Saç her şeydir

D

Deleted member 26991

Iron
2 hafta sonra sivilce izleri için lazer yaptırıcam diye gaza geldim saçı 3 e vurdum, tipim kaydı amk. İnstagram da bakıyorum reels de karşıma çıkan chadlite adamların hepsi saç + cilt ile full looksmaxxed. Saç yoksa its over.

• +1
Reactions: JawGuyFatFaceGuy and Deleted member 21931
dutasteride patlat

i am not hairless, I just got a haircut and I realized how important hair is
send hairline over dm, you gotta know i am the norwood gatekeeper here

2 hafta sonra sivilce izleri için lazer yaptırıcam diye gaza geldim saçı 3 e vurdum, tipim kaydı amk. İnstagram da bakıyorum reels de karşıma çıkan chadlite adamların hepsi saç + cilt ile full looksmaxxed. Saç yoksa its over.
Sivilce izleri için lazer nasıl oluyor ? Biraz bahsedebilir misin? Şimideden teşekkürler.

Sivilce izleri için lazer nasıl oluyor ? Biraz bahsedebilir misin? Şimideden teşekkürler.
Fraksiyonel lazer youtube co2 lazer yazınca çıkıyor zaten. Lazerle sivilce olan yerleri yakıyor yeni cilt mi geliyormuş altından ne tam ben de bilmiyorum. Tam geçirmiyor zaten ama benim izler çok fazla ama büyük izler değil ondan baya geçer diye düşünüyorum. Lazerle birlikte bir kaç yöntem daha yapıcam demiş ben konuşmadım resimleri göstermiş babam doktora.

su islaktir

• +1
Reactions: MentalistKebab and ALP
Allah allah ! Bak sen şu işe ! Hapishane mahkumlarina, ve onlardan daha kötü durumda olan erlere zorla yaptırılan saç kesimi kötü demek !

Bak bunu hiç düşunmemiştim !

Allah allah ! Bak sen şu işe ! Hapishane mahkumlarina, ve onlardan daha kötü durumda olan erlere zorla yaptırılan saç kesimi kötü demek !

Bak bunu hiç düşunmemiştim !
bu nasıl bir duyar aq, saç kesimine nerde kötü demişim? Saç kesimi bana yakışmıyor bütün kusurlarımı ortaya çıkardı anlamında dedim.

bu nasıl bir duyar aq, saç kesimine nerde kötü demişim? Saç kesimi bana yakışmıyor bütün kusurlarımı ortaya çıkardı anlamında dedim.
Demen lazım aq. Kafası çalışan kimse 3 numara saçla gezmez dışarida

Demen lazım aq. Kafası çalışan kimse 3 numara saçla gezmez dışarida
Deneyeyim dedim hiç vurmamıştım. yakışanı var amk chad olmasa bile bizim mtn salak arkadaşa gidiyordu.

Users who are viewing this thread

Back