Sınıftaki Chad

ER enjoyer

ER enjoyer

Terachad in Türkiye Mtn in europe
Bugün sınıfa yeni kişiler gelmişti onlardan biriyse 170 boylu baya yüksek bonemassli htn civarı bir cocuktu.Okadar brutal bir bicimfe sınıfı mogluyorduki anlatamam aq herifin tek eksiği çok gelişmemiş maksillayfı herifte overprojected chin,zygo,browridge ve orbitaller vardı.

• JFL
Reactions: claustral04
Bugün sınıfa yeni kişiler gelmişti onlardan biriyse 170 boylu baya yüksek bonemassli htn civarı bir cocuktu.Okadar brutal bir bicimfe sınıfı mogluyorduki anlatamam aq herifin tek eksiği çok gelişmemiş maksillayfı herifte overprojected chin,zygo,browridge ve orbitaller vardı.
Bonemass konusunda bana sınıfta bitane hunter skulla sahip bir ibne mog atiyo gerisi normal skullu da geçtim çoğu wimp skull. Beni moglayan çocuğun kafatası babaminki gibiydi sen gördün babami heralde

Last edited:
Bonemass konusunda bana sınıfta bitane hunter skulla sahip bir ibne mog atiyo gerisi normal skullu da geçtim çoğu wimp skull. Beni moglayan çocuğun kafatası babaminki gibiydi sen gördün babami heralde
Gördüm çok büyüktü ama maksillası death tierdi

Gördüm çok büyüktü ama maksillası death tierdi
O bahsettiğim çocuğun chini biraz kısaydı elmacık kemikleri anasinin ami gibi çıkıntili orbital vektörü pozitif browridgesi de anasının ami gibiydi mogger oc

Beyaz mı ? Beyazsa mog atar

atsana babanı merak ettim aq

• +1
Reactions: mesocephalicmogger
Turanid alır.Kürtler tipsizdir.Kekomaxxx olmayan kürtlerin hepsi incel
Normal iranidi geçtim ama averaj proto iranid adam averaj turanidi ölümüne moglar. Turanid zygolari haric çöp bi ırk

Normal iranidi geçtim ama averaj proto iranid adam averaj turanidi ölümüne moglar. Turanid zygolari haric çöp bi ırk
Turanidin anadolu kırması halinde düşük çene var ama diğer turanidler köşeli çeneli
Avcı göz high cheekbones ve çene ile turanid iranidi moglar
Ayrıca turanid daha açık tenli

Turanidin anadolu kırması halinde düşük çene var ama diğer turanidler köşeli çeneli
Turanidin gözü avcı mavci değil gözleri çok küçük ve kısa ayrıca orbitalleri yarrak gibi gözü cevreleyen yağ yastıkciklari iyi gelismese gözleri prey olur turanidin iranidin göz round almond arası değişiyor çoğu zaman deep set ve güçlü orbitalli olurlar almond shape ile birleşince mogger gözler çıkıyor.

Köşeli çeneli turanidler de genelde iranidle karışık oluyor saf turanidler brakisefal küçük kafalı küçük yüzlü olurlar antropoloji sitelerinde yazıyor

Köşeli çeneli turanidler de genelde iranidle karışık oluyor saf turanidler brakisefal küçük kafalı küçük yüzlü olurlar antropoloji sitelerinde yazıyor
Boşuna copeluyorsun
Beyaz Turanidler WC ırkının en güzel adamlarıdır
images
images

Boşuna copeluyorsun
Beyaz Turanidler WC ırkının en güzel adamlarıdır
images
images
Soldaki adamda pek turanidlik goremedim Arda da var turanidlik o da ender orneklerden. Arda bir brakisefal ve brakisefaller nadiren yakışıklı olur olduklari zaman da berbat yaşlanırlar çünkü kemik gelişimleri yeterli düzeyde değildir. Jordan barrett hariç

İyi kötü ve orta seviye maxilla örneği verir misin

Last edited:
Bir tane adam thread açmıştı önemli olan upper maxilla projection(lefort 2 - lefort 1 olan bölge) sence upper maxilla daha mı önemli?
Botbdeki facial depth threadindenmi bahsediyorsun

Users who are viewing this thread

Back