ölüm pili.

iblamemyheight

iblamemyheight

san andreas gang mogs
hayatta tek adil olan pill
ne kadar yakisikli,uzun,kasli,zengin,mutlu,mutsuz olursan ol öleceksin.

bunu bilmek beni çok rahatlatiyor ve olaylari akisina birakmami sagliyor

herkese oneririm :feelswhat:

hayatta tek adil olan pill
ne kadar yakisikli,uzun,kasli,zengin,mutlu,mutsuz olursan ol öleceksin.

bunu bilmek beni çok rahatlatiyor ve olaylari akisina birakmami sagliyor

herkese oneririm :feelswhat:
nekadar yakisikli,uzun,kasli,zengin,mutlu olursan bu hayattan okadar verim alarak yaşarsın, çok kaliteli bir hayatın olur zevk alrısın hayattan. çirkin,başarısız olursan hem bu hayatta acı çekersin hem ölünce. ben bu hayata derece yapmaya geldim moruk ölümpili benim felsefemde mantıksız

• +1
Reactions: maarda
nekadar yakisikli,uzun,kasli,zengin,mutlu olursan bu hayattan okadar verim alarak yaşarsın, çok kaliteli bir hayatın olur zevk alrısın hayattan. çirkin,başarısız olursan hem bu hayatta acı çekersin hem ölünce. ben bu hayata derece yapmaya geldim moruk ölümpili benim felsefemde mantıksız
Kacamadigin gercekler hep orada bir yerlerde senin icin bekliyor olacak

Ya ben gibi direkt soylersin ve kabullenirsin

Ya da (cope) kendini kandirirsin.

KONU KILIT.

• +1
Reactions: Ethernal
iblamemyheight her boka pill dememeye çalışıyor

Olduğun zaman bir gün herkes seni unutacak sonsuza kadar hafizalardan silineceksin. Şu an ünlü olsan bile tarihe geçmediğin sürece elbet bir gün unutulacaksin.

• +1
Reactions: Ethernal