyoloji ve realite her zaman anlatılanın bir ötesindedir. Kadının arzusu ne istediğini bilmez ta ki karşılaşana kadar. Flört-taciz sınırını ihlal ederek etkileşim kurun şansınız artacaktır.

Tacizmax cidden kafa karıştırıcı ve ilginç bir konu. Deneme yanılma yoluyla test edilmesi çok riskli, ayrıca kadınlar onlara dokunan erkekleri mi daha çok tercih ediyorlar, yoksa aslında çekici erkekler reddedilmeyeceklerini bildikleri için mi daha fazla fiziksel temasa meyilli oluyor. Daha önce iş yerinde sürekli kadınlara dokunduğu için adı çıkan 40 yaşında bir herif tanımıştım. Kızlar gelip rahatsız olduklarinı bana anlatiyodu. Günün sonunda taciz kötü şöhretli bir suç ve kadinlar bundan rahatsız olduğunu ifade ediyor.

Öte yandan kadınların tacizci ve tecavüzcülere aşık olması edebiyat ve sinema dünyasında eskilerden beri çokca işlenen bir konu. Mesela straw dogs(1971) filmi en ünlü örneklerden. Bizim yeşilçamda da çokca örneği var. Bir erkeğin bir kadinı taciz etmesi dominasyon ve güç gösterisi olarak algilanabilir ve belki bu yüzden çekici bulunabilir. Bu tarz kötü davranışların kadinlarca çekici bulunması kadınların neden arıza erkeklere tutulduğunu da açıklayabilir.

Sonuç olarak taciz ile flört arasındaki ince çizgiyi anlamak ve hangi davranışlarin kadın tarafın hoş veya hor görüleceğine karar vermek zor ancak redpill veya kekomaxing tamamen olmasa da kesinlikle bir parça legit.

• +1
Reactions: claustral04 and yuda
Foidlerin rasyonelleştirme mekanizmaları çok ilginç @oldgymcel fark ettiysen reşit değilseniz dedim çünkü max ceza başka okula gönderiliyor olcaksınız. İlginç çünkü flörtleşirken doğru sinyallemeler örneğin bir üst dönem büyük olmanız ya da alttaki çavuşun boyu hakkında çıkacak bir söylenti veya adınızın çıkmış olması -çok oynak yavşak bi çocuk- foid in ilkel(sürüngen) ve limbik beyninde yer yer yapacağınız hareketleri rasyonelleştirecektir zaten. Dokunmanın altında yatan ilginç manipülasyon karşı tarafın ilkel beynine dominantlığı sinyalliyorsunuz ve bir kol boyuna aldığınız herhangi biri aslında sizin tesir alanınızda olmuş oluyor

Last edited:
  • JFL
  • +1
Reactions: oldgymcel and maarda
redpill cope'u
Benim dinlediğim ve yaşadığım lise anılarındaki hiçbir özne chad değil valla

Benim dinlediğim ve yaşadığım lise anılarındaki hiçbir özne chad değil valla
Lise gerçek hayat değil,lisede sevgili yapamıyorsan ya deforme orospu cocugusun yada aşırı non-nt

Asıl olay lise sonrası başlıyor

• +1
Reactions: ALP and claustral04
Beyler şuraya gidin siz:https://alfaloji.net/
@claustral04 @oldgymcel
kanka haklılık payın var ikinci dediğinde de ben bilimsel blackpill çerçevesinde anlamdırmaya çalışıyorum neden puacılarla aynı sepete attın ki.

• +1
kanka haklılık payın var ikinci dediğinde de ben bilimsel blackpill çerçevesinde anlamdırmaya çalışıyorum neden puacılarla aynı sepete attın ki.
Çünkü aynı şey,ufak bir temas yüzün ve boy kusurlarını gizleyemeyez.

Attığın tüm çalışmalar örnekleme dayalı araştırmalar o yüzden birşey kanıtlamiyorlar

• +1
Reactions: ALP
ben açıkçası bilimsel paradigmaya karşı bir bireyim zaten sadece bakış açısı vermek istedim
gerçek hayata dönelim 160 kekoların bir şeyleri götürmesini nasıl açıklıyor olurdun peki, cevap belli dışadönüklük.

ben açıkçası bilimsel paradigmaya karşı bir bireyim zaten sadece bakış açısı vermek istedim
gerçek hayata dönelim 160 kekoların bir şeyleri götürmesini nasıl açıklıyor olurdun peki, cevap belli dışadönüklük.
Benim kekomaxx overrated diye bir postum vardı ona bak

Evet kişiliğin de etkisi var ama o ayrı bi konu

• +1
Reactions: ALP

Users who are viewing this thread

Back