obez olmayan sub5 arkadaşlar var mı

naturepreacher

naturepreacher

Iron
buraya bunu yazacak hevesim bile yok ama forumda kendini 3.5-4.5 arası gören arkadaşlar var mı tanımak isterim hayatları nasıl
obezleri saymıyorum çünkü normal kilodaki hali mtn-htn olan insanlar sub5 sayılmıyor gidin kilo verin yeter

Resim 2024 09 13 141748619

güzellik seviyem bu adamın 0.25-0.5 puan üstü falan sadece
adamınkinden (0.80) biraz daha iyi midfacem(0.87) var o kadar bir de üstüne esmerim
tek iyi yanım saçımın yapısı şekli rengi(simsiyah) parlıyor kapkalın falan 9. aydayım uzatıp en azından ordan bi güzellik insanlık kapmaya çalışıcam eskiden 2.5 yıllık uzun dalgalıydı side part yapmak şart middle part boka benzetiyor

• +1
Reactions: maarda
bu arada inanılması çok güç nasıl oldu ben de bilmiyorum ama khhv değilim sadece v yim

burdaki en kotu adam bile low mtn
yani kisacasi yok

burdaki en kotu adam bile low mtn
yani kisacasi yok
türk subforumunun enchanted_elixir iyim h.o, ondan gerçi şakasız 2 puan üstteyim ama yine ilk bakışta baya absürt bulunuyo yüzüm gülümsüyor insanlar falan

bari marko jaric olaydım

Ben tam olarak normie'yim 5/10, boy da çıplak ayakla 170cm

adam 2 yil sonra ilk postunu atmis amk
3 yıldır forumu takip ediyorum 2 yıldır üyeyim bugün gerçekten yardım için başlık açtım hazır başlık açmışken aktif olarak kullanayım dedim

• +1
Reactions: iblamemyheight
pardon la subhuman olduğumu düşündüğüm fotoda burnumun sağ tarafına gölge düşmüş ondan dolayı oraya doğru yamuk ve ekstra büyük çıkmış yoksa inanılmaz kötü değilmişim orta ltn duruyor bi tık hayata döndüm gibi hissediyorum

beyler pardon amk subhuman değilmişim.
gerçek kendinizi görmek için arka kamerayla video çekin 4.5-5 arası gidip geliyorum blackpillci reelden arkadaşım uzun saçlı halime low mtn-mid mtn dedi

Telefonlarin kamera lensleri pek iyi değil hele kotu telefon ve kotu kamera acisi ise sub cikarsin. Enn iyisi profesyonel kamera ya da biyometrik foton

• +1
beyler pardon amk subhuman değilmişim.
gerçek kendinizi görmek için arka kamerayla video çekin 4.5-5 arası gidip geliyorum blackpillci reelden arkadaşım uzun saçlı halime low mtn-mid mtn dedi
arka kamerada subhumanım amk

Telefonlarin kamera lensleri pek iyi değil hele kotu telefon ve kotu kamera acisi ise sub cikarsin. Enn iyisi profesyonel kamera ya da biyometrik foton
Eğer çok büyük asimetrin yoksa aynada ne görüyorsan o

• +1
Reactions: Tornoviaa
Rate atarken ona da dikkat edin rate fotolarının hepsi dandik telefonla dipten çekilmiş lens bozulması olan fotoğraflar

• +1
Reactions: Tornoviaa
arka kamerada subhumanım amk
açılara göre çok değişiyor az yukarıdan en kötü mtn duruyorum bence ama göz hizası, vesikalık gibi ve sıfır ışık cilt falan her şey tam gözüken fotoda mid ltnyim o ışık açıda falan herkes bi tık daha kötü gözükür mesela doğu ve kendini yukarıdan açılardan falan çekenlere kötü gelecektir.

vesikalık gibi düşün en gerçek yüzümüz o

• +1

Users who are viewing this thread

Back