modamaxxing guide altboy style sevmeyen girmesin zahmet olmazsa

temelyeterliliktest

temelyeterliliktest

puahate sluthate lookism
FASHIONMAXXING BEGINNER GUIDE
(TURKISH)

-----------------------------
Öncelikle fashionmaxxing cope değil. Tabi HTN ve üstüyseniz böyle şeylere fazla gerek yok ama önemli bir faktör ve appealınızı arttıracağını düşünüyorum.
T-SHIRT
Tişört olarak düz ve üzerinde baskı olmayan tişörtleri tercih edin. Baskılı olanlar genelde bok gibi oluyor, band tişörtlerini kaliteli olmadığı sürece tercih etmeyin.Boxy ve crop fit olup geniş olan tişörtler torsoyu daha kısa gösterip bacaklarınız uzunmuş havası verir. Oversize ve loose ile karıştırmayın çünkü onların boyutu komple büyük olur, söylediklerimde tişörtün boyutu büyük ama boyu kısa. örn. :
7ec2e60365a5b286ff318f4d7465e88a

PANTOLON

Regular fit giymeyin. Skinny zaten giymeyin. Straight, Baggy olanları tercih edin şuan moda bu yönde zaten, hayır bunları giyenler homo değil.
siyah, lacivert(örnek yukarıdaki gibi) kesin dolabınızda olsun ve artı olarak kahverengi de olursa mükemmel olur. Disstressed yani yırtık olanlardan kaçının ucube itemi.
ha birde şort giymeyin mal mısınız amk?
4fdc21ffb57e7b85249fc57a8ded63bc

Geniş kalıp tişört istemeyenler için yukarıdaki düz kalıp tişört güzel bir örnek altındaki pantolon baggy olduğu için harika duruyor.

bitmedi....

(TURKISH)

Öncelikle fashionmaxxing cope değil. Tabi HTN ve üstüyseniz böyle şeylere fazla gerek yok ama önemli bir faktör ve appealınızı arttıracağını düşünüyorum.
T-SHIRT
Tişört olarak düz ve üzerinde baskı olmayan tişörtleri tercih edin. Baskılı olanlar genelde bok gibi oluyor, band tişörtlerini kaliteli olmadığı sürece tercih etmeyin.Boxy ve crop fit olup geniş olan tişörtler torsoyu daha kısa gösterip bacaklarınız uzunmuş havası verir. Oversize ve loose ile karıştırmayın çünkü onların boyutu komple büyük olur, söylediklerimde tişörtün boyutu büyük ama boyu kısa. örn. :View attachment 3072014
PANTOLON

Regular fit giymeyin. Skinny zaten giymeyin. Straight, Baggy olanları tercih edin şuan moda bu yönde zaten, hayır bunları giyenler homo değil.
siyah, lacivert(örnek yukarıdaki gibi) kesin dolabınızda olsun ve artı olarak kahverengi de olursa mükemmel olur. Disstressed yani yırtık olanlardan kaçının ucube itemi.
View attachment 3072065
Geniş kalıp tişört istemeyenler için yukarıdaki düz kalıp tişört güzel bir örnek altındaki pantolon baggy olduğu için harika duruyor.

bitmedi....
Ya ben neyim amk bir nesile önder oldum devrim işe yaradı

(TURKISH)

T-SHIRT
Tişört olarak düz ve üzerinde baskı olmayan tişörtleri tercih edin. Baskılı olanlar genelde bok gibi oluyor, band tişörtlerini kaliteli olmadığı sürece tercih etmeyin.Boxy ve crop fit olup geniş olan tişörtler torsoyu daha kısa gösterip bacaklarınız uzunmuş havası verir. Oversize ve loose ile karıştırmayın çünkü onların boyutu komple büyük olur, söylediklerimde tişörtün boyutu büyük ama boyu kısa. örn. :View attachment 3072014
PANTOLON

View attachment 3072065

bitmedi....
Terzi önemli

Ya ben neyim amk bir nesile önder oldum devrim işe yaradı
kral bitirip atacaktım post'a bastım aklımı sikeyim:cry:

boru paca pantolonlar guzel oluyo lcwaikikiden kotondan falan ucuza rahat rahat bulursunuz gidip instadaki sayfalara domalmayin baggy diye

• Love it
Reactions: MOGGERWINSS
basic tshirt + kumas pileli pantolon mogs

• +1
Reactions: menas
sen o sirtla polo yaka yada gomlek yerine gidip tisort giyiyosan senin ben aminakoyim
aynen kanka polo yaka gomlek falan giyeyim keko muamelesi yiyeyim kizlardan dimi

aynen kanka polo yaka gomlek falan giyeyim keko muamelesi yiyeyim kizlardan dimi
polo yaka ve gomlekle kekolugun ne alakasi var ilaclar senin kafayi iyicene sikmis

• +1
Reactions: MOGGERWINSS
polo yaka ve gomlekle kekolugun ne alakasi var ilaclar senin kafayi iyicene sikmis
polo yaka bi zamana kadar giyilebilirdi ama simdi kezbanlar bi anda allah etti ve bu yuzden iyi gorundugunu sanan kekolar giyiyor dısarıda 10 kisiden 8inde görüyorum kanka

• +1
Reactions: menas
polo yaka bi zamana kadar giyilebilirdi ama simdi kezbanlar bi anda allah etti ve bu yuzden iyi gorundugunu sanan kekolar giyiyor dısarıda 10 kisiden 8inde görüyorum kanka
orasi oyle dogru diyon