rateliyip soft-hardmaxx tavsiyesi verirseniz sevinirim

yukarda hizliresim linkide var onda baska bi foto koydum niye ikisini ayri yaptim bilmiyom malim

bf azaltsan boyun uzunsa slaylersin bide rhino is yapabilir bence

Düz açıdan foto atabilcen mi bu fotolardan tam öneri vermek biraz zor

bf azaltsan boyun uzunsa slaylersin bide rhino is yapabilir bence
cok tesekkur ederim dostum bf olabildigince azaltmaya calisiyorum suan 11-12 civarinda olmasi lazim 8-9 a inmeye calisiyorum ayni zamanda kas kutlemide kaybetmek istemiyorum boyum 183 16 yasima 12 agustosda girdim

cok tesekkur ederim dostum bf olabildigince azaltmaya calisiyorum suan 11-12 civarinda olmasi lazim 8-9 a inmeye calisiyorum ayni zamanda kas kutlemide kaybetmek istemiyorum boyum 183 16 yasima 12 agustosda girdim
11 12ysen yuzun cok sis la debloat yapsan ascendlersin

ben demistim mid mtn akne izlerini duzeltmen gerek, saci uzat kulaklarinin ucuna gelene kadar mod cuta benzer bi model yap baskada cok bisi yok bunlari yapsan solid htn
evet saci uzatmaya calisiyorum suan accutaneden sonra sacim asssiri rezalet oldugundan buzzcut yapmistim tekrardan uzaticam akne izlerini sana anlattim zaten umarim htn possible ya bencede ama chadlite icin hardmaxx gerekli.

11 12ysen yuzun cok sis la debloat yapsan ascendlersin
debloat icin duzgun taktik var mi yapmaya calisiyomda cok bi ise de yaramiyo baya bi su iciyom low sodium aliyom kardiyoda yapiyorum max bu kadar oluyo

evet saci uzatmaya calisiyorum suan accutaneden sonra sacim asssiri rezalet oldugundan buzzcut yapmistim tekrardan uzaticam akne izlerini sana anlattim zaten umarim htn possible ya bencede ama chadlite icin hardmaxx gerekli.
burda denilen seyleri fixleyince sikisememe ihtimalin yok bikac cm de boyunu fraudlarsin olur biter amelyayla ugrasma

Düz açıdan foto atabilcen mi bu fotolardan tam öneri vermek biraz zor
aksam atarim suan yemek yiyip sahilde biraz basket oynicam su atmis olurum okul aciliyo debloat atmam lazim

burda denilen seyleri fixleyince sikisememe ihtimalin yok bikac cm de boyunu fraudlarsin olur biter amelyayla ugrasma
suanda sikisebiliyorum ya zaten sadece kendimin max potansiyeline ugrasmaya calisiyom oyle yoksa sikismek basit

Natural yoldan debloat atmak çok zor kolay gelsin
sikmisim naturali asiri zararli olmayan baska yollar var mi kral ve cok da pahali olmasin tabikide

Sivilce izi mi onlar ney
evet benimkiler bunun biraz daha hafifi o yuzden bb krem ile fraudluyom ama bb kremin t3k sorunu var terleyince belli oluyog ibi

• +1
Reactions: menas
Kekomaxxx yada ölüm

• +1
Reactions: skullpill
komedon veya acne scar var galiba onu hallet komedon varsa araştır serum tonik falan haloluyor scar ise co2 laser vs vs

• +1
Reactions: mesocephalicmogger
Kilo ver + akne sorununu coz + sacini uzat

thumbpullong ve zygopulling bak bi de cope degil deneyimimce

• +1
Reactions: shehatespoyraz