Pala baba oğlan sevdası

boneking771

boneking771

Banned
IMG 20240620 071051
testesteron kadar sikicem beyler saç maç dökülüyo fakir tarzı kollarda kıllanma var gym coper oldum yanlışlıkla MK jaw maw geliscegi kadar gelişti zaten birakiyim mi idmanı DHT azalsa daha mı iyi nedersinizZi
IMG 20240620 WA0049

dht azalırsa testosteron artar östrojende artar kötü hissedersen östrojenide azalt aynı zamanda dhtyi azaltacaksan

hayatımda bu kadar yamuk bi vücut görmedim dostum skalyoz ameliyatı gecikmemiş mi ?

hayatımda bu kadar yamuk bi vücut görmedim dostum skalyoz ameliyatı gecikmemiş mi ?
ince bel sağlam kalça kemik kralı. sağlam kalça bebek gibi bir yüz. 10 derece skolyoz daha ilerlemez artık çok yaşlanmış yaşlı kalça

ince bel sağlam kalça kemik kralı. sağlam kalça bebek gibi bir yüz. 10 derece skolyoz daha ilerlemez artık çok yaşlanmış yaşlı kalça
çerçeve iyi de vücut yamuk işte amk o da olmuyor.

Lat çalış

dht azalırsa testosteron artar östrojende artar kötü hissedersen östrojenide azalt aynı zamanda dhtyi azaltacaksan
Ben çok siddetliyim moruk bide delirirsem ağlıyom f
Kanka yan duruyom la kendimi eğerek anasının ami böyle olsa skolyoz over

Ben çok siddetliyim moruk bide delirirsem ağlıyom f

Kanka yan duruyom la kendimi eğerek anasının ami böyle olsa skolyoz over
bi ara bel röntgeni atmıştın orda da baya yamuktu amk bu duruştan kaynaklı değil bence bro

bi ara bel röntgeni atmıştın orda da baya yamuktu amk bu duruştan kaynaklı değil bence bro
Git dereceni ölçtür ahmak orospu eğer derecen yüksek çıkar ve geriletirsen boyun bile uzar

Yok kanka yan duruyom burda o bel 10 derece biseydir o röntgen