Öldükten sonra yeniden doğmak istiyorum

travisbickle

travisbickle

Iron
bu meseleyle kafayı bozdum.

umarım ölünce yeniden dünyaya geliyoruzdur.

mevcut vücudumun kurtarılacak pek bir yanı yok.

• JFL
  • +1
Reactions: looksmaxxerrr, ALP, 5'7 zoomer and 1 other person

Ropemax yapip erken sonuç almaya ne dersin?

00,01 olmadığın sürece aynı acıları cekiceksin belki daha azı bence en iyisi direkt yok olmak

00,01 olmadığın sürece aynı acıları cekiceksin belki daha azı bence en iyisi direkt yok olmak
0.1 olmaya gerek yok en azından %30 olmayı isterdim

neden testosteron kullanmıyosun boy uzaman da durmuş beni engelleyen tek şey boy uzaması

• +1
Reactions: szolliontaraelis
neden testosteron kullanmıyosun boy uzaman da durmuş beni engelleyen tek şey boy uzaması
Testo basinca boga gibi geziyon kanka incline benchte 100kg 2-3 tekrar gelirken 120-130kg 8-9 tekrar basmaya basladim 1-2 hafta icinde

Testo basinca boga gibi geziyon kanka incline benchte 100kg 2-3 tekrar gelirken 120-130kg 8-9 tekrar basmaya basladim 1-2 hafta icinde
önümde 2 seçenek var ya 171 olup yüzümün daha dimorfik olması frame - 173 olup 19 yaşında daha az dimrofik bir yüz

en zor kararları en güçlü iradeler verir

önümde 2 seçenek var ya 171 olup yüzümün daha dimorfik olması frame - 173 olup 19 yaşında daha az dimrofik bir yüz

en zor kararları en güçlü iradeler verir
171le 173 arasında pek bi fark yok cutecel gibiysen 171 dimorfik yüz sen bilirsin yinede senin boy 166 değil mi büyüme plaklarını da atmistin bana ulasabilecegin son sinir 170 171 fln

171le 173 arasında pek bi fark yok cutecel gibiysen 171 dimorfik yüz sen bilirsin yinede senin boy 166 değil mi büyüme plaklarını da atmistin bana ulasabilecegin son sinir 170 171 fln
ben ilaçda kullanıyorum yüksek doz

ben ilaçda kullanıyorum yüksek doz
Oğlum uzayacagin max boy 5 cm şunu anla her seyini yüzüne ver ayrıca sen bana 168im demistin başka yerde 166 diyosun amk 170i geç şükret chadlite seviyelerine tirmanmaya bak bana mtnyim dedin kemiksizim dimorfizmden yoksunum diyosun ilaç kullanirsan chadlite olursun ben kemikli halimle mtnyim aq sen onu düşün

• Love it
Reactions: Deleted member 71466
Oğlum uzayacagin max boy 5 cm şunu anla her seyini yüzüne ver ayrıca sen bana 168im demistin başka yerde 166 diyosun amk 170i geç şükret chadlite seviyelerine tirmanmaya bak bana mtnyim dedin kemiksizim dimorfizmden yoksunum diyosun ilaç kullanirsan chadlite olursun ben kemikli halimle mtnyim aq sen onu düşün
Skolyoz falan da var ondan 20derece ondan 2 fazla soylenısım de orbitallerim baya sıkıntılı son 9 ayda baya düzeldi low t ye rağmen hala gözlerim deep yada avarage set değil oğlum bide büyüme plaklarım kırık gibi arada boşluk var nasıl 5 cm
Screenshot 20240606 101313

reenkarnasyona bende inanıyorum amk nedense yıllar önce rüyama girmişti böyle bişi hala hatırlıyorum

TRDE DOĞDUK DİYE İSYAN EDERKEN UMARIM BU SEFER HİNDİSTANA FIRLATMAZ ALLAH ORDADA İNEKLERE SÖVERİZ ARTIK

tavsiye video

• JFL
Reactions: Deleted member 65907, maarda, looksmaxxerrr and 1 other person
şuan doğdun kanka

• JFL
Reactions: ALP and Heatmiser
Skolyoz falan da var ondan 20derece ondan 2 fazla soylenısım de orbitallerim baya sıkıntılı son 9 ayda baya düzeldi low t ye rağmen hala gözlerim deep yada avarage set değil oğlum bide büyüme plaklarım kırık gibi arada boşluk var nasıl 5 cmView attachment 2988161
Bana dmden doktor 3-8 cm uzarsin dedi dedin ve sonra da 8i ben uydurdum 3-5 cm dedi diye söyledin aq kemik yaşından pek anlamam ama sanırım plaklarının kapanmasına az kalmış 5 cm ya uzarsin ya uzamazsin gerisi cope ayrıca 20° skolyoz ne aq 30dan sonrası cerrah olmadan cozulemiyo acil düzeltmeye çalış

• +1
Reactions: elemanzelvadre
burda niye bu kadar hintli var amk hintliler 1 kürtler 2 leş ırk
Sence aq herifler dünyanın en çirkin ırkı kürdün de fenotipine bağlı proto nordid veya açık tenli iranidse yakışıklı olabilir gerisi subhuman

Antik insanlar 'bilinç' diyemedikleri için 'ruh' kavramını uydurdular.

Ben insanları biyolojik bilgisayarlar olarak görüyorum.

Bilinç dediğimiz şey ise beynin bazı bölgelerindeki elektro kimyasal tepkimeler ve dalgalar bütünü, hepsi bu.

Peki öldükten sonra ne olacak?

Parçalanmış bir bilgisayar gibi olacaksın. Simsiyah bir ekran, sonsuz bir uyku...
Bilgisayar cennetine gitmeyeceksin yada yeniden doğmayacaksın.

Vücut parçaların eriyip toprağa karışıp ondan yeni canlılar için besin olabilir ama bu reenkarne olduğun anlamına gelmez çünkü bilincin ortada yok; ve bir daha asla da olmayacak.

• +1
Reactions: maarda and looksmaxxerrr

Bilinç dediğimiz şey ise beynin bazı bölgelerindeki elektro kimyasal tepkimeler ve dalgalar bütünü, hepsi bu.

Parçalanmış bir bilgisayar gibi olacaksın. Simsiyah bir ekran, sonsuz bir uyku...

Vücut parçaların eriyip toprağa karışıp ondan yeni canlılar için besin olabilir ama bu reenkarne olduğun anlamına gelmez çünkü bilincin ortada yok; ve bir daha asla da olmayacak.
Uykudaki bilinç kaybının sonsuz olması ölüm işte.

• +1
Reactions: ALP
Hintlilerle aynı toprağa karışmak istemiyorum :/

• JFL
183 boyunda bir htn olsam bile yeter

Ropemax yapip erken sonuç almaya ne dersin?
183 bir htn olduğunu düşün. bir kız seni reddetse bile mutlaka kabul edecek bir başka kız olacaktır. çünkü yakışıklısın amk. boyun da iyi.

ama incel suratına sahipsen hayatının sonuna kadar bakir kalman olası amk

anasını sikiyim böyle adaletsizliğin ya

evet ama şu anda bir bilince sahibiz. bir kere daha neden olmayalım? bunun bir kere daha olmasını engelleyen şey ne?

olaya tamamen dinlerden bağımsız bakarak da bu soruya cevap arayabilirsin

• Hmm...
183 bir htn olduğunu düşün. bir kız seni reddetse bile mutlaka kabul edecek bir başka kız olacaktır. çünkü yakışıklısın amk. boyun da iyi.

Benim chadlite olmam icin 3 tane surgery gerekiyor rhino çene implantlari ve gozdeki ueeyi yok etmek icin bi ameliyat vardi adini unuttum da bu ucu beni deli ascendletecek

• Love it
olaya tamamen dinlerden bağımsız bakarak da bu soruya cevap arayabilirsin
Ben materyalist bakıyorum.
Bir kez bilinç yok olunca bir daha asla geri gelmeyecek.

Reenkarnasyon yada öteki tarafa dair elimizde hiçbir kanıt yok.
Elimizdeki tek şey bu hayat.

bunun bir kere daha olmasını engelleyen şey ne?
Bunun bir kere daha olmasını sağlayan şey ne?

Bunun bir kere daha olmasını sağlayan şey ne?
bir kez olmuş olması neden bir kez daha olmasın sorusunu sordurtuyor

• Hmm...
Badem göz mü yaptırmayı düşünüyon.
Benim göz su an almond ztn bi almond hunter fena gitmez elias de pootunki gibi gözler de yakışmaz bana ayrıca orbitallerim o kadar compact değil

Ya ahahahaha 200 kg kaldır kanka powerlifter ol gercej aşkı bulacagina eminim

Ne adaletsizliği mk genetik havuz işte karılar vermiyo diye agliyonuz sonra karılar mallara verirse o malların çocuğu eş bulamiyo ciftlesmek için işte .d

Ya ahahahaha 200 kg kaldır kanka powerlifter ol gercej aşkı bulacagina eminim
low T iskeletmus zarganasmus cope, zagros faresi dolu sulaleni toplasan bir tane ben etmezler dostum

Ne adaletsizliği mk genetik havuz işte karılar vermiyo diye agliyonuz sonra karılar mallara verirse o malların çocuğu eş bulamiyo ciftlesmek için işte .d
aga senin kendini ifade etme biçiminde ciddi sorun var. allah sana bir tek tip vermiş başka hiçbir şey vermemiş amk.

maldan kasıt ne mesela burda?

malların çocuğu neden eş bulamıyor?

maldan kasıt zeka problemi olan erkeklerse bunun konumuzla alakası ne? biz kötü görünmekten bahsediyoruz

aga senin kendini ifade etme biçiminde ciddi sorun var. allah sana bir tek tip vermiş başka hiçbir şey vermemiş amk.

maldan kasıt ne mesela burda?

malların çocuğu neden eş bulamıyor?

maldan kasıt zeka problemi olan erkeklerse bunun konumuzla alakası ne? biz kötü görünmekten bahsediyoruz
Ben deliyim zaten kanka ağır psikopatik sorunlarım var motor Ayten adlı psikilog söyledi bunu öyle bol keseden atmam ben mal derken çirkin kötü gözüken erkekler yani kadinlarin çirkin kısa erkeklere bakmaması mantıklı siz simfi zirliyoniz bunlar şirret aaa şöyle aaa böyle ama senle çocuk yapsa senin çocuğunda senin şuan çektiğin sikintilari çekecek kanka eş bulamaz doğada kolay ölür rekabete giremez cart curt

Users who are viewing this thread

Back