Rate?

selam kardeşim iyi forumlar.

gözlüğün değiş yüz tipine göre gözlük al.
hairmax yap

iyi forumlar kanka

• +1
Reactions: Leqoo
Ben high mtn veriyorum gözlerin prey gibi duruyo ramusunun kısalığı önden bile belli oluyo orta yüz iyi kemik gelişimin iyi jaw geniş philtrumun çok iyi gözlüğünü değiştir haircutmaxxing yap ve alt dudağını düzelt
Nasıl bir saç kesimi önerirsin?

Nasıl bir saç kesimi önerirsin?
Su an bişey oneremiyorum ama leanmax yap jawlinei iyice ortaya cikar jawlineyi iyice belirgin yapmak icin yanları kısa tut zygo çene oranın baya iyi duruyo

Su an bişey oneremiyorum ama leanmax yap jawlinei iyice ortaya cikar jawlineyi iyice belirgin yapmak icin yanları kısa tut zygo çene oranın baya iyi duruyo
Neyin leanmaxxi aq, cocuk zaten bi deri bi kemik baksana omuzlara.

Dostum senin cozumun spor salonuna gidip agir kaldirmak ve hayvan gibi kompleks karbonhidrat + 120-130gr protein tuketmek. Gozlugu sal lens kullan ve saci kisa bir mullet olarak kestir. Hadi eyvallah.

• +1
Reactions: elemanzelvadre
Neyin leanmaxxi aq, cocuk zaten bi deri bi kemik baksana omuzlara.

Dostum senin cozumun spor salonuna gidip agir kaldirmak ve hayvan gibi kompleks karbonhidrat + 120-130gr protein tuketmek. Gozlugu sal lens kullan ve saci kisa bir mullet olarak kestir. Hadi eyvallah.
Yüzü tombik boneless gibi de görünmüyor omuzlara dikkat etmedim ama darmis baya yag orani yuksek diye dusundum alt çenesi de geniş yağ diye düşündüm ama bu haliyle bile bilmiyom artık

yarra yemişin omzun da dar ben ltn diyom yukarda chadlite potansiyeli diyen arkadaşın kafasını sikeyim
yarra yemişin omzun da dar ben ltn diyom yukarda chadlite potansiyeli diyen arkadaşın kafasını sikeyim
Herif newcel amk benim gibi azcik yumuşak olun alagavat oclar ltnde de sıçma amk bu adam low mtn en kötü

bone mass güzel prettboymaxx öneririm sana

ne ltn’si aq hic sokaga cikip analiz yapmiyor musun bu çocuk yaşına göre en en kötü mtn

Eğer gözlük gözlerini küçültüyorsa (numarası 1-1.5 duruyor) çöpe at , lensle falan uğraşma direkt gözünü çizdir gitsin .Kaşlarına bakım yapmıyosun yüksek ihtimal köşelerden çok düşüyor onları trimle gözlerin failo gibi duruyor o yüzden kaşlarını ihmal etme. Yüz kemikleri iyi , çene iyi .3 tane hafif kusurun var bence göz burun kulak ama hiç biri ortalama altı değil.Ltn falan değilsin iyi potansiyelin var. Güzel bir stil + vücut + boy varsa tr de kesinlikle iyi iş yaparsın.

ne ltn’si aq hic sokaga cikip analiz yapmiyor musun bu çocuk yaşına göre en en kötü mtn
izmirin yazlık yerinde yaşıyorum valla bu çocuk buraya göre subhuman ltn yine iyi dedim.

• +1
Reactions: Leqoo and chadmanlet04
ben 15 yaşındayken minecraft skywars oynuyordum amk bebeler looksmaxxing e başlıyor

renkli lens takıp saçı biraz daha alnını örtecek şekilde uzat başka da bir sikime elleme iyi böyle o yaşta botoks falan sakın düşünme spor salonuna da gideceksen de sadece biraz parçalanmaya bak kilo almakla falan uğraşma suratında ödem oluşur tipin kayar o yaşta değmez

renkli lens takıp saçı biraz daha alnını örtecek şekilde uzat başka da bir sikime elleme iyi böyle o yaşta botoks falan sakın düşünme spor salonuna da gideceksen de sadece biraz parçalanmaya bak kilo almakla falan uğraşma suratında ödem oluşur tipin kayar o yaşta değmez
Botoksu 15 yasinda yapmasın zaten ama ust dudagin alt dudaktan buyuk olmasi yuzunu garip gosteriyo bence normalde tam tersi oluyo ya ondan öyle dedim

• +1
Reactions: maarda
Başka tavsiyen var mi
Buradaki kimseyi dinleme çünkü hepsi erkek gözüyle bakıyor ve bu da bizim aradığımız şey değil. Sen güven bana sonuna kadar prettboymaxxla ki bunun için potansiyelin var zaten çok maskulen durmuyosun frameden belli ama dediğimi yap