RATE KANKA ?

akethemogger

akethemogger

Banned
4180540 a1
445821982 1924072204703340 6369945295369266489 n
4180482 IMG 0907
4180543 a3
4180542 a2

selamun aleykum in street knife selling ı love anıl eren cengiz ramazan bayramınız mübarek olsun

yan yana olan fotoğraflar tıraş olduktan sonra aradaki fark (kaş sakal kısaltma) diğer mavi,nokia,küçüklük eski fotoğraflar

boy 1.84 16 yaş

• JFL
Reactions: Abhorrence, kaancimnapiyon, looksmaxxerrr and 1 other person
@realantoniomontana

@boneking771 kanka dövme tavsiyelerin var mı bu arada işte çalışıyorum seni seviyorum kardeşim? geçen gün dedemin boğazına yapıştım amk çocuğu bizim niye chad değiliz diye emekli maaşını verdi elimden kurtulmak için dostum

Last edited:
  • JFL
Reactions: ALP
nası 16 yaş la abi geldiler

en soldaki prettyboy haline geri dönebilioysan dönsene 27 gibisin

O dudaklar ve kaşlar ney lan klasik türksün tam ortalama tip low mtn

• +1
Reactions: looksmaxxerrr
Dudakları ve kaşları adamın ana halosu amk
dudaklarıma önceden mavi hametan sürüyordum dozunda çok seksi gösteriyor şimdi yazda geldi kuruyor hem bahanem olur saol bro

Ne yaşadın da 2003lü gibi duruyon amk
2 kere bir oruspu tarafından aldatıldım lise 1. sınıfta okulu bırakıp çalışmaya başladım aile bireylerim çalıştığı için sorunlu çocukluk anne tarafından diğer kardeşlerlden ayrımcılık şuan bimax moneymaxx

dudaklarıma önceden mavi hametan sürüyordum dozunda çok seksi gösteriyor şimdi yazda geldi kuruyor hem bahanem olur saol bro
Neyse Baba varını yokunu bimaxe biriktir chadlite olursun köşeli çeneyle

2 kere bir oruspu tarafından aldatıldım lise 1. sınıfta okulu bırakıp çalışmaya başladım aile bireylerim çalıştığı için sorunlu çocukluk anne tarafından diğer kardeşlerlden ayrımcılık şuan bimax moneymaxx
Muhtemelen mentalcel oldugun için düştün buraya bizim gibi truecel olmak vardı

Ne yaşadın da 2003lü gibi duruyon amk
kanka en sağdaki gibi prettyboi mi yapayım yoksa onun yanındaki foto gibi mi sence? kekomaxa yüzüm elverişli mi amacım kız cart curt değil kendimin en iyi verisyonu olmak

Muhtemelen mentalcel oldugun için düştün buraya bizim gibi truecel olmak vardı
aslında bunların hiç biri umrumda değil kardeşim açıkcası sadece başka bir amacım yok hayatımda tipimle uğraşmak istiyorum misojonist hisler

kanka en sağdaki gibi prettyboi mi yapayım yoksa onun yanındaki foto gibi mi sence? kekomaxa yüzüm elverişli mi amacım kız cart curt değil kendimin en iyi verisyonu olmak
Bimaxden sonra elverişli olcak da bi elmacık kemiği implanti da fena gitmez fwhrni artirir

• +1
Reactions: elemanzelvadre
@boneking771 kanka dövme tavsiyelerin var mı bu arada işte çalışıyorum seni seviyorum kardeşim? geçen gün dedemin boğazına yapıştım amk çocuğu bizim niye chad değiliz diye emekli maaşını verdi elimden kurtulmak için dostum
Knk ne olursan ol yinede gel -boneking. Sende düşük androjenbdusuk test var boy 84 de iyi genetik endlik bı durum yok da slay genetiği yok kuzenim
Ne olursan ol yine de gel_hz bonekig771 ya kanka o çene sıkıntı çok angular düşük width rekabet tehlikeden uzak feminen bı güzellik var sende genetik endlik durum yokta slayler misin bilmem ammmina buradan rate istemiceniz geçmiş deneyimlerimiz den rate alicaniz

Knk ne olursan ol yinede gel -boneking. Sende düşük androjenbdusuk test var boy 84 de iyi genetik endlik bı durum yok da slay genetiği yok kuzenim

Ne olursan ol yine de gel_hz bonekig771 ya kanka o çene sıkıntı çok angular düşük width rekabet tehlikeden uzak feminen bı güzellik var sende genetik endlik durum yokta slayler misin bilmem ammmina buradan rate istemiceniz geçmiş deneyimlerimiz den rate alicaniz
70 kere replyliyen adam.

Bimaxden sonra elverişli olcak da bi elmacık kemiği implanti da fena gitmez fwhrni artirir
Aynen dostum bimax sonrası hayat boyu pipetle beslenir artık kardeşimiz

Users who are viewing this thread

Back