senin ağzını yalarım çok tatlısın

temelyeterliliktest

temelyeterliliktest

puahate sluthate lookism
Göreceli bir durum diyorum çünkü bana defalarca kez reelde yakışıklı olduğum söylendi ve birkaç tane kızdan sevgililik teklifi dahil aldım. Yakın erkek arkadaşlarım arasında bile yakışıklı olduğumu söyleyen oldu. Reel hayatta kimse ltn mtn bakmıyor reelde dudağımın şekline bakmıyorlar mesela çok da."senin ağzını yalarım çok tatlısın" diye mesaj aldığım vakidir. Reelde dudak dolgunluğuna simaya harmoniye bakılır bakılsa bakılsa. Bunlar psl ile kafayı bozmuş. Kaldı ki face IQ diye bir kanala puanlattım 5.5 verdi aşırı düşük puan veren bir kanal olmasından ötürü burada tavsiye etmişlerdi. Ne kadar çekicisin de 6.8 vermişti. Tr'de ortalama üstü bileyim muhtemelen. Bu arkadaşların dediği gibi de Şırnak'ta yaşamıyorum etnik olarak araplık var bu arada Hint değilim zaten iyi bir gözlerinix olsa Arap derdinis biraz 😁aslen antepliyim lakin Ankara'da yaşıyorum.

• JFL
Reactions: Mark Zuckerberg
olm bu flood mu değil mi sanki bunu biri yazmıştı @mert27 sen mi yazdın lan dogru soyle

Bunu ben yazdım ne alaka aq

Bunu ben yazdım ne alaka aq
SANA SEVKATLİ YÜZÜMÜ GÖSTERDİM AMA SEN ARSIZCA UTANMADAN AİLEVİ DEĞERLERE HAKARETLER YAĞDIRMAYA DEVAM ETTİN.

SENİ ÖYLE BİR HALE SOKUCAM Kİ SONSUZA KADAR İNTERNET MEME'İ OLACAKSIN, BİR GÜN YA ER YAPACAKSIN YA DA DİREKT KENDİ KAFANA SIKACAKSIN

SEN ARTIK ÖLÜSÜN. OK

• +1
  • JFL
  • Ugh..
Reactions: elemanzelvadre, yuda, mesocephalicmogger and 3 others
SANA SEVKATLİ YÜZÜMÜ GÖSTERDİM AMA SEN ARSIZCA UTANMADAN AİLEVİ DEĞERLERE HAKARETLER YAĞDIRMAYA DEVAM ETTİN.

SENİ ÖYLE BİR HALE SOKUCAM Kİ SONSUZA KADAR İNTERNET MEME'İ OLACAKSIN, BİR GÜN YA ER YAPACAKSIN YA DA DİREKT KENDİ KAFANA SIKACAKSIN

SEN ARTIK ÖLÜSÜN. OK
Benim aşırı derecede çirkin olduğumu kabul edelim eleman zannediyor ki ben kafama sıkacağım 🤣🤣 demek ki ben şimdiye kadsr iyş muamele görmüşüm ve kendimden memnunum kendi ön yargılarını ve inançlarını bana kabul ettirmeye çalıştığın için kafana sıkacaksın falan diyorsun. Halbuki reelde belki de adamın kendi görünüşüyle ilgili hiçbir takıntısı yok? Çirkin olsa bile?

Benim aşırı derecede çirkin olduğumu kabul edelim eleman zannediyor ki ben kafama sıkacağım 🤣🤣 demek ki ben şimdiye kadsr iyş muamele görmüşüm ve kendimden memnunum kendi ön yargılarını ve inançlarını bana kabul ettirmeye çalıştığın için kafana sıkacaksın falan diyorsun. Halbuki reelde belki de adamın kendi görünüşüyle ilgili hiçbir takıntısı yok? Çirkin olsa bile?
kardesim sen bunları takma bunlar iflah olmaz amcıklar gayet yakısıklısın senin agzını sike. pardon yalarım

• JFL
Reactions: sentrix, yuda, mesocephalicmogger and 2 others
etrafındakiler bunu ropelamasın diye avutuyor bu da iyi muamele gördüğünü zannediyor amk :D

• +1
  • JFL
Reactions: iblamemyheight, Deleted member 30579 and Mark Zuckerberg
bak cici ve de şeker kardeşim burası zaten ruh sağlığı iyi olan insanların takıldığı bir yer değil. Sen kalkıp da fotograflarını koyarsan, chad olmadıgın takdir de illa ki dalga geçen olacaktır ama ben sana destek olmaya çalısırken sen bana sövmeye başladın

TARTIŞTIĞIN HERKESDEN ÖZÜR DİLE, MEVZUYU KAPATALIM.

AKSİ TAKDİRDE SENİ DOĞURDUKLARI İÇİN ANNENLE BABANIN BOĞAZINI KESECEKSİN

• +1
Reactions: Tornoviaa and temelyeterliliktest
bak cici ve de şeker kardeşim burası zaten ruh sağlığı iyi olan insanların takıldığı bir yer değil. Sen kalkıp da fotograflarını koyarsan, chad olmadıgın takdir de illa ki dalga geçen olacaktır ama ben sana destek olmaya çalısırken sen bana sövmeye başladın

TARTIŞTIĞIN HERKESDEN ÖZÜR DİLE, MEVZUYU KAPATALIM.

AKSİ TAKDİRDE SENİ DOĞURDUKLARI İÇİN ANNENLE BABANIN BOĞAZINI KESECEKSİN
Ben niye özür dileyeyim la siz sataştınız başta herkes özür dilerse ben de dilerim tabia. Adamlar benim günlerdir anama sövdü nen de geldim rastgele birinin anasına sövdüm. Anama babama da teşekkür ederim sadece. herkesi kendiniz gibi ezik özgüvensiz sanmayın ben konuyu kapattım siz de kapatın.

Ben niye özür dileyeyim la siz sataştınız başta herkes özür dilerse ben de dilerim tabia. Adamlar benim günlerdir anama sövdü nen de geldim rastgele birinin anasına sövdüm. Anama babama da teşekkür ederim sadece. herkesi kendiniz gibi ezik özgüvensiz sanmayın ben konuyu kapattım siz de kapatın.
dürüstçe rate istemişsin ratelemişler , kudurmuşsun anasına sövmüşsün. bide bana sataştılar diyosun baya özgüvenlisin kankam:)

• +1
Reactions: iblamemyheight and Deleted member 30579
Lan bana bak, boş boş konuşma. o annenle babanı kıyma makinesine sokmayayım senin

Ben sana aşırı derecede supportive ve dost canlısı üslup kullanırken sen annemi sikmekten bahsettin dakikalarca.

Benden özür dile o zaman

• +1
Reactions: temelyeterliliktest and Tornoviaa
dürüstçe rate istemişsin ratelemişler , kudurmuşsun anasına sövmüşsün. bide bana sataştılar diyosun baya özgüvenlisin kankam:)
Mal mısın olm rateden dolayı niye söveyim olayın çıkış noktası menas isimli elemanın itici Tavrı. Kaç defa yaptırdım rate kime sövmüşğm?

Lan bana bak, boş boş konuşma. o annenle babanı kıyma makinesine sokmayayım senin

Ben sana aşırı derecede supportive ve dost canlısı üslup kullanırken sen annemi sikmekten bahsettin dakikalarca.

Benden özür dile o zaman
Gülüm sen sadece taşak geçtin. Ek olarak bu mesajlarla özür isteme benden. Tamam annenden özür dilerim. Hadi güle güle.

Gülüm sen sadece taşak geçtin. Ek olarak bu mesajlarla özür isteme benden. Tamam annenden özür dilerim. Hadi güle güle.
Son şansını da değerlendiremedin be körili pirinçciğim

• Woah
Reactions: Xavier
Bana bir yerden tanıdık geliyorsun sen ama bilemedim şimdi.
ULAN ORROSPU KAHPE. SEN CUKUBİX DEĞİL MİSİN İBİNE PEZEVENK🤣🤣🤣👍👍👍

Nasılsın neler yapıyorsun reis?

ULAN ORROSPU KAHPE. SEN CUKUBİX DEĞİL MİSİN İBİNE PEZEVENK🤣🤣🤣👍👍👍

Nasılsın neler yapıyorsun reis?
hennry caville benziyordum diyor dogru mu kanka?

• Love it
Kim cukubix mi Henry cavill e benziyormuş
Bu adamda kesin fotom vardır paylaşma
Evet surgeryden sonra henry'e benzediğimi söyleyen oldu ben benziyorum demedim amk

Evet surgeryden sonra henry'e benzediğimi söyleyen oldu ben benziyorum demedim amk
Yok foton da ama asagı yukarı hatırlıyorum. Biri Eda Biçim demişti, birisi de Derbederberk mi ne demişti🤣🤣 Ne ameliyatı oldun ki?

• Love it
Yok foton da ama asagı yukarı hatırlıyorum. Biri Eda Biçim demişti, birisi de Derbederberk mi ne demişti🤣🤣 Ne ameliyatı oldun ki?
Doxxlanmamak adına söylemeyeceğim şimdi ama değişim oldu

Kankaa senin asıl sorunun high bodyfat ti kilo verebildi mi asıl ondan haber ver

Doxxlanmamak adına söylemeyeceğim şimdi ama değişim oldu
Çok enteresan bir şey söyleyeyim mi beni de Meryem Uzerli'ye benzetiyolar. Hem de ciddi baya kişiden duydum, özellikle kızlardan

• So Sad

Users who are viewing this thread

Back