saç kremi saçımı dökmeye başladı

orhanhic

orhanhic

adim orhan degil amk

saçım kısa (buzzcut falan değil). şu amk kreminden aldım. normalde hiç dökülmüyodu saçım bunu 2-3. kullanışımda elimde baya baya saç görmeye başladım. 1 haftadır falan kullanmıyom düzelmeye başladı. köklere de değdiği için mi olmuştur bu başına gelen var mı. 400 lira kaçtı kıçıma durduk yere amk
kabarıyo saçlarım baya ondan almıştım. coarse thick saç tipim var. kabarmaması elektriklenmemesi için bişeyler önerebilcek varsa güzel olur (berber elidor 7/24 yeşil kutulu kremden al kabarmaz dedi denemedim ama pek umutlu değilim)

• +1
Reactions: maarda

saçım kısa (buzzcut falan değil). şu amk kreminden aldım. normalde hiç dökülmüyodu saçım bunu 2-3. kullanışımda elimde baya baya saç görmeye başladım. 1 haftadır falan kullanmıyom düzelmeye başladı. köklere de değdiği için mi olmuştur bu başına gelen var mı. 400 lira kaçtı kıçıma durduk yere amk
kabarıyo saçlarım baya ondan almıştım. coarse thick saç tipim var. kabarmaması elektriklenmemesi için bişeyler önerebilcek varsa güzel olur (berber elidor 7/24 yeşil kutulu kremden al kabarmaz dedi denemedim ama pek umutlu değilim)
Bu tür boklar zaten genelde saç dökülmesine yol açar

• +1
Reactions: orhanhic
İçinde argan yağı, shea yağı veya hindistan cevizi yağı bileşenleri olan şampuanlar al derinlemesine nemlendirir saçlarını

Durulanmayan saç kremi de alabilirsin gün boyunca nemi korumaya yardımcı olur ve kabartmayı azaltır

• +1
Reactions: ALP
Durulanmayan saç kremi de alabilirsin gün boyunca nemi korumaya yardımcı olur ve kabartmayı azaltır
bu bahsettiğim yeşil kutulu elidor da leave-in. dökülme tamamen dursun alıcam. dediğin gibi olursa tatlı olur.
şampuanı çok az kullanıyom. bahsettiklerinden önerdiklerin varsa deneyebilirim :feelsgood:

bu bahsettiğim yeşil kutulu elidor da leave-in. dökülme tamamen dursun alıcam. dediğin gibi olursa tatlı olur.
şampuanı çok az kullanıyom. bahsettiklerinden önerdiklerin varsa deneyebilirim :feelsgood:
Kanka kesin bir önerim yok dediğim bileşenleri içersin yeter, ayrıca elidor gibi süpermarket şampuan markaları saçına faydadan çok zararı olur cidden yararlı şampuanlar 1-1,5k dan başlıyor

Kanka kesin bir önerim yok dediğim bileşenleri içersin yeter, ayrıca elidor gibi süpermarket şampuan markaları saçına faydadan çok zararı olur cidden yararlı şampuanlar 1-1,5k dan başlıyor
sikmişim öyle şampuanı amk kullanmam daha iyi. elidorun krem bozar mı sence?

bu ikisinden biri. ikinci linktekinde coconut oil de varmış herhalde.

Kullanma o zaman. Ya bebek sampuani ya da zeytinyagli kalip sabun kullan, sonra argan yagini vs. ayri olarak sur.

• +1

bu ikisinden biri. ikinci linktekinde coconut oil de varmış herhalde.
Çok detaylı bakmadım ama dimethiconol,paraffinum ve liquidum gibi zararlı sülfat,paraben ve silikonlar içeriyor
Bu dediğim şeyleri içermiyor ve hindistan cevizi yağı + shea yağı içeriyor ama fiyatı 10 katı
Eğer alamayacaksan yukarıdaki arkadaşın dediği gibi yap

• +1

orhan ne boyle sik sik sac kremleri

yves rocher al hem bitkisel hem cok iyi kivircik saclar icin olanini 7 aydir kullaniyom mutis ok?
fiyatta 280 olmasi lzm

yves rocher al hem bitkisel hem cok iyi kivircik saclar icin olanini 7 aydir kullaniyom mutis ok?
fiyatta 280 olmasi lzm
Bide 300 liraya 100 tl indirim yapiyolar suan
o yuzden 280 liralik onu al bide kasa önünde lip balm var dudagin renksizse renklisini renkliyse renksizini al

yarrsk 1 1.5 yves rocher 280 lira yine
bu marka bok satsin alirim

şampuan kullanmayın amk bosa para dusta almayın

fiyatta 280 olmasi lzm
cleanser onersene bana yves rocher satiyo mu cleanser

Users who are viewing this thread

Back