Savaş Çelebi - Ogre Subhuman

chadmanlet04

chadmanlet04

Kraken
Bu herifi ciddiye alan var mı hep boş boş şeyler söylüyor suratı çüküme benziyor zaten geçen 170cm 60 kilo manletten dayak yemiş

it's over jfl

• JFL
  • +1
Reactions: maximum cope31 and 2025 chad candidate
IMG 20230919 191129
monk mode a geçmeden önce kaan

• +1
Reactions: Abhorrence and chadmanlet04
Lavaşa üzüldüm aq 50 yaşındasın yaptığın şeylere bak

• +1
Reactions: szolliontaraelis
Lavaşa üzüldüm aq 50 yaşındasın yaptığın şeylere bak
İyi oldu aga kendisi çok kasindi üstelik boy boy diye kafa siken karilarda görmüş oldu bu işlerin boyla posla kiloyla alakalı olmadigini

• +1
  • JFL
Reactions: AlainDelonFan and chadmanlet04
  • +1
Reactions: Abhorrence and Deleted member 30983
İyi oldu aga kendisi çok kasindi üstelik boy boy diye kafa siken karilarda görmüş oldu bu işlerin boyla posla kiloyla alakalı olmadigini
Boyla posla alakası var ama bi yere kadar. Ki Kaan Savaşın üstüne aniden atlayınca, Savaş'ta 50 yaşında ucube bi ceset olduğu için, tepki veremedi. Zaten Kaan riske atmayıp direkt bacağına atlıyo boy avantajını öldürmek için.

Bu herifi ciddiye alan var mı hep boş boş şeyler söylüyor suratı çüküme benziyor zaten geçen 170cm 60 kilo manletten dayak yemiş

it's over jfl
Savaşın bir tane gençlik fotosunu görmüştüm. Tıpa tıp Richard Ramireze benziyordu, boyu 190 civarı, omuzları aşırı geniş. Ama son 7-8 yıldır aşırı bloatcel ve testocel olduğu için kendi kendini batırdı ogreye dönüştü.

• +1
Reactions: chadmanlet04
Boyla posla alakası var ama bi yere kadar. Ki Kaan Savaşın üstüne aniden atlayınca, Savaş'ta 50 yaşında ucube bi ceset olduğu için, tepki veremedi. Zaten Kaan riske atmayıp direkt bacağına atlıyo boy avantajını öldürmek için.
Kaan tam tersine hata yaptı bence, 120 kilo bir insanla güreşmeye kalktı, ona rağmen pin yaptı. Yumruk tekmede Kaan daha avantajlı olurdu.

Savaşın bir tane gençlik fotosunu görmüştüm. Tıpa tıp Richard Ramireze benziyordu, boyu 190 civarı, omuzları aşırı geniş. Ama son 7-8 yıldır aşırı bloatcel ve testocel olduğu için kendi kendini batırdı ogreye dönüştü.
Süper amk

bence tüm Türk erkekler gymde bulk yapıp buzzcut çekmeli

Maskulen olun lan biraz

• Ugh..
Reactions: 2025 chad candidate and AlainDelonFan
1695141619741

• JFL
Reactions: chadmanlet04
Dur bulamadım ya bulursam atarım. Bu hali daha 42-43 yaşı mk. Benim bahsettiğim 19 yaşı filan
19 gibi degil ama daha eskisi yok gibi intte

Attachments

• savas-cebeci_679135.jpg
    savas-cebeci_679135.jpg
    25.5 KB · Views: 0
  • +1
Reactions: Abhorrence
19 gibi degil ama daha eskisi yok gibi intte
Bı videosunda koymuştu. Ama bu hali bile baya yakışıklı bence, gözleri hunter, çenesi de gayet ideal, boyu uzun, vücudu güzel, zengin. Beş önemli şartı sağlıyor

IMG 20230919 201032
IMG 20230919 201158
IMG 20230919 201307

akli olan vücut için suratini ilactan şu armut şekline sokmaz hadi Furkan yarisiyo bunlar nasi boyle bı fedakarlik yapabiliyor anlamiyom

• +1
Reactions: Abhorrence, chadmanlet04 and AlainDelonFan
Realsavascebeci 20230919 0001

• +1
Reactions: Abhorrence and chadmanlet04
Bu hali işte aynı Richard ramirez mk. Ama o koyduğu fotoda Paris Eyfel kulesi önündeydi yanında 2-3 tane subhuman 165ler vardı. Tam slayer gibi duruyordu
High trust ve geniş burun versiyonu

• +1
Gerçi 4-5 tane yeni hesap var herhangi biri Godzilla olabilir

Yok da kim olduğumu soylemiyim ban yemeyek
Godzilla dışında herkese tolerans gösterebiliriz bir kaç kisiyide banlatmistik adminler bani acsinlar diye biz konuşmuştuk hatta

Godzilla dışında herkese tolerans gösterebiliriz bir kaç kisiyide banlatmistik adminler bani acsinlar diye biz konuşmuştuk hatta
Bra beni banlatmaniz için bir sebep yok zaten beni sevmeyen tek lavuk cukubik onun da yazdıklarımı anliycak kadar kafa basmiyor o yüzden iplemiyorum

• +1
Mevzu sizin banlatmaniz degil altacmanin yasak olmasi

• +1
Sen bancıbaşı mısın mk çocu millete sürekli tehditkar üstten bakarak konuşuyosun

Kaan tam tersine hata yaptı bence, 120 kilo bir insanla güreşmeye kalktı, ona rağmen pin yaptı. Yumruk tekmede Kaan daha avantajlı olurdu.
guresmeye calismadi kontrol edebilmek icin yere dusurdu ayakta ayni sekilde dovemezdi kollari nasil yetissin adama

godzilla ne yaptı da ban yedi

Last edited:
godzilla ne yaptı da ban yedi
Normal şekilde aniden konuşurken bana kusurlarımi söyle ve ne ameliyat ihtiyacım var onları şöyle dedi ben de çaba harcayıp yarı tassaga vurup yarı ciddi şekilde tek tek yazdım en sonda da sen bir bok bilmiyorsun diyip sövmeye basladi daha sonra bu senin foton ben de var hayatını karartirim dedi JFL beş dakika sonra da benim fotoyu izinsiz sekilde paylaşinca seri reportlayip dakikasinda cehenneme yolladık veledi

• +1
Reactions: sentrix, Xavier and Atsiz