rateleyin

codeine1119

codeine1119

Iron
ne onerirsiniz napim ust duzey bilgilerinizle bogabilirsiniz beni her turlu tavsiyeye acigim yas 20 1 ay sonra

kerem aktürkoğluna benzettim :)

göz bölgeni iyileştirmen lazım ve leanmax

mtn

ne onerirsiniz napim ust duzey bilgilerinizle bogabilirsiniz beni her turlu tavsiyeye acigim yas 20 1 ay sonra

Çene kemiği sikim kadar oraya implantlar ayrıca yüzün aşağı büyümüş rotasyonlu bimax çek sonra elmacık implantlari dudak genişletme ameliyati chadlitesin dostum

kerem aktürkoğluna benzettim :)

göz bölgeni iyileştirmen lazım ve leanmax

mtn
Kemik gelişimi yeterli değil ondan şişkin görünüyor göz bölgesi bence normal ya

Değilmiş pardon gözlere kantoplasti çek ve supraorbital implant kaşları da softmaxle bu sefer harbi chadlitesin. Şu an low mtn

Kemik gelişimi yeterli değil ondan şişkin görünüyor göz bölgesi bence normal ya
göz altı için diyorum reis

kemik gelişimi konusuna ise over. 20 yaşına girecekmiş çünkü

surgery tek planın olması lazım

önce bir ip sipariş et

• JFL
Reactions: mesocephalicmogger
17 idi sanirim 65 kgyim
17 ye göre iyi 13-15 arasına düş göz altı genetiğin kötü gibi o yüzden 11 altına düşsen ölü gibi gözükürsün hemde o yağda tutmak zor

steroidlerle ascendlersin

17 ye göre iyi 13-15 arasına düş göz altı genetiğin kötü gibi o yüzden 11 altına düşsen ölü gibi gözükürsün hemde o yağda tutmak zor
goz altları farklı gıbı doktor cıldye felan duzeltır doktora gıtsın cıldıyeye felan kafeın serum ıse yaramaz mı

1-2 yag orani gozle goruluyor mu

goz altları farklı gıbı doktor cıldye felan duzeltır doktora gıtsın cıldıyeye felan kafeın serum ıse yaramaz mı
İnfra recessedse her şey geçici olur

ayrıca üst dudak için volufiline,hyalüronik asit veya peptid serumları kullanabilirsin(matrixyl gibi)

1-2 yag orani gozle goruluyor mu
kanka yuzdekını tek azaltmak ıstıyorsan sabah buzlu suya sok buz sur ama dıkkat et yakmasın buz su iç 1 haftada belli eder

17 de gözükmemesi normal bide ışık karanlık ortam zaten

sorun kemiktense hayır
kızarıklıklar gıtse daha ıyı durcak her sekılde

17 de gözükmemesi normal bide ışık karanlık ortam zaten

sorun kemiktense hayır
Adamın yüz genişliği ve gonion şeklinden anlaşılıyor biraz kemik yapısı. Şu doğu denen orospu çocuğu da obez ama yüzü geniş çenesi köşeli zygolari da çıkık bonemassi iyi onun çok yüksek ihtimal

türkiyede high mtn-low htn arası

• +1
Reactions: Ethernal
tsk baylar. sirasiyla napmam gerekiyo peki kisa oz? hep farkli bisi dionuz

tsk baylar. sirasiyla napmam gerekiyo peki kisa oz? hep farkli bisi dionuz
saç uzat sakalı bıyığı yok et yağ oranını 12lere düşürsen ideal olur bi de boyun kaç bilmiyorum 178 üstü ise istersen kas kütleni arttır pek etki etmez bence ama, uzunsan %100 saçı uzat

saç uzat sakalı bıyığı yok et yağ oranını 12lere düşürsen ideal olur bi de boyun kaç bilmiyorum 178 üstü ise istersen kas kütleni arttır pek etki etmez bence ama, uzunsan %100 saçı uzat
kısaysan sac uzatamıyon mu

low htn high ltn

kısaysan sac uzatamıyon mu
aslında yine iyi oluyo da uzunlarda aşırı halo oluyor aq adamlar kadınsı durmadan robust prettyboy gibi bir şey oluyor uzun oldukları için

tıpını sıkeyım portlek goz
sana keslan kepçe desem yüz ifaden böyle olur mu? çok merak ediyorum da ifdşlyuifdluidflşuişd

Attachments

• nmnhgfd-l2v2.webp
    nmnhgfd-l2v2.webp
    16.5 KB · Views: 0
  • +1
Reactions: elemanzelvadre
sana keslan kepçe desem yüz ifaden böyle olur mu? çok merak ediyorum da ifdşlyuifdluidflşuişd
olur olur BU OÇUN yüz ifadesi aynı böyle olur oç. annesi gondikhane

• JFL
Reactions: Ethernal