ltn biri htn olabilir mi?

travisbickle

travisbickle

Iron
evet ne diyosunuz?

Birçok faktöre bağlı

hardmax ile olabilir ama softmax ile cok bisey degisecegini sanmiyorum

Olamaz.
HTN %10-20 arası minimum 185 boy ve 7/10 tip lazım
MTN ise öyle değil 175 ve 5/10 tip yeterli
Gerisi subhuman

• +1
Reactions: hardmaxxreality
Nasıl chad baba o zaman 4/10 bile değilim gerçekten over
2metre isen ve deforme bir sub3 degilsen baya slaylersin cirkin olsanda yuzunu sikleyen olmaz pek ya da kadina falan benziyon

2metre isen ve deforme bir sub3 degilsen baya slaylersin cirkin olsanda yuzunu sikleyen olmaz pek ya da kadina falan benziyon
Peki 4/10 olup x ekseninden genişsem slaylameme etki eder mi

Boyu abartıyorsunuz amk kızın boy fantezisi olmadığı sürece kızdan 5-10 cm uzun olsan yeter yüz tek önemli şey

• +1
Reactions: MOGGERWINSS, hardmaxxreality and Deleted member 81354
Boyu abartıyorsunuz amk kızın boy fantezisi olmadığı sürece kızdan 5-10 cm uzun olsan yeter yüz tek önemli şey
WC Turrok kızları tamamen boya takıntılı,2 metre 4/10 erkek slayler

• +1
Reactions: StuntmanMike and toprak
Yok kızların dediği şeye değil yaptığı şeye bak hepsi biyolojik olarak belirsiz ve stabil değil,tiktokta 2-3 varoşun attığı şeylere kanmayın

• +1
Reactions: MOGGERWINSS
evet 2 metre 4/10 erkege benzeyen bir erkek 165 chadlitedan daha fazla slayler ama bana gorede face>height

evet 2 metre 4/10 erkege benzeyen bir erkek 165 chadlitedan daha fazla slayler ama bana gorede face>height
2 metreyle 165i niye kiyasliyon amk arada 35 santim var. ama argumanin dogru fikrimce.

• +1
Reactions: toprak
Boy>tip WC de
Aksini iddia etmeyin burada böyle

bence 183 falan olup tipin de 5.5-6/10 olması yeterli kız bulmak için

evet ne diyosunuz?
Zor, bazı önemli faktörler değiştirilemiyor veya değiştirmek çok zor ana kusur olacak kadar kötü midface, ipd, maxilla genişliği ve projeksiyonu vs şeyler degistirmek neredeyse imkansız ve çok riskli bu üçü iyi ise zaten ltn olma ihtimalin çok düşük