Rateleyin

Olum sen niye 5 ayda bir gelip rate isteyip gidiyorsun,lurkladigim zamanda rate istiyordun ilk katıldığımda da rate istiyordun şuan da istiyosun amk

• JFL
Reactions: turbomanlet7, Deleted member 77827, Deleted member 71466 and 1 other person
Olum sen niye 5 ayda bir gelip rate isteyip gidiyorsun,lurkladigim zamanda rate istiyordun ilk katıldığımda da rate istiyordun şuan da istiyosun amk
dfd.ge..ewr:R:eger

• JFL
Reactions: ALP
Ahhahahwjsjhshw öyle kanka nedeni yok

• JFL
Ahhahahwjsjhshw öyle kanka nedeni yok
Neyse high mtn gibi ama Türkiye'de htn olabilir stilin gözüme battı npc gibi giyiniyorsun onu değiştirsen iyi olur

MTN. Kaşlarını dermastample.

saçlarını ortadan ikiye ayırma slickback hali iyi

• +1
MTN, boyun kaç?

Yanlış anlamayın bana nasıl mtn dersiniz kompleksiyle yazmıyorum bunu ama fotoları kızlara attığımda yakışıklısın diyorlar veya date çıktığım kızlardan da yakışıklısın iltifatı alıyorum ama burada herhangi bir adam oluyorum garip geliyor neyse

• JFL
Reactions: szolliontaraelis
Yanlış anlamayın bana nasıl mtn dersiniz kompleksiyle yazmıyorum bunu ama fotoları kızlara attığımda yakışıklısın diyorlar veya date çıktığım kızlardan da yakışıklısın iltifatı alıyorum ama burada herhangi bir adam oluyorum garip geliyor neyse
kim ona gerçeği söylemek ister

• JFL
Reactions: turbomanlet7, akethemogger, szolliontaraelis and 2 others
Sen söyle dost
Yakışıklı değilsin çirkinde değilsin ortalamanın bir tık üstündesin boyun iyi sakalların ve bıyığın kalın çıkana kadar uzatma bence homojen ve kirli kalsın.Yanakları yok etmeye çalış. Vücut + üstüne güzel bir stil yaparsın. Tipin stil oluşturmaya çok müsait saçlarınla baya örtüşebilir boyunda var. Sosyal medya üstünden gidiceksen kesinlikle poz çalış fotoğraflardaki pozlar iyi değil fotoğrafları çekende bok gibi çekmiş zaten. Vücut + sitil + poz . Yüz konusunda diğerleri daha iyi tavsiyeler verir ameliyat falan düşünüyorsan.

• +1
  • Love it
Reactions: turbomanlet7 and karatigin
Yakışıklı değilsin çirkinde değilsin ortalamanın bir tık üstündesin boyun iyi sakalların ve bıyığın kalın çıkana kadar uzatma bence homojen ve kirli kalsın.Yanakları yok etmeye çalış. Vücut + üstüne güzel bir stil yaparsın. Tipin stil oluşturmaya çok müsait saçlarınla baya örtüşebilir boyunda var. Sosyal medya üstünden gidiceksen kesinlikle poz çalış fotoğraflardaki pozlar iyi değil fotoğrafları çekende bok gibi çekmiş zaten. Vücut + sitil + poz . Yüz konusunda diğerleri daha iyi tavsiyeler verir ameliyat falan düşünüyorsan.
Cidden amk pinteresteki erkeklere falan bakıp fraudlamayı öğrensin kafanı azıcık sağa yada sola yatırmak ve kameranın açısını değiştirmek çok fark yaratıyor

• JFL
Reactions: turbomanlet7
Ve hiçbirşey değişmiyor amk hadi fizik yapsa saç stili değişse cart curt neyse de eleman hep aynı

• JFL
Reactions: turbomanlet7
Boyun güzelmiş, sadece suratla MTN; boyla birlikte HTN'yi zorluyorsun.
Bu htn zorlarsa boneking psl god amk

• JFL
Mtn yüz zaten iltifat alabilir aq

• +1
Kanka yanlış anlama ama adam max %12 13 bf aq vücuda bakarsak hala yanaklı duruyor çünkü mandibulasi yeterince gelişmemiş ogee egrisinde 0 belirginlik var yanağı için pek bişey yapamaz yani bence bilmiyorum belki senin bildiğin bişey vardır

Omuzların dar da değil geniş de değil boyun da 82 değilde 76 77 gibi duruyo kaşlar için hint yagi+dermaroller kullan göz şeklin güzel burnun fena değil ama bonemass sıkıntı biraz elmacık kemiğin belirgin o harici kemik yok suratinda

sana o frame ile MTN dediklerine şükretceğine üstüne bir de zorluyorsun be kanka alcağınız rateden tatmin olmayacaksanız atmayın şuraya sikik suratınızı

• +1
  • JFL
Reactions: turbomanlet7, szolliontaraelis and ALP
Neyse high mtn gibi ama Türkiye'de htn olabilir stilin gözüme battı npc gibi giyiniyorsun onu değiştirsen iyi olur
Htn in the slums of Erzincan

• JFL
Reactions: maarda
sana o frame ile MTN dediklerine şükretceğine üstüne bir de zorluyorsun be kanka alcağınız rateden tatmin olmayacaksanız atmayın şuraya sikik suratınızı
Harbi aq adam %90 20 yaşından büyük ve cok zargana omuzları brutal değil ama genişte değil bide yüzünde kemik yok adamın mtn yine iyi

bence 82 değil bu yalan söylüyor 82 olan adam ayakkabıyla 85 durur bu ayakkabılı haliyle 77 78 duruyor aq

• +1
Reactions: akethemogger
Göz şekli biraz güzel bide burnu başka hiçbir arti özelliği yok