saç tavsiyesi acil

iblamemyheight

iblamemyheight

prettyboymaxx till death
meyler oncelikle sa okuyan herkesin gözlernden öperim :feelsgood: sorum şu şimdi bende baya frizzy ve damaged dalgalı saç var. saç dipleri de çok sırıtmaya başladı son zamanlarda beyaz beyaz gozukuyo bazen
şimdi ben 3 numara yapıp sağlıklı bir şekilde mi başlamalıyım yoksa bu saçı onarabilir miyim yumurta vesaire cart curt @dostoyevski @maarda en bilgililerden gördüğüm iki kişiyi etiketledim he birde @emrelangdon vardı tabii:whistle:

meyler oncelikle sa okuyan herkesin gözlernden öperim :feelsgood: sorum şu şimdi bende baya frizzy ve damaged dalgalı saç var. saç dipleri de çok sırıtmaya başladı son zamanlarda beyaz beyaz gozukuyo bazen
şimdi ben 3 numara yapıp sağlıklı bir şekilde mi başlamalıyım yoksa bu saçı onarabilir miyim yumurta vesaire cart curt @dostoyevski @maarda en bilgililerden gördüğüm iki kişiyi etiketledim he birde @emrelangdon vardı tabii:whistle:
3e vur at suratı ortaya çıkar ve instaya bak oc

• JFL
Reactions: iblamemyheight
Yves rocher kivircik bakim seti al
Haftada 2 şampuanla saçı
Argan yağı al %100 şampuanın içine 2-3 damla damlat elindeyken sonra sür saçına yıka
haftada 1 saç maskesi yap (Hindistan cevizi yagi,yumurta,zeytinyağı,avokado)
Bide sacin frizzliyse tek ihtimal hasarli olmasi degildir sacina fazla protein binmiştir
Protein overload deniyo buna bunlar icin clarifying shampoo var ilk basta ttden falan bak uyuyor mu diye belirtileri sonra kullan

Beyazlar içinde
DIY kahve ile yapilan sac boyalari var
kahve ceviz kabugu ile yapuyon ytde var bissuru bak

@dostoyevski ben sampuan kullanmiyom frizzy oluyor diye ama yag da suremiyom kullanmiyom diye cok kuru saclarim frizzyligi de cozuyom oldugunda ama kuruluga birsey yapamiyom nabacaz

• +1
Reactions: dostoyevski
@dostoyevski ben sampuan kullanmiyom frizzy oluyor diye ama yag da suremiyom kullanmiyom diye cok kuru saclarim frizzyligi de cozuyom oldugunda ama kuruluga birsey yapamiyom nabacaz
Low porositydir
Conditioner kullanman lazim kesinlikle sadece su kullanma
Bide leave in+curl cream alcan argan surecen

Low porositydir
Conditioner kullanman lazim kesinlikle sadece su kullanma
Bide leave in+curl cream alcan argan surecen
argan surcem de nasil arindircam sampuansiz

Arindirma amk argan yağı nemlendiriyo saçı baya
yagli yagli kalcak mi yani
bide conditioner sacimindokuyor benim amk alirken biseyine dikkat mi etmem lazim gecen gun farkli denedim yine dokuldu biraz

yves rocher iyidir valla
argan yerine hindistan cevizi yagi sursem yine ayni miktarda mi surmem lazim onu nasil arindircaz bide amk yagli yagli mi durcak dostoyevski kafam cok karisik yardim et

• JFL
Reactions: iblamemyheight
argan yerine hindistan cevizi yagi sursem yine ayni miktarda mi surmem lazim onu nasil arindircaz bide amk yagli yagli mi durcak dostoyevski kafam cok karisik yardim et
Hindistan cevizi yagini maske seklinde yap cunku dibine surersen porelari clogglar ananin amini tersten gordurur
arindirma yagli yagli durusn oc

Hindistan cevizi yagini maske seklinde yap cunku dibine surersen porelari clogglar ananin amini tersten gordurur
argani mi arindirmiyim duzgun konussan oc hindistan cevizini ben hep diplere de suruyodum amk

maske seklinde yap je demek bide oevkadi

argani mi arindirmiyim duzgun konussan oc hindistan cevizini ben hep diplere de suruyodum amk

maske seklinde yap je demek bide oevkadi
sac maskesi hic mi duymadin koylu oe
hindistan cevizini diplere sürme (scalpiste)
argani arindirma

sac maskesi hic mi duymadin koylu oe
hindistan cevizini diplere sürme (scalpiste)
argani arindirma
maskeyi surup bikac dk tutup arindirmiyoz mu aydinlatsana beni aminakoydugum

maskeyi surup bikac dk tutup arindirmiyoz mu aydinlatsana beni aminakoydugum
Lan mal
argani hem maskeye koycan hem de dus sonrasi sacina surucen

• +1
Reactions: orhanhic
YA MASKE NASIL OLUYOR AMINAKOYAYIM
YA ANANI BACINI SIKEYIM CAHIL OROAPUCOCUGU:lul::lul::lul::lul:
LAN SAC MASKESINI SURUYON BEKLEYIYON 25 DAKKA YIKIYON ONA MASKE DENKYO

• +1
AVOKADO ARGAN YUMURTA HINDUSTAN CEVIZI KARISTIRIYON SURUYON 25 DAKKA SONRA YIKIYIP SAMPUANLIYON SAC KREMLIYON

• +1
surup yikamaya maske deniyorsa sacinin da amina koyayim dostoyevskinin de. rus oevladi

surup yikamaya maske deniyorsa sacinin da amina koyayim dostoyevskinin de. rus oevladi
dostoevskye soversenannetecavuz ederiz orospu cocugu:soy::soy::soy::soy:

dm gel kmk

Users who are viewing this thread

Back