MOG BATTLE KAYBETMENİN BİREY ÜZERİNDEKİ ETKİLERİ

Xavier

Xavier

👁👄👁
Mog Battle kaybetmek, bir birey üzerinde çeşitli duygusal etkilere neden olabilir. İlk etapta hayal kırıklığı, üzüntü ve özsaygıda düşüş gibi negatif duyguları tetikleyebilir. Bu deneyim, kişinin kendini değersiz hissetmesine yol açabilir. Ancak, bu duyguların üstesinden gelmek ve mog battle kaybından sonra toparlanmak mümkündür. Öncelikle, duygusal tepkilerinizi kabul etmek ve bunları anlamlandırmak önemlidir. Ardından, olumsuz duygusal etkileri azaltmak ve olumlu bir bakış açısı geliştirmek için destek sistemlerine başvurabilirsiniz. Başkalarıyla konuşmak, duygusal yükünüzü hafifletebilir ve perspektifinizi genişletebilir. Ayrıca, kaybetmeyi bir looksmax fırsatı olarak görmek ve gelecekte daha iyi hazırlanmak için bu deneyimden ders çıkarmak da önemlidir. Sonuç olarak, mog battle kaybetmek zorlayıcı olabilir, ancak doğru destek ve pozitif bir yaklaşım ile bu deneyimi aşmak ve kişisel gelişiminize katkıda bulunmak mümkün olabilir.

• +1
Reactions: Detective, sentrix and Deleted member 21931
@AlainDelonFan @Godzilla_00

Mog Battle kaybetmek, bir birey üzerinde çeşitli duygusal etkilere neden olabilir. İlk etapta hayal kırıklığı, üzüntü ve özsaygıda düşüş gibi negatif duyguları tetikleyebilir. Bu deneyim, kişinin kendini değersiz hissetmesine yol açabilir. Ancak, bu duyguların üstesinden gelmek ve mog battle kaybından sonra toparlanmak mümkündür. Öncelikle, duygusal tepkilerinizi kabul etmek ve bunları anlamlandırmak önemlidir. Ardından, olumsuz duygusal etkileri azaltmak ve olumlu bir bakış açısı geliştirmek için destek sistemlerine başvurabilirsiniz. Başkalarıyla konuşmak, duygusal yükünüzü hafifletebilir ve perspektifinizi genişletebilir. Ayrıca, kaybetmeyi bir looksmax fırsatı olarak görmek ve gelecekte daha iyi hazırlanmak için bu deneyimden ders çıkarmak da önemlidir. Sonuç olarak, mog battle kaybetmek zorlayıcı olabilir, ancak doğru destek ve pozitif bir yaklaşım ile bu deneyimi aşmak ve kişisel gelişiminize katkıda bulunmak mümkün olabilir.
mog battle yapmaktan korktu, o kadar söyliyim

• JFL
Reactions: Deleted member 21931
bir sik olmaz amk ben açıkcası bura gelmeden önce ben yüzde yüz htnyim diye dolaşırdım ama sonra sora sora iyice öğrendim eksiklerimi vs @AlainDelonFan bu da başta benim gibiydi eğer ltn iseniz kabul edin ltn mtn arasındaysanız kabul edin mtn htn arasında olacak değilsiniz önce kabul edin sonra eksiklerinizi daha doğru şekilde kaparsınız

• +1
sonradan tamamını okudum doğru konuşmuş eleman bulunduğun konumu iyice öğrenmek için çok kişiye sormak gerek sonrasında bir şekilde yükseltirsin kendini

• +1
Reactions: Xavier
@Godzilla_00 ikimizinde fotosu forumda aynı anda dolaşıma girsin, ratings bölümünde. sana dedim bir tane önden, bir tane yan profil. hadi gel yapalım, bu yaştan sonra ben daha çocuğum diye cope yapma. bana velet diyordun, kendin daha ergenliğe girmemiş olduğnu söylüyorsun :) :) :)

• JFL
Benim çene yapım tam gelişmediği için önden hiç fotograf atmıyorum ama genetigime baktığımda babamla dedeminkine vb onlarla aynı olduğuna eminim ve onlarınki neredeyse Chad tier ama benimki sadece geç ergenlik yüzünden ha buna cope diyenler falan olabilir umrumda da değil 3 yıldır buradayım ve beklediğim gibi olacağına eminim ayrıca benim göz çevresi falan da ortalama üstü duyduğum kadarıyla seninkiler büyük sikintiymis ve düzeltmesi de zor şuan ratinglerin ne olduğu önemli değil sen mtn imissin ben de mtn ama yakında değişecek o yüzden şuan da pek umrumda değil bu olaylar NT maxxed olmaya bakıyorum
Ameliyatsız htn olman zor olum 20 21 değil misin sen ? Gordugum kadarıyla tüm softmaxlarida yapmışsın benim gibi dombilide değilsin ?

Benim çene yapım tam gelişmediği için önden hiç fotograf atmıyorum ama genetigime baktığımda babamla dedeminkine vb onlarla aynı olduğuna eminim ve onlarınki neredeyse Chad tier ama benimki sadece geç ergenlik yüzünden ha buna cope diyenler falan olabilir umrumda da değil 3 yıldır buradayım ve beklediğim gibi olacağına eminim ayrıca benim göz çevresi falan da ortalama üstü duyduğum kadarıyla seninkiler büyük sikintiymis ve düzeltmesi de zor şuan ratinglerin ne olduğu önemli değil sen mtn imissin ben de mtn ama yakında değişecek o yüzden şuan da pek umrumda değil bu olaylar NT maxxed olmaya bakıyorum
sana özelden de dediğim gibi benim amacım kimseyi incitmek, depresif moda sokmak değil. benim içimde senin ki gibi bir incellik, yalnızlık nefreti yok o yüzden kimseyi aşağılamaya çabalamıyorum. benim amacım kendi içimi rahatlatmaktı ve öyle de oldu. umarım dediğin gibi olur, sende bende daha iyi yerlere geliriz. :)

Ben halihazırda htn seviyeye yakınım sen daha dün gelmişsin ben 3 yıldır buradayım ratelemeyi falan senden daha iyi bilirim
Sabahtan beri seni kirmamaya çalışıyoruz aq neyse devam et sen böyle seni kim inandirmissa iyi inandirmis rekabet azalıyor en azından benim için hava hoş 😂😂😂😂

Ne alaka özelden yaz bakalım ben gerçekleri duymayı severim failolar neler seviyem neymiş bileyim
Ben buradaki çoğu yabancıya sora sora öğrendim mtn htn arasında olduğumu ben kendi eksiklerimi çok iyi biliyorum evet caylagim kabul ediyorum bu yüzden sen de kendini bu forumdaki eski üyelere ve bilgililere ratelet ve sana tavsiyem buradaki Türkler iyimser davranıyor buradakileri dinleme

Ve bol bol kızlara fotonu at onlardan tavsiye iste onlara ratelet önemli olan kızların gözünde nasıl gözüktüğün
Ne alaka özelden yaz bakalım ben gerçekleri duymayı severim failolar neler seviyem neymiş bileyim

Ve bol bol kızlara fotonu at onlardan tavsiye iste onlara ratelet önemli olan kızların gözünde nasıl gözüktüğün
Ya öyle bir şey yok amk. Kızlar okulumda instada falan çok yakışıklı olduğumu söylüyorlar. Ama gel gör ki gerçekte sadece obez bir 5'im.

• +1
Ya öyle bir şey yok amk. Kızlar okulumda instada falan çok yakışıklı olduğumu söylüyorlar. Ama gel gör ki gerçekte sadece obez bir 5'im.
Yabancı tanımadığın kızlara yap arkilerine yapma tabi onları dinlersek yarragi yedik zaten

Yabancı tanımadığın kızlara yap arkilerine yapma tabi onları dinlersek yarragi yedik zaten
Kanka benim samimi olduğum bir kız yok, kızlarla aramı soğuk tutuyorum. Okulda dolaşırken fazla muhabbetimin olmadığı bir kız gelip yakışıklı olmuşsun diyor, ben de yalan söylüyorsun diyorum o da ben sana yakışıklı demek zorunda değilim ki niye yalan söyleyeyim gibi bir cevap veriyor.

Kanka benim samimi olduğum bir kız yok, kızlarla aramı soğuk tutuyorum. Okulda dolaşırken random bir kız gelip yakışıklı olmuşsun diyor, ben de yalan söylüyorsun diyorum bana sana yakışıklı demek zorunda değilim ki niye yalan söyleyeyim gibi bir cevap veriyor.
BU BİLGİYİ AKLİNDAN CİKARMA EVLAT :

KİZLAR SEKS SİRASİNDA ORGAZM TAKLİTİ YAPABİLEN TEK CANLIDIR 🙄🤗

BU BİLGİYİ AKLİNDAN CİKARMA EVLAT :

KİZLAR SEKS SİRASİNDA ORGAZM TAKLİTİ YAPABİLEN TEK CANLIDIR 🙄🤗
Yok yani demek istediğim kızların sözünü dinlemeyin ne olursa olsun.

• +1
Reactions: 2025 chad candidate
Yok yani demek istediğim kızların sözünü dinlemeyin ne olursa olsun.
Haklısın bazen basindan savmak içinde yakışıklısın falan diyorlar önemli olan ne dedikleri değil ne yaptıkları fuck

• +1
@Godzilla_00 dostum tamam htnye çok yakınsın ve hiç bir şey yapmadan 21 yaşından sonra çenen degisecek siktir et buna inanmak istiyorsan harika ama sana tavsiyem htn olmak istiyorsan ameliyat ol çaylak olsam bile bu tespiti yapabilmek zor olmamalı

Ne ameliyatı tavsiye edersin
htn olmayı çok istiyorsun belki de rüyalarında chadlite olduğunu görüp kamaşından sular geliyor bunu anlıyorum htn chadlite standartlarına göre :

-Burnun yarak gibi bir kere orayı düzeltmen gerek (şu an çok kötü demiyorum ama bu burunla mtn htn olman zor)

-zayıfsın ve benim gibi 25 kilo fazlalığın yok yani gymmax ve leanmax seni kurtarmayacak softmaxtan umut bekleme ve çenen bu yaştan sonra dramatik şekilde değişemez babası model olupta çok incel var bu forumda.

-öne çıkan hiç bir özelliğin yok ?

-shitskine yakınsın ama bu çok önemli değil tc de esmer seven çok kız var

-kulakların aşırı büyük benim gibi kısaltsan saçları daha göze batıcak o kısımda sıkıntı

-göz bölgeni iyi değerlendiremedim ben baştan aşağı arkalı önlü atmıştım yabancılara sen en iyi fotonu çekip atıyorsan belki bazılarına iyi görünmüşsündür ama o göz bölgesi ile htn chadlite olunmaz

-elmacık kemiği ameliyatı. (bunu ben de yapabilirim zayıf halimde de belirgin değildi elmacık kemiği ameliyatı güzel bir hale etkisi verir)

-gıdını söyledim mi bilmiyorum dombili değilsin ve gıdın var korkarım ki bu sen de genetik its over

-hyoid kemiği taşaklarına kadar düşmüş amk :D ama bunun bir antremanı vardı sikimi yalarsan sana gösteririm çok işe yarıyor

-ve son olarak genetik potansiyelin chadlite olmana izin vermiyor ameliyatları olman ve dediklerimi düzeltmen gerek ondan sonra görmemiz gerekiyor seni ama totalin htnye yakın durmuyor

@cukubixx @AlainDelonFan @Godzilla_00

YÜKSEK İQ İÇERİĞİMDEN DOLATI TÜM FORMU ETİKETLEMELİYDİM AMA ŞİMDİLİK OLAYA DAHİL OLANLARI ETİKETLEDİM BENDEN BU KADAR

• +1
  • Hmm...
Reactions: Atsiz and Xavier
-hyoid kemiği taşaklarına kadar düşmüş amk :D ama bunun bir antremanı vardı sikimi yalarsan sana gösteririm çok işe yarıyor
Ben sikini yalayım bana da göster benim de hyoid kemiğim çok kötü

• JFL
Ben sikini yalayım bana da göster benim de hyoid kemiğim çok kötü
dur bakayım not almıştım bunu iki üç günde baya etkisini görmüştüm bulduğum gibi atıyorum

• Love it
htn olmayı çok istiyorsun belki de rüyalarında chadlite olduğunu görüp kamaşından sular geliyor bunu anlıyorum htn chadlite standartlarına göre :

-Burnun yarak gibi bir kere orayı düzeltmen gerek (şu an çok kötü demiyorum ama bu burunla mtn htn olman zor)

-zayıfsın ve benim gibi 25 kilo fazlalığın yok yani gymmax ve leanmax seni kurtarmayacak softmaxtan umut bekleme ve çenen bu yaştan sonra dramatik şekilde değişemez babası model olupta çok incel var bu forumda.

-kulakların aşırı büyük benim gibi kısaltsan saçları daha göze batıcak o kısımda sıkıntı

-göz bölgeni iyi değerlendiremedim ben baştan aşağı arkalı önlü atmıştım yabancılara sen en iyi fotonu çekip atıyorsan belki bazılarına iyi görünmüşsündür ama o göz bölgesi ile htn chadlite olunmaz

-elmacık kemiği ameliyatı. (bunu ben de yapabilirim zayıf halimde de belirgin değildi elmacık kemiği ameliyatı güzel bir hale etkisi verir)

-gıdını söyledim mi bilmiyorum dombili değilsin ve gıdın var korkarım ki bu sen de genetik its over

-ve son olarak genetik potansiyelin chadlite olmana izin vermiyor ameliyatları olman ve dediklerimi düzeltmen gerek ondan sonra görmemiz gerekiyor seni ama totalin htnye yakın durmuyor

YÜKSEK İQ İÇERİĞİMDEN DOLATI TÜM FORMU ETİKETLEMELİYDİM AMA ŞİMDİLİK OLAYA DAHİL OLANLARI ETİKETLEDİM BENDEN BU KADAR
maşallah ya ne kadar yüksek iq bir thread. ama water is wet kısmını unutmuşsun

Senin ananı gözünün önünde sikerim sende 31 çekersin orospu çocuğu sen 23 yaşına gelmişsin 15 yaşındaki bebelere benziyorsun birde chad hayali falan kuruyorsun amk cuckoldu hahahahhahahahha ananın aminda görürsün chad olmayı incel ezik orospu evladı
İŞTE MÜTHİŞ BİR CEVAP SENİ KUTSUYORUM EVLADIM BÖYLE DEVAM ET VE REKABETİ AZALT PHUAHUAHU

Senin ananı gözünün önünde sikerim sende 31 çekersin orospu çocuğu sen 23 yaşına gelmişsin 15 yaşındaki bebelere benziyorsun birde chad hayali falan kuruyorsun amk cuckoldu hahahahhahahahha ananın aminda görürsün chad olmayı incel ezik orospu evladı
lan gözünü siktimin küfürbazı, çocuk sana yardımcı olmaya çalışıyo. subhumansın mk kurtadamı, nasıl bu kadar narsist ve egolu olabiliyosun banada söyle

• JFL
Reactions: Detective
lan gözünü siktimin küfürbazı, çocuk sana yardımcı olmaya çalışıyo. subhumansın mk kurtadamı, nasıl bu kadar narsist ve egolu olabiliyosun banada söyle
Oğlum adam subhuman değil amk niye öyle dedin adama

• +1
Bunların dediği sikimde mi knk ben yabancılarla konuşuyorum adamlar mtn htn falan diyor Türklerin dediği şeyleri ciddiye almıyorum çoğu incel ezik orospu evladı
Kanka sakin olmaya çalışsana ya burası sanal alem niye bu kadar kendine yüklendin ki.

Adi üstünde çocuk bunda tam anasınıni zenciler sikerken izleyen cuckold bebe tipi var
seni kırmamak için yukarıda yazdığım yazıya bak senin cevap verme şekline bak. michael yerger denen adama bile zorla htn-chadlite diyorlar sen nasıl htn olabileceğini düşünüyorsun kardeşim. burada nasıl 3 yıl geçirmişsin sen, naptın benim gibi lgbt hakları threadleri filan mı yazdın 3 yıl boyunca. hiç bi şeyden habeirn yok

Rekabeti sen azaltiyorsun evladım benim çevrem geniş sosyalim konuştuğum çok kız var sen evinde 31 çekmeye devam et
gerizekalı çocuğun nasıl nude aldığını yalvararak sordun.

• JFL
Kolpadan atıyor o yüzden
allahım lütfen bana da bir tık bu çocuğun özgüveninden ver amin. olm pakistanlı-kamboçyalı kırması bgir şeye benziyosun utanmadan ben htnyim diyosun, sana bu kadar yardımcı olmaya çalıştığımız, dostça konuştuğumuz halde kalkıp bize sövüyorsun. nasıl bi ahlakın var senin lan, sosyoekonomik durum insanın karakterini, haysiyetini de ciddi miktarda etkiliyomuş demek ki

• JFL
ben senin bu kadar kırılgan ve ezik olabileceğini tahmin edemezdim amk ben bile şok oldum günlerdir burada @Atsiz ve @AlainDelonFan la sövüp durduk birbirimize ikiside on numara insan olduklarını kanıtladı ve mog iddasına girdiğimizde de anında kabullendik ama durumun cidden çok kötü acıyorum sana sadece

Sen gelişmemiş tipinle hayal aleminde yaşamaya devam et evladım chad olma hayali kur
biz en azından ne olduğumuzu biliyoruz. hatta senle kavga etmeden önce cukubixe ben subhumanım diye yakınmıştım

Düşünsenize sosyal çevrenizde böyle bir şey varken en tüyden en ufak sözden alınıyor orantısız diyor ne eksiğim var diyor gerçeği seçince de kuduruyor @Atsiz @AlainDelonFan @cukubixx 😂😂😂😂😂

ben sadece şunu söyliyim. grimreaper ın nasıl o noktaya gelip böyle büyük bir hata yaptığını anladım. bir insanda bu kadar narsisizm ve ego olmamalı

Ezik değil yarram gibi 15 yaşındaki tipine bakmadan bana laf edemezsin
bana üç yıl önceki fotonu at lan orospunun çocuğu ne havlıyon ben senin gibi tek fotoyla mı yaşıyorum amk malı

ben sadece şunu söyliyim. grimreaper ın nasıl o noktaya gelip böyle büyük bir hata yaptığını anladım. bir insanda bu kadar narsisizm ve ego olmamalı
Bana niye laf çarpıttın şimdi güzel kardeşim

ben sadece şunu söyliyim. grimreaper ın nasıl o noktaya gelip böyle büyük bir hata yaptığını anladım. bir insanda bu kadar narsisizm olmamalı
olum biz herkesin ortak değerlendirmesine göre hareket ederken bu orospu çocuğu kafasında bir idea kurmuş ve ona göre yaşıyor kafasındaki idea ise kendisinin htn olduğu JFL

Bana niye laf çarpıttın şimdi güzel kardeşim
kusra bakma ya sende sürekli attıklarını beğeniyosun ya destekliyosun sandım :)

kusra bakma ya sende sürekli attıklarını beğeniyosun ya destekliyosun sandım :)
Kanka ben taraf tutmuyorum ki. Kavga etmeyi seven biri değilim, benim burada sevmediğim 2 adam vardı biri inaktif diğeri de yok oldu zaten bildiğin gibi. Ben sadece olayın bana nasıl geldiğini anlamaya çalışıyorum

• +1
Reactions: AlainDelonFan
@Godzilla_00 tipine laf yemek istemiyorsan siktir git bu forumdan buradaki herkes kusurlarının farkında ben kendime dombili diyebiliyorum @AlainDelonFan yeri gelince kendine subhuman diyor @cukubixx yeri gelince its over diyor sen kendine en ufak laf söyletmiyorsun senin o ananın kara amını sikerim gece gece asabımı azdırma benim ignorlatma kendini alıngan piç

• JFL
  • Hmm...
Reactions: Atsiz, AlainDelonFan and Xavier
@Atsiz eyyy aq sen ne değerli insanmışsın keşke her tartıştığımız senin gibi olsa amk ah ah milletin ne derin acıları var

@Atsiz eyyy aq sen ne değerli insanmışsın keşke her tartıştığımız senin gibi olsa amk ah ah milletin ne derin acıları var
ta bu tartışmanın en başında söyledim. bu godzillanın yazım tarzında bile bir iticilik var insan keyifle kavga edip sövemiyor diye. oysa @Atsiz o küfürlerin ardında, hatta beni doxxlasa bile klavyenin başında delikkanlı,mert bir insanın oturduğu belliydi. bu godzillanın karakteri, tipinden daha da over olduğu için kızlarla iletişime geçebilen canlılardan nefret ediyor ve nefretini bu itici küfürleriyle kusabiliyor ancak

• +1
ta bu tartışmanın en başında söyledim. bu godzillanın yazım tarzında bile bir iticilik var insan keyifle kavga edip sövemiyor diye. oysa @Atsiz o küfürlerin ardında, hatta beni doxxlasa bile klavyenin başında delikkanlı,mert bir insanın oturduğu belliydi. bu godzillanın karakteri, tipinden daha da over olduğu için kızlarla iletişime geçebilen canlılardan nefret ediyor ve nefretini bu itici küfürleriyle kusabiliyor ancak
@Atsiz eğer boş vaktin olursa üst mesajları okursun ve bizi anlarsın olurda bir gün bunla aran açılırsa tartışmaya girersen taşağına bile girme bu bizim gibi değil subforumdaki en acı çeken ve ağır yaralı belli amk direkt ignorla geç adamı hayatta laf anlamıyor kusursuz ilan ediyor kendini

Godzilla sen pakistanlıya benzemiyon mu aynada çekilmiş bir fotoğrafın vardı bir ara atmışlardı foruma

• JFL
Reactions: AlainDelonFan
@Atsiz eğer boş vaktin olursa üst mesajları okursun ve bizi anlarsın olurda bir gün bunla aran açılırsa tartışmaya girersen taşağına bile girme bu bizim gibi değil subforumdaki en acı çeken ve ağır yaralı belli amk direkt ignorla geç adamı hayatta laf anlamıyor kusursuz ilan ediyor kendini
aq 10 dakikadır okuyorum neye bu kadar hızlı tetiklendi

SDJFSDGSDIJGOSDIPGJSD

Aq adam buna tetiklenmiş sence normal değil mi :ROFLMAO: :ROFLMAO:

• JFL
aq 10 dakikadır okuyorum neye bu kadar hızlı tetiklendi

SDJFSDGSDIJGOSDIPGJSD

Aq adam buna tetiklenmiş sence normal değil mi :ROFLMAO: :ROFLMAO:
değil bence knk ne söyledim sanki kendisini direkt htn ilan ediyor en kötü yüksek mtn diyor buna benzer eleştireleri ben de alıyorum buradaki herkes alıyor birinin bunun götünü indirmesi lazımdı

ayrıca haksız mıyım olum hepsi doğru değil mi pahuha

Last edited:
değil bence knk ne söyledim sanki kendisini direkt htn ilan ediyor en kötü yüksek mtn diyor buna benzer eleştireleri ben de alıyorum buradaki herkes alıyor birinin bunun götünü indirmesi lazımdı

ayrıca haksız mıyım olum hepsi doğru değil mi pahuha
Nokta tespiti analiz yaptıgın için tetiklendi gerçekler...

• Love it