Sık kullanılan terimlerin Türkçe çevirisini yapıyoruz?

travisbickle

travisbickle

Iron
Forumda herkes bir sürü terim kullanıyor bir sik anlamıyorum

En sık kullanılanları çevirir misiniz bi?

htb, ltb ifadelerindeki b ne demek mesela?

• +1
Reactions: Baban
Forumda herkes bir sürü terim kullanıyor bir sik anlamıyorum

En sık kullanılanları çevirir misiniz bi?

htb, ltb ifadelerindeki b ne demek mesela?

htb falan rating sistemi subhuman,ltn,mtn,htn,chadlite,chad diye gidiyor subhuman,ltb,mtb,htb,stacyliye,stacy de kız hali

htb falan rating sistemi subhuman,ltn,mtn,htn,chadlite,chad diye gidiyor subhuman,ltb,mtb,htb,stacyliye,stacy de kız hali
htn ile chadlite arasındaki fark ne bana tr formunda chadlite hatta büyünce chad olursun dediler ama yabancılar htn büyüyünce chadlite olursun dediler

htn ile chadlite arasındaki fark ne bana tr formunda chadlite hatta büyünce chad olursun dediler ama yabancılar htn büyüyünce chadlite olursun dediler
Öyle demelerinin sebebi büyük ihtimalle türk erkekleri ve Avrupa erkekleri arasındaki farktan dolayıdır
Chadlite için eğer bir alandan aşırı şekilde kutsanmadiysan büyük failin olmaması lazım burun, çene,göz hepsi düzgün olmalı ve yüzünü görmedim ama chad olman çok zor statü + para + boy + tip olması gerek

• +1
Reactions: Deleted member 71466
Öyle demelerinin sebebi büyük ihtimalle türk erkekleri ve Avrupa erkekleri arasındaki farktan dolayıdır
Chadlite için eğer bir alandan aşırı şekilde kutsanmadiysan büyük failin olmaması lazım burun, çene,göz hepsi düzgün olmalı ve yüzünü görmedim ama chad olman çok zor statü + para + boy + tip olması gerek
Bildiğim kadarıyla chad normal skala olarak 7-8 arasına geliyodu ontheway bu aralığa ulaşırsa ki ulaşma ihtimali yüksek 175 boyuyla tüm 190 mtnleri no diff htnleri de mid diff rahatsız eder boy kadar overrated bişey yok aq. bilgi olsun 8-9 arası slayer katmanına giriyor bu katmandakilerin nerdeyse hepsi psl god chico jordan brad pitt fln hepsi bu aralikta 9-10 arası da god direk insanüstü güzellik hernan drago matt bomer gibi adamlar burda alin napiyosaniz yapin bu bilgiyi aq

Bildiğim kadarıyla chad normal skala olarak 7-8 arasına geliyodu ontheway bu aralığa ulaşırsa ki ulaşma ihtimali yüksek 175 boyuyla tüm 190 mtnleri no diff htnleri de mid diff rahatsız eder boy kadar overrated bişey yok aq. bilgi olsun 8-9 arası slayer katmanına giriyor bu katmandakilerin nerdeyse hepsi psl god chico jordan brad pitt fln hepsi bu aralikta 9-10 arası da god direk insanüstü güzellik hernan drago matt bomer gibi adamlar burda alin napiyosaniz yapin bu bilgiyi aq
Boy overrated değil eğer kısaysan ne kadar yakışıklı olursan ol sosyal ortamlarda uzun insanlar seni görünmez bırakıyor en dikkat çekenler o oluyor çünkü
Bu arada chad adamın işi ne burda aq

Last edited:
Boy overrated değil eğer kısaysan ne kadar yakışıklı olursan ol sosyal ortamlarda uzun insanlar seni görünmez bırakıyor en dikkat çekenler o oluyor çünkü
Bu arada chad adamın işi ne burda aq
Adam su an chad demiyorum potansyeli vardir diyorum kabul et 175 chadlite 185 veya üstü mtnyi ölümüne kadar moglar 175 chad 185 htnyi de ölümüne kadar moglar

Adam su an chad demiyorum potansyeli vardir diyorum kabul et 175 chadlite 185 veya üstü mtnyi ölümüne kadar moglar 175 chad 185 htnyi de ölümüne kadar moglar
Yani bazen doğru bazen değil kadından kadına değişiyor

Yani bazen doğru bazen değil kadından kadına değişiyor
Genelde çirkin iqless karılar boyu tipe tercih ediyor zeki güzel olanlar tipi tercih ediyor

Genelde çirkin iqless karılar boyu tipe tercih ediyor zeki güzel olanlar tipi tercih ediyor
Images 5

:feelswhy::feelswhy:

Oglum o degilde tüm psl goddess denilen karıların beraber olduğu erkekler mtn ltn civari aq

Boylari da o kadar uzun degil Marko jaric hariç

Oglum o degilde tüm psl goddess denilen karıların beraber olduğu erkekler mtn ltn civari aq
oglum bu tespiti benden başkası da yaptı mı bilmiyorum ama çirkinsen ya yalnız ölüyorsun ya da 10/10 birisiyle evleniyorsun bunun ortası yok

oglum bu tespiti benden başkası da yaptı mı bilmiyorum ama çirkinsen ya yalnız ölüyorsun ya da 10/10 birisiyle evleniyorsun bunun ortası yok
Ben çok güzel kadınların bluepill odaklı düşündüğünü düşünmeye başladım

Ben çok güzel kadınların bluepill odaklı düşündüğünü düşünmeye başladım
sosyal medyada orasını burasını paylaşmayan ve makyaja ihtiyaç duymayan kadınların çoğu böyle

Tanıdığım bi stacy var makyajsız o da öyle

chadlite zannedersem boyu uzun olsa chad olacak yakışıklılıkta erkeklere deniyor

boyları kısa olduğu için chad olamayıp chadlite oluyorlar kısacası

chadlite zannedersem boyu uzun olsa chad olacak yakışıklılıkta erkeklere deniyor

boyları kısa olduğu için chad olamayıp chadlite oluyorlar kısacası
hayır ona chadlet deniyor. ben o katogerideyim mesla

Ya hayatın bitmiş tipini gördüm ppdeki adamdan kötüsün ne anlatiyon
Boş yapıyorsun tipi mtn-ltn arasi bir şey. Boneking gibi ona buna satasip ilgi arama orospunun oğlu

• +1
Reactions: maarda
nerde gördün ?
Gördüğü falan yok abisi bu oğluş biraz başınin oksanmasini çenesinin kasinmasini istiyor o kadar yoksa niye böyle orda burda ilgi orospuluğu yapsın ki

• +1
Reactions: maarda
Tipsizligim yüzünden intihar etmeyi düşünüyorum diye konu açan adam mtn mi kanka ansnwjcbwjw
Ne alaka yarram turbomanlet htnye yakın bende middle mtn falan boş yapıyon şuan cidden. zaten ortalama üstü olmak ıcın geldık buraya benım clite falan gibi hayalım yok

Kenan yıldızda htnydi kanka ya tüh
kenan chadlite var aq Bu arada htn ile chadlite arasında ciddi fark var dostum bir high htn anca low chadlite ile kapışır onun dısınca chadlite ve chad seviyesi normie seviuysinden apayrı bişi

Last edited:
Tamam kanka

Kanka öyle bir şey yok ya htn normi falan yakışıklısın ya da değilsin bu erkeklerin birbirini ratelemesiylw değil kızların sana biyolojik cueleriyle olur karşı cinsin tamam mı yavrum akathemogfer diye bi mal vardı çenesiz bonesimpin manletiyle sen falan tam malsiniz ya bonekingde chad olacakken normie olmuş bi kaç milim farka over.
:wfe:F:qWFE:EF:feW.EFWQ:w:geW:Qf:WQE:Fqwe:F: he yarram boneking chad olmayı 1 milimle kaybetmiş falan o kafatasıyla mtn olmasına şükretsin aq

Tamam kanka

Kanka öyle bir şey yok ya htn normi falan yakışıklısın ya da değilsin bu erkeklerin birbirini ratelemesiylw değil kızların sana biyolojik cueleriyle olur karşı cinsin tamam mı yavrum akathemogfer diye bi mal vardı çenesiz bonesimpin manletiyle sen falan tam malsiniz ya bonekingde chad olacakken normie olmuş bi kaç milim farka over
boneking senden akilliydi sen git o gelsin en azindan onun yazdıkları güldürüyordu seninkiler mimik oynatmiyor

boneking senden akilliydi sen git o gelsin en azindan onun yazdıkları güldürüyordu seninkiler mimik oynatmiyor
Yok la buda komik eleman boneking varislerini önceden belirlemiş

Yok la buda komik eleman boneking varislerini önceden belirlemiş
Yok komik değil bu tipi bonekinginkinden leştir ve bonekingin mtn falan değil strong ltn

Users who are viewing this thread

Back