mewinge başlıyorum

elemanzelvadre

elemanzelvadre

Anti natural 🥶🥶💀☠️😈
sikişme işhtimalimi arttırmak için dilimi damağımda tutacağım sikişir miyim sizce?

• JFL
Reactions: turbomanlet7, Deleted member 65907 and akethemogger
sikişme işhtimalimi arttırmak için dilimi damağımda tutacağım sikişir miyim sizce?
Bonesmashing ve Mewing türü şeyler tamamen boş. Bilimsel bir dayanakları yok. Ona harcayacagın eforu git bir yerde calıs para biriktir estetik ol aq

• JFL
Reactions: Deleted member 71466
Bonesmashing ve Mewing türü şeyler tamamen boş. Bilimsel bir dayanakları yok. Ona harcayacagın eforu git bir yerde calıs para biriktir estetik ol aq
Mewing biraz yariyoda bonemashing tamamen cope

• +1
Reactions: turbomanlet7
Kanka looksmaxxing gerçekten cok kısıtlı ve zor bir şey amk lanet olsun
Marko jaricin eye spacingi ile de dogabilirdin şükret!!!!
Snapchat 265975442

Bakmayin boyle durduguna uee var onu yok edersem burda fraudladigim gibi olcak benim gözler kısma yok sadece yukardan çektim

Marko jaricin eye spacingi ile de dogabilirdin şükret!!!!
View attachment 2990982
Bakmayin boyle durduguna uee var onu yok edersem burda fraudladigim gibi olcak benim gözler kısma yok sadece yukardan çektim
oglum senı gordum bu arada gayet yakışıklısın hele hele lowking eziğini nefes alarak moglarsın amk. Benimde gözler şu şekil olsa varya tadından yenmezdi amk. htn-chadlite gibi bişisin

bonemash cope değil sadece asimetri ve cilt için risk alman gerekiyor
Eğer bonesmash için bilimsel kaynağı wolfls lawı kullanıyorsan kemiklerine düzenli ve aynı miktarda stres uygulaman gerek çekiçle her vurduğunda aynı stresi yaratman çok zor ayrıca Wolff law'ın işleyişi,kemikler hasar gördüğünde osteoblastların yüzeyde yeni bir kemik katmanı oluşturması ve osteoklastların eski kemik katmanlarını yok etmesidir.osteoklast üretimini azaltmadiğin sürece eski kemiğini yok edecek ve kemik yoğunluğu aynı kalıcak
Supplementler olmadan bonesmash cope

bu eleman chadlitesa ben giga mogger falanim amk max mtn bu
Bana chadlite demek ağır mallık gerektirir ztn yabancılar strong mtn dedi de soyboy görünümüm varmış öyle diyolar o noluyo tam olarak ayrıca senin neye benzedigini bi ben bilmiyom heralde bana da atsana

Bana chadlite demek ağır mallık gerektirir ztn yabancılar strong mtn dedi de soyboy görünümüm varmış öyle diyolar o noluyo tam olarak ayrıca senin neye benzedigini bi ben bilmiyom heralde bana da atsana
Soyboyu eril özellikleri olmayan biri gibi bişey büyük ihtimalle yüzünde dimorfizim yok

• +1
Reactions: turbomanlet7
Soyboyu eril özellikleri olmayan biri gibi bişey büyük ihtimalle yüzünde dimorfizim yok
Yani twink gibi bisey diyosun öyle değilim aq bitane salak söyledi 3 kişide repledi ondan sordum dimorfizmim gayet iyi istiosan dmden atam

Yani twink gibi bisey diyosun öyle değilim aq bitane salak söyledi 3 kişide repledi ondan sordum dimorfizmim gayet iyi istiosan dmden atam
Olur kanka bakayım

Başka bi thread