Rate?

15.5 yaş 5'10

Amk sitesine bak siliyom hesabı ben tiktogun allanısikim

• JFL
Reactions: ALP, NumbThePain, looksmaxxerrr and 1 other person
Kaybol lan allahını muhammdini siktiğimin evladı seni ezik oruspu çocuğu

• +1
Reactions: turbomanlet7
oruspu çocuğu milletin tipine laf atıyorsun gidip testo bilmem neyini şu saate yaptık eveve domalma lan :D mağdur

erkeksen at şuraya elini yüzünü görelim bizde

Son of a bitch, why are you bullying people who want to improve here, you loser bastard?

Heralde truecel falanim kimse rateye odaklanmiyo

People have the self-confidence to throw here, you will masturbate for the rest of your life.

oruspu çocuğu milletin tipine laf atıyorsun gidip testo bilmem neyini şu saate yaptık eveve domalma lan :D mağdur
La velet orospu evladı ananı siker öldürürüm senin tipimi atıyorum kim diyor atmıyor anası sikik sen kimsin sana tipimi atıcam bre orospu evladı

• +1
  • JFL
Reactions: boneking771, looksmaxxerrr and akethemogger
Kaybol lan allahını muhammdini siktiğimin evladı seni ezik oruspu çocuğu
Kimi kovuyon la gay orospu evladı o snap efektli fotoğrafına boşaşayım

• +1
Reactions: looksmaxxerrr
1000006841

Olm bu tiple şu yazdıklarına bak senin ben ananı sikeyim

• JFL
Reactions: ALP and looksmaxxerrr
Son of a bitch, why are you bullying people who want to improve here, you loser bastard?
İngilizce yazmış bir de andaval herif ben birini mi bullylemişim be salak orospu evladı çocuğun fotosuna bile bakmadım

• JFL
Reactions: ALP, NumbThePain, looksmaxxerrr and 1 other person
View attachment 2970298
Olm bu tiple şu yazdıklarına bak senin ben ananı sikeyim
ahahaha dog seni senin atabilecek özgüvenin yok ne yazık ki kardeşim? 3 sene önceki fotoğraf fulffy irony yat aşşağıya oruspu çocuğu inleme siktir git öğlen test yaptıracak kadar beyin yoksunu bi eziksin? tipini atabilecek bi özgüvenin yokken burda insanların tipinden vurmaya çalışıyorsun ezik hadi siktir git?

seni sikime taşşağıma sürüyorum

İngilizce yazmış bir de andaval herif ben birini mi bullylemişim be salak orospu evladı çocuğun fotosuna bile bakmadım
öyle bir kudurmuşsun ki ezik yorumuna gülme efekti atmama rağmen fotoğrafımı indirip posta yorum koymuşsun SAÇŞĞÖDVSAÇŞĞÖVÇŞSDAĞÇŞSDA

ahahaha dog seni senin atabilecek özgüvenin yok ne yazık ki kardeşim? 3 sene önceki fotoğraf fulffy irony yat aşşağıya oruspu çocuğu inleme siktir git öğlen test yaptıracak kadar beyin yoksunu bi eziksin? tipini atabilecek bi özgüvenin yokken burda insanların tipinden vurmaya çalışıyorsun ezik hadi siktir git?
Mal oc agahahhahaha doktora dedim zaten yarın sabah gelim mi diye siktir et dedi diye de yazmışım konuya daha okudugunu anlamıyorsun çirkin orospu evladı tipim sendrn 10 kat daha iyi kendimi niye atayım sana erene bile attım ben fotomu ki çirkin olup atmasam ne salak orospu evladı yakışıklı çıksam herkese laf atma hakkı mı kazanıcam anneni götünden sikeyim

• JFL
  • +1
Reactions: looksmaxxerrr and akethemogger
Mal oc agahahhahaha doktora dedim zaten yarın sabah gelim mi diye siktir et dedi diye de yazmışım konuya daha okudugunu anlamıyorsun çirkin orospu evladı tipim sendrn 10 kat daha iyi kendimi niye atayım sana erene bile attım ben fotomu ki çirkin olup atmasam ne salak orospu evladı yakışıklı çıksam herkese laf atma hakkı mı kazanıcam anneni götünden sikeyim
ben okudugumu anlamıyorsum sen şuan yazdığın cümlede çelişiyorsun ezik ? ''yakışıklı çıksam herkese laf atma hakkı mı kazanıcam''
''çirkin orospu evladı tipim sendrn 10 kat daha iyi''

:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: iqless sana daha cevap yok. :p:p

ben okudugumu anlamıyorsum sen şuan yazdığın cümlede çelişiyorsun ezik ? ''yakışıklı çıksam herkese laf atma hakkı mı kazanıcam''

Ulan mal herif birinde senin dediğini ele almışım diyorsun ya millete laf atıyon daha tipini atamıyon özgüvensiz diye. Tipimi atınca ne değişecek yakışıklı olsam laf etmeme bir şey demeyecek misin diyorum ben de orospu evladı seni. Evet tipim senden de daha iyi bu konudan bağımsız amk çelişki göremedim ben

• +1
threadi iyi siktiniz

doginin yüzünü biliyorum seni rahat mogluyor bra

• Love it
  • +1
Reactions: looksmaxxerrr and dogida
tavsiye yok yasin küçük bone mass güzel ama harmony yok ayrica karsi cinse pek attractive oldugunu dusunmuyom male gaze duruyon biraz

Sol tarafınla çiğneme asimetrin var. Saçını düzelt. Başka da bi sikime gerek yok yapacaksan git tek burnunu yaptır ben yaptırdım herkes yaptırıyor zaten Siktiğimin sitesinden de git amq bu yaşta otistik olursun

• +1
simetri de cok sikinti
Bi taraftaki masseterim digerinden daha büyük asimetrimin ana kaynagi o ve burun burna hardmax harici yapabilcegim bisey yok uni sonrasi yaptircam face harmoniyi sikiyo benim burnum

Bi taraftaki masseterim digerinden daha büyük asimetrimin ana kaynagi o ve burun burna hardmax harici yapabilcegim bisey yok uni sonrasi yaptircam face harmoniyi sikiyo benim burnum
masseterla alakası yok kemik kasa göre şekil alıyor oradaki. ben de başta ondan sanıp botoks yaptırdım bir sikim değişmedi diş doktorum zaten salaktı. Ayrıca kafanı sikeyim senin tipin normal baya da surflemişsin siteyi git sosyal hayata dön amk

Sol tarafınla çiğneme asimetrin var. Saçını düzelt. Başka da bi sikime gerek yok yapacaksan git tek burnunu yaptır ben yaptırdım herkes yaptırıyor zaten Siktiğimin sitesinden de git amq bu yaşta otistik olursun
Asimetriyi duzeltmek icin 5 saat tek tarafla Falım cigniyorum her gun ise yarar dimi ayrica zaten otistigim yazdiklarima baksana ayrıca sosyalmax 0 yaşadığım yer ve okuduğum kadarıyla dolayı uniye kadar kiz eli tutamam gibi geliyo

masseterla alakası yok kemik kasa göre şekil alıyor oradaki. ben de başta ondan sanıp botoks yaptırdım bir sikim değişmedi diş doktorum zaten salaktı. Ayrıca kafanı sikeyim senin tipin normal baya da surflemişsin siteyi git sosyal hayata dön amk
Yani asimetri kemikte diyosun

Asimetriyi duzeltmek icin 5 saat tek tarafla Falım cigniyorum her gun ise yarar dimi ayrica zaten otistigim yazdiklarima baksana ayrıca sosyalmax 0 yaşadığım yer ve okuduğum kadarıyla dolayı uniye kadar kiz eli tutamam gibi geliyo
Ben de yaramadı ama 15 yaşındasın belki eşitlenebilir de yüzünün sol kısmı da yukarıda. Benim de öyle her gün havluyu ısırıp sağ tarafımı yukarı doğru çekerdim ama işe yaramadı saldım siktir et sen de manyak olursun sonra.

Bu olay ztn küçükken sol tarafa yatmakla ve dilini sol damağa daha çok bastırmakla oluyor düzeleceğini sanmıyorum
Yani asimetri kemikte diyosun
He direkt yüzünün sol tarafı yukarıda benim de öyle çoğu insanın öyle siktir et

Ben de yaramadı ama 15 yaşındasın belki eşitlenebilir de yüzünün sol kısmı da yukarıda. Benim de öyle her gün havluyu ısırıp sağ tarafımı yukarı doğru çekerdim ama işe yaramadı saldım siktir et sen de manyak olursun sonra.

Bu olay ztn küçükken sol tarafa yatmakla ve dilini sol damağa daha çok bastırmakla oluyor düzeleceğini sanmıyorum

He direkt yüzünün sol tarafı yukarıda benim de öyle çoğu insanın öyle siktir et
mtnyim yüz şeklime dalgalı dağınık Fringe tarzı saçlar gider diyolar ama benim şakak kısmı geniş o tarz saçlar beni mantar

Kafa gibi gösteriyor

Nasıl bir sac stili önerirsin

ben hgh kullanıyorum çenemde asimetri oluştu 1-2 milim sola kaydı sağdaki dişleri hissediyom sağ kası mı çalışıyım sol kası mı

olum bu cheekbone ile jawline ile nasıl çekici olmamayı başardın aq hatların çok iyi ama pek hoş durmuyo kanka bilemedim

• JFL
Reactions: onthewaytochadlite
olum bu elmacık kemiği ile çene çizgisi ile nasıl çekici olmayı başaramadın aq çizgileri çok iyi ama pek hoş durmuyo kanka bilemedim
Bilmiyorum

Bilsem niye rate diye thread acam klavyenin anasini sikem tum yazdiklarim silindi

olum bu cheekbone ile jawline ile nasıl çekici olmamayı başardın aq hatların çok iyi ama pek hoş durmuyo kanka bilemedim
harbiden aq

ben hgh kullanıyorum çenemde asimetri oluştu 1-2 milim sola kaydı sağdaki dişleri hissediyom sağ kası mı çalışıyım sol kası mı
Kanka sola kaydıysa sağ çalış
Harmony ve fraudlamış biraz bir de daha çocuk amk

• +1
Nasıl bir sac stili önerirsin
Uzat iştr kestirme berbere falan bir de spora fln git 40 kilo duruyon arkadaş ortamında sikerler seni.

• +1
Uzat iştr kestirme berbere falan bir de spora fln git 40 kilo duruyon arkadaş ortamında sikerler seni.
Arkadas ortamimdaki herkes benim gibi kutlesi olan adamlarda benden kisa fen lisesindeyim dis gorunus zorbaligi pek yok burda htn ve htb bile bi elin parmagini gecmiyo okulda boylari uzun kisalar zorbalık goruyo bende yasit ortalamasindan 1 2 cm uzunum okulda (178)

Kanka sola kaydıysa sağ çalış

Harmony ve fraudlamış biraz bir de daha çocuk amk
Fraud yok lens bozulmasi orta yuzu uzun bile gosteriyo amk ogee curve daha belirgin bile normalde gozumu hafif kistim bu da istemsiz yaptigim bisey isiga duyarliligi var gözlerimin.

olum kafan kocaman

Lens bozulmasindan uzun duruyo ve büyük kafa zaten iyi bisey amk su gecen yıl rate threadi paylasan truecel gibi simp skull mu olalim
Lens bozulmasindan uzun duruyo ve büyük kafa zaten iyi bisey amk su gecen yıl rate threadi paylasan truecel gibi simp skull mu olalim
saçı baya uzatsana