Okulda salmıyorlar beyler aq

UltraXD

UltraXD

Bronze
Koridorda arkadaşla konuşurken bir kız geldi ben arkla konuşmaya devam ediyorum gözlerime gülümseyerek bakıyormuş böyle sonradan fark ettim sonra sordu sen 11 sin değil mi dedi benimde yok 10 um dedim sonra pardon evet 11 im dedim sonra kız benimde 11. Sınıf olmam lazım normalde 2008 liyim ama erken başladım konusunu felan açtı sonra zil çaldı işte tanıştığıma memnun oldum diyip gitti 😂 amq

Sınıfta felan 2 tane dallama kız sapık gibi gözetleyip duruyor koridorda 5 li obez grubu utanmadan yanımda oha çocuğa bak ne kadar yakışıklı diyip duruyor şunları nasıl def edeceğim sınav senesi yaklaştı

Last edited:
Vay be liseye giden kaldımı la

Mutlu oldum yazdım baba egolu diyenin amk

Last edited:
  • +1
Reactions: menas
Vay be liseye giden kaldımı la
Meslek sahibi olup olamayacağımızda kesin değil aq en kötü modellik ajanslarından şansımı deneyeceğim artık

Meslek sahibi olup olamayacağımızda kesin değil aq en kötü modellik ajanslarından şansımı deneyeceğim artık
Dene kardesim modellik yapiyordum bende aktif olarak 1 senedir. yeme içme kalma herşeyin bedava ama sözleşme maddeleri biraz sıkıntı hayatını sanki menajerine bağlı olarak yaşıyormuşsun gibi olcak.. geçen feshettim sözleşmeyi askere gidicegim için

Bide 11. Sınıfsın daha sktir et sınavı çak gec kızlara amk okulda adın yavşak amcı diye yayılcak ama olsun s et çak amk ((tecrube))

onlara hepsini dölleyebileceğini söyle

Bide 11. Sınıfsın daha sktir et sınavı çak gec kızlara amk okulda adın yavşak amcı diye yayılcak ama olsun s et çak amk ((tecrube))
kafam çok karıştı amk bugünkü kız güzeldi ama ne yapsam bilmiyorum

özgüvenini topla ve kızlarla konuşmaya onlarla iyi anlaşmaya başla
özgüvensiz ve çekingen olmak için bir sebebin yok, yakışıklısın boyun uzun yani kaygılanmak için hiçbir neden yok.

kendini geliştir, insanlarla iyi iletişim kurmaya başla, insanlarla kolay samimi ol insanları güldürebil.
zaten görünüşünden dolayı insanlar senden çabuk etkilenicekler, bu hayatta iletişimde başarılı olsan gerisi kolay oluyor.

o okulda istediğin her kızı elde edebilirsin mentalitesinde ol. kendine özgüven topla, kendi arkadaş ortamın olsun zaten tüm kızlar etrafında dönecekler, toparlan ve kendini geliştir ok?

özgüvenini topla ve kızlarla konuşmaya onlarla iyi anlaşmaya başla
özgüvensiz ve çekingen olmak için bir sebebin yok, yakışıklısın boyun uzun yani kaygılanmak için hiçbir neden yok.

kendini geliştir, insanlarla iyi iletişim kurmaya başla, insanlarla kolay samimi ol insanları güldürebil.
zaten görünüşünden dolayı insanlar senden çabuk etkilenicekler, bu hayatta iletişimde başarılı olsan gerisi kolay oluyor.

o okulda istediğin her kızı elde edebilirsin mentalitesinde ol. kendine özgüven topla, kendi arkadaş ortamın olsun zaten tüm kızlar etrafında dönecekler, toparlan ve kendini geliştir ok?
çevremdeki çoğu insanın kişiliğini beğenmediğimden arkadaş ortamım yok pek ama hepsiyle gündelik giderim 2 3 laf yaparım onun dışında nedense hiç sevgili yapasım yok bu yaşlarda pek uzun sürmediğini sende biliyorsundur

çevremdeki çoğu insanın kişiliğini beğenmediğimden arkadaş ortamım yok
malesef ki insanlar kıskanır, senin başarını veya sende olup kendilerinde olmayanı kıskandıklarından dolayı çoğu zaman seni çekemezler,
erkekler genelde kızlar tarafından ilgi gören bir erkek gördüğünde onu sevmezler.

çevremdeki çoğu insanın kişiliğini beğenmediğimden arkadaş ortamım yok pek ama hepsiyle gündelik giderim 2 3 laf yaparım
sana bu konuda tavsiyem, narsist ol. arkadaş ortamında büyük sen ol, senin sözün geçsin, gerekirse narsist bir şekilde tehdit et veya yönlendir. lider ol kendi ortamın olsun seni dinleyenler olsun, kafana göre sohbet et gül eğlen, canın sıkıldığında onları çağır takıl biraz sonra yol ver dağılsınlar (tabi bu mentalitede olursan bunu yap.) çünkü insanlar zordur, hele hele senin "gerçek" dostlar edinmen çok zor olacak çünkü hayatın boyunca kıskanılıcaksın, bu yüzden narsist olup kimseyi siklememeni insanlarla takılıp geçmeni öneriyorum sana. elbet karşına gerçek dostlar çıkar sadece onlarla samimi arkadaşlık kurarsın diğer erkeklere emrivaki olursun. (zaten seni dinleyecekler merak etme, kadına kolay ulaşan görünüşü yüksek olan sert duran statü sahibi erkekler hep dinlenir), (bu karakteri benimsersen bu yaşta, geri kalan hayatın boyunca bu sana işleyecek lider ve sert ağır başlı bir karakterin olacak, buda çekingen kişiliğini düzeltmek için iyidir.)

nedense hiç sevgili yapasım yok bu yaşlarda pek uzun sürmediğini sende biliyorsundur
sen temiz kalpli saf bir çocuksun malesef, bu forumdakilerinin dediği gibi sevgili yaparsan eğer, onların mentalitesinde kızla 1 2 hafta takılıp sikip bırakmak var, o ruh halinde değilsen yapmak istemiyorsan birşey diyemem. ama kızlarla samimi olman güzel olur, iletişim becerilerini geliştirir ve sana statü katar özgüven katar, buda hayatında kolaylık sağlar emin ol.

forumdaki erkekler genelde aşık olup yaralandıkları için, veya kadına ulaşamadığı için sevgili yapıp narsist bir şekilde sikip bırakmak istiyorlar çünkü içlerinde nefret var, sende o nefret o arzu yok ve çok çekingen bir karakterin var, narsist olmanı önerdim o yüzden.

insanlarla iletişimini geliştir, ağır başlı olup ortamlarda saygı duyulan çocuk olmaya başla.

O maxilla dudak la falan zor olursun model ameliyat ol ozaman olabilirsin

• +1
Reactions: temelyeterliliktest
O maxilla dudak la falan zor olursun model ameliyat ol ozaman olabilirsin
her fotoda aynı çıkmıyorum kanka atarım adam akıllı çekersem düzgün çekmeyi yeni yeni öğrendim çünkü

her fotoda aynı çıkmıyorum kanka atarım adam akıllı çekersem düzgün çekmeyi yeni yeni öğrendim çünkü
güzel kamera/kameralı bulursan onla çek baya fark atıyor

Kardesim kızla muhabbete baslıcaksın instasını al konus çık kızla ye kızı ayrıl. Sakın baglanma bu yasta ciddi ilişki düşünme daha çok erken ciddi ilişkiyi 22 yaşından sonra düşün.

Kardesim kızla muhabbete baslıcaksın instasını al konus çık kızla ye kızı ayrıl. Sakın baglanma bu yasta ciddi ilişki düşünme daha çok erken ciddi ilişkiyi 22 yaşından sonra düşün.
1727447205213
yanımda konuştuğum dediğim arkadaştan kanıtı geldi .d

View attachment 3202225yanımda konuştuğum dediğim arkadaştan kanıtı geldi .d
Benide marketti çalışanlar soruyor (24yasında) işten ayrılmıstım 3 4 gun sonra beni sormus.
Olm şu subforuma neden giriyorym bilmiyorum ama sarıyor ya
Sen neden giriyorsun olum buraya?

Attachments

• IMG_6520.jpeg
    IMG_6520.jpeg
    245.3 KB · Views: 0
Benide marketti çalışanlar soruyor (24yasında) işten ayrılmıstım 3 4 gun sonra beni sormus.
bilmiyorum ki be usta bende aynı kafadayım senle

kara hap acımasızlığı, keşke mtn+ olsaydım

• So Sad
Reactions: Tornoviaa
kızın tipini atacağım ayıp olacak şimdi htb var gibi fakat burnu ltb kemerli laz burnu gibi
kız gerçekten güzel gibi ama bilmiyorum ya 🤨

@UltraXD bize daha belirgin bi yüzünün videosunu falan filen atsana sana uncanny dedik ama reelde belki daha normal duruyosundur, daha normal duruyorsan direkt Chadsin zaten sadece long midface flawın olur uncannylik kalmaz.

• +1
Reactions: gargomel
@UltraXD bize daha belirgin bi yüzünün videosunu falan filen atsana sana uncanny dedik ama reelde belki daha normal duruyosundur, daha normal duruyorsan direkt Chadsin zaten sadece long midface flawın olur uncannylik kalmaz.
en kısa zamanda atacağım kankam foto farklı bir boyut kattığından insanları gerçek hayatta böyle görmediğinden uncanny gözüküyor olabilir fotoda uncanny olan bir adam reelde gözüne normal gelir benim düşüncem bu yönde

midface konusundada ya burnum kısa ya üst dudağım ince yada burnum biraz upturnede kaçıyor ucundan o da etkiliyor olabilir

malesef ki insanlar kıskanır, senin başarını veya sende olup kendilerinde olmayanı kıskandıklarından dolayı çoğu zaman seni çekemezler,
erkekler genelde kızlar tarafından ilgi gören bir erkek gördüğünde onu sevmezler.

sana bu konuda tavsiyem, narsist ol. arkadaş ortamında büyük sen ol, senin sözün geçsin, gerekirse narsist bir şekilde tehdit et veya yönlendir. lider ol kendi ortamın olsun seni dinleyenler olsun, kafana göre sohbet et gül eğlen, canın sıkıldığında onları çağır takıl biraz sonra yol ver dağılsınlar (tabi bu mentalitede olursan bunu yap.) çünkü insanlar zordur, hele hele senin "gerçek" dostlar edinmen çok zor olacak çünkü hayatın boyunca kıskanılıcaksın, bu yüzden narsist olup kimseyi siklememeni insanlarla takılıp geçmeni öneriyorum sana. elbet karşına gerçek dostlar çıkar sadece onlarla samimi arkadaşlık kurarsın diğer erkeklere emrivaki olursun. (zaten seni dinleyecekler merak etme, kadına kolay ulaşan görünüşü yüksek olan sert duran statü sahibi erkekler hep dinlenir), (bu karakteri benimsersen bu yaşta, geri kalan hayatın boyunca bu sana işleyecek lider ve sert ağır başlı bir karakterin olacak, buda çekingen kişiliğini düzeltmek için iyidir.)

sen temiz kalpli saf bir çocuksun malesef, bu forumdakilerinin dediği gibi sevgili yaparsan eğer, onların mentalitesinde kızla 1 2 hafta takılıp sikip bırakmak var, o ruh halinde değilsen yapmak istemiyorsan birşey diyemem. ama kızlarla samimi olman güzel olur, iletişim becerilerini geliştirir ve sana statü katar özgüven katar, buda hayatında kolaylık sağlar emin ol.

forumdaki erkekler genelde aşık olup yaralandıkları için, veya kadına ulaşamadığı için sevgili yapıp narsist bir şekilde sikip bırakmak istiyorlar çünkü içlerinde nefret var, sende o nefret o arzu yok ve çok çekingen bir karakterin var, narsist olmanı önerdim o yüzden.

insanlarla iletişimini geliştir, ağır başlı olup ortamlarda saygı duyulan çocuk olmaya başla.
hep eğri oturup doğru konuşuyorsun be usta dmden devam

dilek ablam bin yaşınada gelse taş taş taş taş

Attachments

• D782A1F2-1A59-4A38-894F-E73844E66746.jpeg
    D782A1F2-1A59-4A38-894F-E73844E66746.jpeg
    194.6 KB · Views: 0
  • JFL
Reactions: maarda and iblamemyheight
  • JFL
Reactions: ER enjoyer
knjk bizde tiponlar da da tip onemli
Tipinde zaten skıntı yok mtb karı buraya yüzünü açık atsam gidip bulcaklr amınakoyim daha dans ettirip gotunu sallayan karı varda atmıyorym guvenemiyorym size aq

kamblaba caca noon mi tara booga

Users who are viewing this thread

Back