Nofap işe yarıyor mu?

BugraSA

BugraSA

Iron
Nofap testo arttırmada ve androjen reseptörlerini arttırmada işlevi var mı?
@chadmanlet04 @szolliontaraelis

• JFL
Reactions: ALP
Nofap testo arttırmada ve androjen reseptörlerini arttırmada işlevi var mı?
@chadmanlet04 @szolliontaraelis
Testo degil de androjen reseptorlerinin hassasiyetini arttiriyor. Ama ben zaman kaybi oldugunu dusundugum icin yapmiyorum.

Testo degil de androjen reseptorlerinin hassasiyetini arttiriyor. Ama ben zaman kaybi oldugunu dusundugum icin yapmiyorum.
kan testi yaptırdım testo 576 ng/dl çıktı. bunu arttırmam gerek. bi ara aromasin kullanıyordum ama bıraktım. kür dışı çoğu şeyi yaparım kür için daha zaman olacağını düşünüyorum. en çok arttıran şeyler ne? mma yapıyorum ama ağırlık kaldırmıyorum beslenmem kötü

kan testi yaptırdım testo 576 ng/dl çıktı. bunu arttırmam gerek. bi ara aromasin kullanıyordum ama bıraktım. kür dışı çoğu şeyi yaparım kür için daha zaman olacağını düşünüyorum. en çok arttıran şeyler ne? mma yapıyorum ama ağırlık kaldırmıyorum beslenmem kötü
neden arttırmak istiyosun amacın ne

• +1
Reactions: szolliontaraelis
asin kullanirken 576 ise kisa sureli proviron kullanabilirsin, eger normalde o kadarsa her gun ceyrek tablet asin kullan iste.

Last edited:
  • +1
Reactions: BugraSA
Testo arttırsın arttırmasın kendi elinizi sikerken utanmıyor musunuz lan? Bide müslümansanız o ellerle ibadet ediyonuz.

• +1
Reactions: Matthias of Hungary
nofap saçmalık
doğal yoldan t seviyesi arttırmak için diyetini değiştirebilirsin

mastürbasyon maymun aktivitesidir

sadece seks yoluyla boşalıyorum

• +1
  • Love it
Reactions: Matthias of Hungary and Deleted member 71466
Fapping is a disease bro

Mastürbasyon yapmak bok gibi hissettiriyor

• +1