pcye bakmakdan baska ne yapabilirim?

elemanzelvadre

elemanzelvadre

303 ng/dl test at 16 (550 with asin)
sa beyler benim hayat kısır döngüye bağladı kafayı yemek üzereyim yapabileceğim bir şeyler önerebilir misiniz yüzme + gym gidiyorum bunlar haftamın 70 80 saatinin sadece 5 6 saatini karşılayabiliyor evde pcye baka baka gözlerim acımaya başladı göz çevremde deformasyon oluştu pc yüzünden acil yardım.

İşe gir yarak kafali dicektim 16 yaş ne amq. Siktir et devam pc bakmaya. İngilizce öğrenmeye çalış bari bir sikime yarasın pc

• +1
  • JFL
Reactions: onthewaytochadlite and elemanzelvadre
sa beyler benim hayat kısır döngüye bağladı kafayı yemek üzereyim yapabileceğim bir şeyler önerebilir misiniz yüzme + gym gidiyorum bunlar haftamın 70 80 saatinin sadece 5 6 saatini karşılayabiliyor evde pcye baka baka gözlerim acımaya başladı göz çevremde deformasyon oluştu pc yüzünden acil yardım

sa beyler benim hayat kısır döngüye bağladı kafayı yemek üzereyim yapabileceğim bir şeyler önerebilir misiniz yüzme + gym gidiyorum bunlar haftamın 70 80 saatinin sadece 5 6 saatini karşılayabiliyor evde pcye baka baka gözlerim acımaya başladı göz çevremde deformasyon oluştu pc yüzünden acil yardım.
kıllıyı kokla geçer

Users who are viewing this thread

Back