Protein tozu üzerine

oldgymcel

oldgymcel

Iron
Supplementler, daha doğrusu protein tozu cope. Kasaptan yarim kilo dana antrikot alın. Yüksek ateşte mühürleyerek 120 saniye bir tarafi 90 saniye abür tarafını pişir. Piştikten sonra tuz ve İsteğe bağlı uzerine kekik ekle. Hemen suyunu salmadan bir tabağa al onu ye.

Sana hiçbir protein tozunun veremediği lezzet, besin takviyesi ve doyum hissiyatını vericek. Sırf daha üstün hale gelmek için bir başka canlının hayatina son vermis olma hissi bile apayri bir olay. Psikolojik olarak bile sana faydasi var.

Supplement daha ucuzmuş gibi geliyo ama aslında tamamen algı. Öğün yerine gecmez ve karın doyurmaz, bu yüzden ekstradan yemek düşünmen gerekir. Günun sonunda protein tozu kullandığım zamanlarda daha cok para harcadiğimı fark etmiştim.

Protein tozu genellikle sadece protein içerir. Kirmizi et ise kaliteli proteine ek olarak vucudun için faydali bir sürü vitamini de ıcerir.

Lezzet olarak protein tozu icmek sekerli su gibi ve aromasi ne kadar guzel olursa olsun bir süre sonra bayiyo, antrikot yıllardır yiyorum hâla bıkmadim.

Protein tozu kana daha hızli karisiyor efsanesinin de aslı olmadiğı söyleniyor artık bu da bir kenarda dursun.

Her şey bir yana sırf psikolojik etkisi ile bile kırmızı et protein tozunu moglar.

aydinlattin bizi abi helal

• +1
Reactions: menas
vayy oyle mi olmus bro

• JFL
  • +1
Reactions: menas, elemanzelvadre and boneking772
biri arkadşım var karı kız ortamım var der biri ben zenginim der diğeri testosteron basıyorum der diğeri götüme genotropin vuruyorum der anladık sizsiniz aq

• +1
Reactions: dostoyevski and menas
Toz almaya devam edin dümen ilerde kalkmayınca görürsünüz

Supplementler, daha doğrusu protein tozu cope. Kasaptan yarim kilo dana antrikot alın. Yüksek ateşte mühürleyerek 120 saniye bir tarafi 90 saniye abür tarafını pişir. Piştikten sonra tuz ve İsteğe bağlı uzerine kekik ekle. Hemen suyunu salmadan bir tabağa al onu ye.

Sana hiçbir protein tozunun veremediği lezzet, besin takviyesi ve doyum hissiyatını vericek. Sırf daha üstün hale gelmek için bir başka canlının hayatina son vermis olma hissi bile apayri bir olay. Psikolojik olarak bile sana faydasi var.

Supplement daha ucuzmuş gibi geliyo ama aslında tamamen algı. Öğün yerine gecmez ve karın doyurmaz, bu yüzden ekstradan yemek düşünmen gerekir. Günun sonunda protein tozu kullandığım zamanlarda daha cok para harcadiğimı fark etmiştim.

Protein tozu genellikle sadece protein içerir. Kirmizi et ise kaliteli proteine ek olarak vucudun için faydali bir sürü vitamini de ıcerir.

Lezzet olarak protein tozu icmek sekerli su gibi ve aromasi ne kadar guzel olursa olsun bir süre sonra bayiyo, antrikot yıllardır yiyorum hâla bıkmadim.

Protein tozu kana daha hızli karisiyor efsanesinin de aslı olmadiğı söyleniyor artık bu da bir kenarda dursun.

Her şey bir yana sırf psikolojik etkisi ile bile kırmızı et protein tozunu moglar.
para siciyoruz ha?

• +1
Reactions: maarda
para siciyoruz ha?
bide yarim kilo antrikot tarifi vermis her gun ywsem gunluk beslenmemin fiyatina geliyor tek ogun amk gidin her gun 300 gram tavuk gogsu yiyin en mantiklisi

• JFL
Reactions: maarda
@elemanzelvadre @dostoyevski

Zenginlik sinyallemesi yapmak için açmadım, hatta aklıma bile gelmedi ama thread küfür gibi algılanmış biraz da haklı olarak. Sadece supplementlerde sihir aramak yerine beslenmeyi geliştirmenin çok daha iyi bir seçenek olabileceğinden bahsetmek istemiştim.

Ben vücut işini çok ciddiye aldığım zamanlarda yediğim tağuktan haric harbi nerdeyse her gün yiyodum yarım kilo antirikot, tabii o zamanlar ekonomi de bu kadar kötu değildi belki de bilmiyorum. 100+ kgde yapıyosan bu sporu beslenme ister istemez maliyetli oluyor. En kötü ihtimal tavuk yemen lazım.