Miyoptan muzdarip olanlar

claustral04

claustral04

Iron
Beyler miyopu doğal yollarla aşmanın yolu var mı 20ye çapa atmadan ameliat etmem ve ilerde de katarakt riski varmış zaten. Gözlük çoğu zaman yakışmıyor ve genel anlamda trustworthy bi hava katıp muhattap alınmanızı etkiliyor gibi düşünüyorum
active-focus diye bir muhabbet varmış ona bakıcam ama pek anlamdıramadım fikri olan var mı?

bende de var miyop 3 numara gibi bişey eşşek gibi squintliyorum hergün çizdirme falan varmış bilgim yok ama

squint miyopun gerilemesini engelleyen bir şey, gözlük ise ilerleten bir şey
brutal

napcan sen bu çizdirme olayları ameliyat falan riskli mi
risk çok azmış ama önerilen yaş 20den sonra miyop ilerlemesi durunca yapılması ya ondan şuan ameliyatla işim yok
işte ben de beklemicem active-focus muhabbetine bakçam miyop ilerleyebildği gibi gerileyebiliyor diye

• +1
Reactions: toprak

bunları yaptım 2.5dan 0.75e düştü

• Love it
Reactions: claustral04

bunları yaptım 2.5dan 0.75e düştü

active focus yapanlar buna cope diyor, aslında miyopun neyden kaynaklandığıyla alakalı dış kaslarla alaklıysa bunlar işe yarıyor
ne kadar vaktini aldı ne sıklıkla yaptın dost

• +1
Reactions: Angutoid
videoya şimdi baktım da bu göz kası egzersizi değil chinese egzersizleri muhabbet onlarda bi hikmet var denenir harbi
ne sıklıkla ne kadar sürede düşürdün o önemli şimdi

egzersizlerin hepsi cope.

göz dereceni binevi durdurtacak blue cut,nikon,brix, markalı gözlük camları kullanacaksın.

çizdirme konusunda ise bilinçlisin allahtan kuzenim 17 yaşında 3 numara gözünü çizdirdi göz hassaslaştı ee devam ediyor ışınlar şuan gözü 10 numara e bu ayakkabı değil amınakoyim ikide bir çizdir parlat misali

aklına takılan soru varsa sorabilirsin

göz dereceni binevi durdurtacak blue cut,nikon,brix, markalı gözlük camları kullanacaksın.

çizdirme konusunda ise bilinçlisin allahtan kuzenim 17 yaşında 3 numara gözünü çizdirdi göz hassaslaştı ee devam ediyor ışınlar şuan gözü 10 numara e bu ayakkabı değil amınakoyim ikide bir çizdir parlat misali

egzersizler pseudomyopia için cope değildir muhtemelen eksen kaymasından sonraki myopia için egzersiz işe yaramıyor doğru
amacım dereceyi korumak değil düşürmek göz sağlığıma dikkat edince zaten derece artmıyor ama bu amk lensleri koca bi endüstriye milyar dolarlar kazandırma pahasına göz derecesini artırıyor göz tansiyonu çıkınca takmamaya başaldım piçleri

kuzenine geçmiş olsun yazık etmiş, endmyopia diye bi sayfa var ona bakıyorum şuan bakalım

egzersizler pseudomyopia için cope değildir muhtemelen eksen kaymasından sonraki myopia için egzersiz işe yaramıyor doğru
amacım dereceyi korumak değil düşürmek göz sağlığıma dikkat edince zaten derece artmıyor ama bu amk lensleri koca bi endüstriye milyar dolarlar kazandırma pahasına göz derecesini artırıyor göz tansiyonu çıkınca takmamaya başaldım piçleri

kuzenine geçmiş olsun yazık etmiş, endmyopia diye bi sayfa var ona bakıyorum şuan bakalım
Lensten göz tansiyonun mu çıktı la

eve uğrayamadığım gün gözümde kaldıydı çıkardıktan sonra gözlerim bi süre lensi kabul etmedi ben de bıraktım ayriyeten dediğim giib dereceyi arttrııyor lensler

5 numara astigmattık lazer olduk iyiyiz elhamdüllilah

• +1
Reactions: claustral04

18 yaşında çizdirirsem göz numaram artar mı

18 yaşında çizdirirsem göz numaram artar mı
adam ban yemiş sohbet açıp ordan sor anca öyle cevap atabilir
üstüne tıkla start conversationa bas

• +1
Reactions: BugraSA
Gözlükle subhuman gözlüksüz ltn-mtnyim O yüzden dersleri dinlenemediğim sürece gözlüğü takmıyorum

Gözlükle subhuman gözlüksüz ltn-mtnyim O yüzden dersleri dinlenemediğim sürece gözlüğü takmıyorum
gözlük adamdır kemerli burnumu gizliyor 😋

Users who are viewing this thread

Back