Maskülen bir yüzü eşitlemek için kaşları inceltmek mantıklı mı?

Xavier

Xavier

👁👄👁
'Ne appealı lan appeal yok yüzünde' diyecek olanlara söyleyeyim kilo verdikten sonra arkadaşlarım beni henry cavill'a benzetmeye başladı amk.
Benim amacım PSL rating yarıştırma filan değil, sadece ince kaş iyi durur mu onu soruyorum.

Eğer reelden biri bunu okuyorsa şunun garantisini verebilirim ki incel terör örgütü ile hiçbir alakam yoktur, burada bir arkadaşım için duruyorum ve burada insanlarla dalga geçmek, milletin birbirine bok atmasını izlemek çok keyifli.
Blackpill'e inanan biri değilim ve dış görünüşüm de zaten blackpill standartlarına göre ortalamanın üstünde yani incel terör örgütüne bağlı olmam mümkün değil.
Buraya kafa dağıtmaya ve insanları blackpillden, kadın düşmanlığından vazgeçirmeye geldim.
-24 Temmuz 2023

• JFL
Reactions: dostoyevski, Deleted member 42111, maarda and 2 others
Eğer reelden biri bunu okuyorsa şunun garantisini verebilirim ki incel terör örgütü ile hiçbir alakam yoktur, burada bir arkadaşım için duruyorum ve burada insanlarla dalga geçmek, milletin birbirine bok atmasını izlemek çok keyifli.
Blackpill'e inanan biri değilim ve dış görünüşüm de zaten blackpill standartlarına göre ortalamanın üstünde yani incel terör örgütüne bağlı olmam mümkün değil.
Buraya kafa dağıtmaya ve insanları blackpillden, kadın düşmanlığından vazgeçirmeye geldim.
-24 Temmuz 2023
Video At.

-24 Temmuz 2023
Hiçbir halt olmamaktadır dostum. Ben bir münakaşada bıçak darbesi aldım ve negatif bir hissin esiri olmadım. Kavga süreci devam ettikçe ani bir hareketle çocuktan, 2-3 bıçak darbesiyle daha sarsıldım. İşte o vakit anladım; yine de kavgaya devam ettim canına yanayım :)) Yahu zaten 30-40 saniye sonra kaba etimizde derin bir hissizliğin esiri oluyoruz. Manuellikten azade olmuş bir şekilde otomatikmen yere düşmektesin; istemsizce ve elde olmayan sebepler yüzünden yani... Bıçak darbesi, kalıcı etki hissettirmese de iyileşme süreci biraz meşakatlidir

• JFL
Reactions: Deleted member 42111, maarda and boneking772
'Ne appealı lan appeal yok yüzünde' diyecek olanlara söyleyeyim kilo verdikten sonra arkadaşlarım beni henry cavill'a benzetmeye başladı amk.
Benim amacım PSL rating yarıştırma filan değil, sadece ince kaş iyi durur mu onu soruyorum.
Ya bilader kaç yıldır şu durumdasın siktir git artık amk yok neymiş henry cavillmış yarram cavil amk uza bir de gelmiş burada gaymaxx soruları soruyorsun kaş inceltme ne amk karı mısın sen?

Ya bilader kaç yıldır şu durumdasın siktir git artık amk yok neymiş henry cavillmış yarram cavil amk uza bir de gelmiş burada gaymaxx soruları soruyorsun kaş inceltme ne amk karı mısın sen?
Ağlaman bittiyse seni de sub-five forumuna alıyoruz Xavier

At dmden kendini

Ha bir de az önce turkcenin içinden geçtiğim için

Yok abi ya dava sonra dava falan açarım herkese açık bir subforumda yüzümü paylaştığım ve milletin yüzümü kullandığı için JFL
Sadece bana aticaksin bende kimseye atmicam ok?

Kanka şu an atamam telefonumun kamerası kötü ama rahat olabilirsin 4 kez GF değiştirdim 40 günde
Cok da sikimdeydi moruk

Kanka şu an atamam telefonumun kamerası kötü ama rahat olabilirsin 4 kez GF değiştirdim 40 günde
Yakışıklı olsaydin Nokia kamerasında bile iyi çıkardın ok

Yakışıklı olsaydin Nokia kamerasında bile iyi çıkardın ok
pek de sikimde değil açıkcası, hunter eye'm, düz ve kalın kaşlarım, 105 derece jawline'ım ve belirgin bir elmacık kemiğim olduğu sürece sikime takmıyorum sizin gibileri.

• JFL
Reactions: dostoyevski, Deleted member 42111 and iblamemyheight
Tam bir clownworld, diyecek başka bir şey bulamıyorum... :feelswhy:

• +1
Reactions: boneking772
pek de sikimde değil açıkcası, hunter eye'm, düz ve kalın kaşlarım, 105 derece jawline'ım ve belirgin bir elmacık kemiğim olduğu sürece sikime takmıyorum sizin gibileri.
babe uyan yeni flood dustu :feelshah::feelshah:

• +1
Reactions: Xavier
ilk once ciko genclik
ardindan iskandinav tanrisi
ardindan henry cavill

turkishchads.org :feelshah:

• JFL
Reactions: menas, boneking772, Xavier and 1 other person
Mert27 arcında ben yoktum ya of

-24 Temmuz 2023
Aynısından

Users who are viewing this thread

Back