Sivilce ve Leke Problemi

K

kaan

Iron
Merhaba problemlerimi buraya açmak iyi geldi. Burda çoğu bilgili kişi sorunlarıma nokta atışı yaptı ve bir şeyleri gerçekten düzeltebiliyorum. Bu camiada bilgim çok alt seviye ve yeniden size danışmak istedim. Yüzümde bir türlü sivilce eksik olmuyor. Cildime çok iyi bakıyorum ve cilt bakım rutinimi eksiksiz yapar atlamam. Çok uzatmayacağım kısaca ince ayrıntılara dikkat etmeme rağmen kurtulamadım. Yakın zamanda cildiyeye gidip Roaccutane, Zoretanin veya Aknetrent tedavisine başlamak istediğimi söyleyeceğim. Sizce yerinde bir karar mı? Veya yapmamı önerdiğiniz başka bir şeyler var mı? Yanlış veya eksik bir karar vermek istemem.

Roaccutane kesin cozer

• +1
Reactions: Abhorrence and kaan
Fast foodu ve zararlı yağları tamamen bırak, sağlıklı yağları da azalt. Şekeri azalt. Bazik besinleri (sebzeler) arttır. Eğer gûneyliysen süt ürünlerini kes(taşak geçmiyorum, süt kuzeyliler içindir, güneylilerde akne hatta alerji yapar, güneylilerin %80i laktoz intoleransına sahiptir, araştırabilirsiniz)

Acnelyse 0.1 tretinoin krem sür, yüzünü yıkadıktan sonra, sadece sivilcelerin üstüne, akşamları süreceksin ve gün ışığına çıkmayacaksın yüzünde krem varken. Reçeteli mi bilmiyorum, doktor reçetesi gerekebilir.

Hatta rutini veriyorum;
Sabah köpükle yıka, nemlendir, güneş kremi sür
Akşam köpükle yıka, tretinoin sür, nemlendir

Roucatena a gerek kalmaz diye düşünüyorum.

Ayrıca lütfen yazım yanlışı yapma. Problem değil POROBLEM

Süt ürünlerine whey protein tozları dahil

Roaccutane kesin cozer
@Atsiz @AlainDelonFan lan roaccutane bende kullanıcam sivilceden çok yağlı ciltten dolayı her hangi bir looksmin etkisi var mı büyütmeyi durdurduğu söyleniyor birde

Fast foodu ve zararlı yağları tamamen bırak, sağlıklı yağları da azalt. Şekeri azalt. Bazik besinleri (sebzeler) arttır. Eğer gûneyliysen süt ürünlerini kes(taşak geçmiyorum, süt kuzeyliler içindir, güneylilerde akne hatta alerji yapar, güneylilerin %80i laktoz intoleransına sahiptir, araştırabilirsiniz)

Acnelyse 0.1 tretinoin krem sür, yüzünü yıkadıktan sonra, sadece sivilcelerin üstüne, akşamları süreceksin ve gün ışığına çıkmayacaksın yüzünde krem varken. Reçeteli mi bilmiyorum, doktor reçetesi gerekebilir.

Hatta rutini veriyorum;
Sabah köpükle yıka, nemlendir, güneş kremi sür
Akşam köpükle yıka, tretinoin sür, nemlendir

Roucatena a gerek kalmaz diye düşünüyorum.

Ayrıca lütfen yazım yanlışı yapma. Problem değil POROBLEM
bu dediklerine dikkat edicem aga. Yanlış anlama ama bu rutine sürekli sadık mı kalayım? yoksa bu acnelysenin olayı bi süre için mi? Sadık kalmam gerekıyosa kalıcam ama olayı kökünden cözen farklı seylerde var mı? Böyle söylememin sebebi bazı arkadaşlarımın sıçtığı havluyla yüzünü silip pürüssüz ciltleri olması. Bir şeye dikkat etmeden elde ettikleri cildi kıskanıyorum ondan böyle kökten çözme odaklıyım. Ama dediklerine dikkat edicem teşekkür ederim.

@Atsiz @AlainDelonFan lan roaccutane bende kullanıcam sivilceden çok yağlı ciltten dolayı her hangi bir looksmin etkisi var mı büyütmeyi durdurduğu söyleniyor birde
Ben cilt derisini çok fazla incelttiğini falan duymuştum ne kadar doğru bilmiyorum ama

Bi arkadaş kullandı. O büyütmeyi durdurma ile karşılamanmamış. Ama yüzü birazcık şişmiş

Les cilt genetigi. Cozum rope.
IMG 1631

• JFL
  • +1
Reactions: 2025 chad candidate, kaan and Atsiz

• +1
Reactions: 2025 chad candidate and kaan
  • +1
pardon kanka ama içimden bu geldi amk

• JFL
  • +1

Users who are viewing this thread

Back