sa

caresizlik

caresizlik

Banned
hayırlı cumalar

• +1
Reactions: sentrix
as

Attachments

• 105derecejawlineimvebelirginbirelmacikkemigimoldugusurecesikimetakmiyorumsizingibileri.mp4
    495 KB
  • JFL
Reactions: dostoyevski and sentrix
sizhepinizeskiuyelersunizok?

eski nick salin simdi ok?

• So Sad
Reactions: sikici
sen kimsin olum
105 derece jawline im var
hunter eyes gozlerim
cukubixe biat edin
pek de sikimde değil açıkcası, hunter eye'm, düz ve kalın kaşlarım, 105 derece jawline'ım ve belirgin bir elmacık kemiğim olduğu sürece sikime takmıyorum sizin gibileri.
tam bir clownworldsunuz hahahaha

Eğer reelden biri bunu okuyorsa şunun garantisini verebilirim ki incel terör örgütü ile hiçbir alakam yoktur, burada bir arkadaşım için duruyorum ve burada insanlarla dalga geçmek, milletin birbirine bok atmasını izlemek çok keyifli.
Blackpill'e inanan biri değilim ve dış görünüşüm de zaten blackpill standartlarına göre ortalamanın üstünde yani incel terör örgütüne bağlı olmam mümkün değil.
Buraya kafa dağıtmaya ve insanları blackpillden, kadın düşmanlığından vazgeçirmeye geldim.

• JFL
Reactions: maarda and dostoyevski
y
sen kimsin olum
105 derece jawline im var
hunter eyes gozlerim
cukubixe biat edin
yeni geldim nerede benim ananın amı kadar sıcacık karsılamam

Eğer reelden biri bunu okuyorsa şunun garantisini verebilirim ki incel terör örgütü ile hiçbir alakam yoktur, burada bir arkadaşım için duruyorum ve burada insanlarla dalga geçmek, milletin birbirine bok atmasını izlemek çok keyifli.
Blackpill'e inanan biri değilim ve dış görünüşüm de zaten blackpill standartlarına göre ortalamanın üstünde yani incel terör örgütüne bağlı olmam mümkün değil.
Buraya kafa dağıtmaya ve insanları blackpillden, kadın düşmanlığından vazgeçirmeye geldim.
Hiçbir halt olmamaktadır dostum. Ben bir münakaşada bıçak darbesi aldım ve negatif bir hissin esiri olmadım. Kavga süreci devam ettikçe ani bir hareketle çocuktan, 2-3 bıçak darbesiyle daha sarsıldım. İşte o vakit anladım; yine de kavgaya devam ettim canına yanayım :)) Yahu zaten 30-40 saniye sonra kaba etimizde derin bir hissizliğin esiri oluyoruz. Manuellikten azade olmuş bir şekilde otomatikmen yere düşmektesin; istemsizce ve elde olmayan sebepler yüzünden yani... Bıçak darbesi, kalıcı etki hissettirmese de iyileşme süreci biraz meşakatlidir.