Ne olursan ol yine gel

iblamemyheight

iblamemyheight

san andreas gang mogs
Turbo kardeşimiz yine ban yedi

Ne olursan ol yine gel Hz turbomanlet

Last edited:
  • +1
Reactions: menas and Deleted member 77816
niye ban yedi bu

@mesocephalicmogger

Biz dedik.
Az abi sözü dinleyin doxxx ban sebebidir

• +1
Reactions: szolliontaraelis
Ne olduysa oldu yine de geldi

Hz.turbomanlet7

• JFL
  • +1
Reactions: szolliontaraelis, dostoyevski, iblamemyheight and 1 other person
Turbomanlet beni niye sevmez
Narrow jaw der sevmez
Narrow face der sevmez
Pretty boy der sevmez
Onthewaytoyarragimlite beni niye sevmez
Twink der sevmez
Subhuman der sevmez
Çubuk kollu der sevmez
Boneless der sevmez

• +1
Reactions: dogida
Sana noluyor hocam XD Lavuğa bak sardı bize ya
Lavuk falan nasıl konuşuyorsun sen annecim kapat o telefonu bakayım bugünlük saatin doldu

• JFL
Reactions: sikici
Lavuk falan nasıl konuşuyorsun sen annecim kapat o telefonu bakayım bugünlük saatin doldu
Ula böyle insanları dikkate almayacaksın herife birşey bile yapmadık hemen aileden vurmaya başladı.170 küsür boylu cüce orospu evladı

Ula böyle insanları dikkate almayacaksın herife birşey bile yapmadık hemen aileden vurmaya başladı.170 küsür boylu cüce orospu evladı
Kanka yanlış anlama da adam 175 yüz olarak da htn seni moglar birde adam kötü bişey yazmamış ki ailenle ilgili

Kanka yanlış anlama da adam 175 yüz olarak da htn seni moglar birde adam kötü bişey yazmamış ki ailenle ilgili
Ailemin telefonu ve bilgisayarımı kısıtlamasıyla dalga geçmiş yüz olarak htn olması gram sikimde değil ki türkiyede yaşıyoruz blackpillin 0 efektif olduğu bir ülke :D ltnlerin htbler ile beraber oldugunu bizzat kendim gördüğüm bir ülke neyse ama adama ayrı sinirlendim bana bulaşmaya başladı birşey yokken

• +1
Reactions: mesocephalicmogger
Ailemin telefonu ve bilgisayarımı kısıtlamasıyla dalga geçmiş yüz olarak htn olması gram sikimde değil ki türkiyede yaşıyoruz blackpillin 0 efektif olduğu bir ülke :D ltnlerin htbler ile beraber oldugunu bizzat kendim gördüğüm bir ülke neyse ama adama ayrı sinirlendim bana bulaşmaya başladı birşey yokken
E tamam bir sey yok ki bunda adam ailenin telefonu kisitlamasiyla dalga geçmiş sen cüce orospu evladi diye cevap vermissin aq

Bir de blackpill yarrak 0 efektif bide eğer öyle olsaydi hicbirimiz burda olmazdik dostum ve ltn ile beraber olan nadide htbler de -20 iq konuşulmaya degmeyecek tek iliskilik çakma sarı karılar oluyor ve ltn kekolara veriyorlar
Onun dışında ltn biri htbye adım atsa %99.5 red yiyecek

@iblamemyheight kanka harbi yaptığın hoş degil kimse ailesini secerek dogmadi zorbalık yapmayın şöyle boş konularda

o adam gercekten attığı fotoğraftakiyse burada dolasmasının anlamı yok zaten

Evet @mesocephalicmogger çok yakışıklı bir kardeşimiz adamdır kendisi

170kusur dediğin cüce sevgilini siker önüne atar uslu dur oğluşum ayrıca günlük telefona bakma süren dolmadı mı senin amk :lul:

@iblamemyheight kanka harbi yaptığın hoş degil kimse ailesini secerek dogmadi zorbalık yapmayın şöyle boş konularda
Zorbalık yapmıyorum şaka yapıyorum konuyu dış görünüşe ben getirmek istemezdim ama o getirmiş. İlla o ltn suratiyla tassak gectirecek kendine orosbu evladi

O attigimdan daha iyi istiyosan @iblamemyheight gercegini atsin

senden bahsetmiyordum amk turbomanletten bahsediyordum
Turbomanlet7 benim eski banlanan hesap aq ben bı aralar attiydim kendimi de o zamandan bu zamana descendledim mlsf zaten subhumandim

Turbomanlet7 benim eski banlanan hesap aq ben bı aralar attiydim kendimi de o zamandan bu zamana descendledim mlsf zaten subhumandim
chadmanlet04 banlandı zannetim ondan bahsediyodum aq, senin yüzünü bilmiyom

• +1
Reactions: mesocephalicmogger
Zorbalık yapmıyorum şaka yapıyorum konuyu dış görünüşe ben getirmek istemezdim ama o getirmiş. İlla o ltn suratiyla tassak gectirecek kendine orosbu evladi
Benim suratım heryerde mid mtn puanlandı şu siktiğimin gavurları tarafından bile mtn puanlandım senin gibi manlet bir türk bana ltn dese ne yazar siktir git o htn suratınla karı kız düşür bir sik yap ozaman amına koyam milletin yetiştirilme tarzıylada dalga geçme senin boyunla dalga geçme sebebim başka dalga geçecek birşey bulamadım tanımıyorum ama bana bir sik olmadan bulaşmaya başladın hani garezinmi var birşeyinmi var söyle kral

blackpill forumuna gore fakecel sayisi cok fazla

• +1
Reactions: yuda, boneking772 and toprak
  • +1
  • JFL
Reactions: iblamemyheight, Deleted member 90300 and dostoyevski
Ben karı sikiyom kudur ben htnyim chadliteım ozaman niye burdasın orospu evladı
numarani at goruntulu aramayan orosbu evladı.
at o sikik annenin üzerine açtırdığı numarayı aricam simdi

numarani at goruntulu aramayan orosbu evladı.
at o sikik annenin üzerine açtırdığı numarayı aricam simdi
1725208074287

170 olan kim okumicam threadi ama kuyruk acisi var gibi nedenini bilmiyorum okumadim cunku okumicam da :geek:

170 olan kim okumicam threadi ama kuyruk acisi var gibi nedenini bilmiyorum okumadim cunku okumicam da :geek:
Bak normalde kısa boylu insanları severim mesela chadmanlet cok kral adama benziyor.Ama şu @iblamemyheight denilen lavuk mezoya hoşgeldin knk dedim diye bana sallamaya başladı aq herifle aramda gram birşey yoktu

Bak normalde kısa boylu insanları severim mesela chadmanlet cok kral adama benziyor.Ama şu @iblamemyheight denilen lavuk mezoya hoşgeldin knk dedim diye bana sallamaya başladı aq herifle aramda gram birşey yoktu
boyunu blamelemeye devam etsin

• JFL
  • +1
Reactions: iblamemyheight and ER enjoyer
E tamam bir sey yok ki bunda adam ailenin telefonu kisitlamasiyla dalga geçmiş sen cüce orospu evladi diye cevap vermissin aq
Kanka kusura bakmasın ama hassas olduğum bir konu aynı şakayı 10 kere tekrarlayarak biryere varamaz.adamın üstüne 10 kere yinelediği şakaya ben anlık sinirimle cüce orospu cocugu diye cevap verdim.Ki zaten az olgun biriyse 15 yaşındaki bir bebenin lafına bukadar aldanmazdı XD

• JFL
Reactions: iblamemyheight
Ben karı sikiyom kudur ben htnyim chadliteım ozaman niye burdasın orospu evladı
Dediklerinden hicbiri değilim ama sırf komik olmasi bile burda bulunmak icin bi sebep