Serdar ortaç gençlik htn diyebilir miyiz?

D

Deleted member 52601

Gold
Status ve para da isin icine katarsak @realantoniomontana @Tallooksmaxxer @chadmanlet04 @Atsiz

serdar ortaç max betabux olur

• JFL
  • +1
Reactions: yirma19, CursedOne and Tallooksmaxxer
Status ve para da isin icine katarsak @realantoniomontana @Tallooksmaxxer @chadmanlet04 @Atsiz
Htn diyebiliriz ama statusmaxx ve moneymaxx'den kurtariyo eğer halktan birisi olsa yuzune bakilmazdi

• +1
Reactions: Deleted member 52601
Jfl adama üzüldüm lan bir limb leghtene bakardı is

Attachments

• Screenshot_2023-12-21-18-47-47-581_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-12-21-18-47-47-581_com.android.chrome.jpg
    595.3 KB · Views: 0
  • +1
Reactions: Deleted member 52601
Taşşak abidesi Jason Statham 174 boyu bu adam gibi olacaksın karizma,zengin,model karısı var ve cocukluktan beri parfüm ticaretiyle ugrasiyor,ben bu ülkede Jason stathama hayir diyecek kadın tanimiyorum

Attachments

• images (6).jpeg
    images (6).jpeg
    5.5 KB · Views: 0
  • JFL
Reactions: Abhorrence and Deleted member 27750
Taşşak abidesi Jason Statham 174 boyu bu adam gibi olacaksın karizma,zengin,model karısı var ve cocukluktan beri parfüm ticaretiyle ugrasiyor,ben bu ülkede Jason stathama hayir diyecek kadın tanimiyorum
5ft 8 ¾ (174.6 cm)

HTN in slums of mumbai

• +1
Reactions: Abhorrence, yirma19 and Deleted member 52601
bu htn ise ben chadim

• +1
Reactions: yirma19 and Deleted member 52601
Bence de değil bu arada mtn at best o yuzden soru seklinde attım ama seviyorum Serdar abiyi

Jfl adama üzüldüm lan bir limb leghtene bakardı is
Bu amini atasini tarihini kültürünü siktigimin fallafos tc medyasinin yaptığı habere bak. adamın spesifik olarak boyu hakkında yorum yapmışlar ve takıntı değil sıkıntı yazmışlar. Be amin evlatları- size gazete açmaya izin veren ülkenin toprağını sikeyim ben eğer sizin gibi lavuklar böyle manşet atmazsa boy sıkıntısı olmaktan çıkar anlıyor musunuz adam zaten kumardan bir ton para kaybetti bir de cucklandi orospu evlatları

serdar ortaç max betabux olur
Serdac ortac en azindan orta asya türklere benzeyen bir adam. sizin gibi yunan armeni kirma anadölülerden daha iyi. götün varsa at senin tipini buraya. tam bir ermeni tipi var sende herhalde

• JFL
Reactions: Atsiz
Serdac ortac en azindan orta asya türklere benzeyen bir adam. sizin gibi yunan armeni kirma anadölülerden daha iyi. götün varsa at senin tipini buraya. tam bir ermeni tipi var sende herhalde
Based.

cümleyi bitir

• +1
Reactions: Abhorrence
Ahahaha

Ezik orospu evladı senin kralını siker kralını dize getiririm.

Anonimliğimizden tavizi bir tek 2-3 kişiye verdim burada ama sen onu hakedecek yaratık değilsin.

Ha bu arada serdar ortaç kıpçak zaten it trde milyonlarca kıpçak türkü var.

Siz anime PP'li minik femboyların hızlıca büyüyüp arap şeyhlerinin yarrağını götlerine hızlıca yemeleri lazım.