Sizce erkekte en iyi çene ve yüz yapısı nasıl?

Xavier

Xavier

👁👄👁
Bu soru özellikle mesocephalicmogger adlı kardeşime.
(Resim Örnekli cevaplar benden gönül puanı kazanacaktır.)

Kare, diamond mogs

• +1
Reactions: Xavier
bence trapezium şekilli,çok outward olmayan flared gonionlu olan,bigonial/ bizygonial kalınlık oranı 0,8 0,9 olan uzun ve kalın çene.
1725463345221

Surat şekli olarakta diamond mükemmel bence
1725463410319

• +1
Trapezium shape jaw işte
Images 100

Bunun gibi

• +1
Reactions: ALP
Aq benim gonion kemiklerim çok büyük ve beni kilolu gösteriyor istemsizce bir çaresi yok mudur bunun
Gonion kemiklerinin büyük olması iyi bişey çükübiks abi leanmax başlarsan halledersin onuda

• Love it
Aq benim gonion kemiklerim çok büyük ve beni kilolu gösteriyor istemsizce bir çaresi yok mudur bunun
gonion kemikleri kilolu göstermez masseter kasları kilolu gösterir onunda çaresi ameliyat.masseter kas azaltma ameliyatı.

gonion kemikleri kilolu göstermez masseter kasları kilolu gösterir onunda çaresi ameliyat.masseter kas azaltma ameliyatı.
Benim gonionlar çok low set o yüzden dedim.

Benim gonionlar çok low set o yüzden dedim.
Hiç çocukken yada ergenlikteyken sakız çiğnedin mi hocam illa çiğnemişsindir de çok fazla çiğnedinmi?

c

chin kısmım kısa kalıyor bunun için
Gonial açın gerçekten 105° derece ise kısa olması normal 120° altı flaw oluyor çünkü git bimax çek rotasyonlu gonial açıyı artır ya da implantlarla direk mandibulayi buyut

Hiç çocukken yada ergenlikteyken sakız çiğnedin mi hocam illa çiğnemişsindir de çok fazla çiğnedinmi?
Hayır hiç sakız çiğnemedim ben sakızdan nefret ederim aq.
Ama bruxism var son 1 yıldır

Gonial açın gerçekten 105° derece ise kısa olması normal 120° altı flaw oluyor çünkü git bimax çek rotasyonlu gonial açıyı artır ya da implantlarla direk mandibulayi buyut
Haklısın da çok pahalı bimax ya

Hayır hiç sakız çiğnemedim ben sakızdan nefret ederim aq.
Ama bruxism var son 1 yıldır
Bruxismden dolayıdır hocam çünkü low set gonion olmaz low set masseter kasları olur dediğim gibi senin kas azaltma ameliyatına girmen lazım birde yağ oranın yüksekse düşür kötü gözüküyorsan gir çünkü bazenleri masseter kasları iyi gözükebiliyor lean iken.

arkadaslarim bana henry cavil genclik demeye basladilar

Bruxismden dolayıdır hocam çünkü low set gonion olmaz low set masseter kasları olur dediğim gibi senin kas azaltma ameliyatına girmen lazım birde yağ oranın yüksekse düşür kötü gözüküyorsan gir çünkü bazenleri masseter kasları iyi gözükebiliyor lean iken.
Buccal Fat Removal oldum ve biraz kilo verdim az daha verirsem leanliğe adım atarım gibi geliyor.

Buccal Fat Removal oldum ve biraz kilo verdim az daha verirsem leanliğe adım atarım gibi geliyor.
harbi buccal fat removal mı oldun amk

• JFL
Adamin gonial açısı 105° aq bu aşırı yüksek bi rakam short face syndrome var muhtemelen gonionlari chine ve yüzün geri kalanına göre aşağıda kalıyor o yüzden

• So Sad
Ya sen neden obezken bukkal fat oldun amini siktigim

Adamin gonial açısı 105° aq bu aşırı yüksek bi rakam short face syndrome var muhtemelen gonionlari chine ve yüzün geri kalanına göre aşağıda kalıyor o yüzden
oha amk 105 gonial angle ney benimki 130-140 derece aq benimkinin tam tersi var adamda

• So Sad
SFS yok sanırım doktorlarla konuştuk bu konuyu sadece açı düşük baya

çünkü kilo veremiyorum ilaçlardan dolayı
forumdaki insanların tavsiyesi üzerine buccal fat removal yaptıysan salaksın üzgünüm

oha amk 105 gonial angle ney benimki 130-140 derece aq benimkinin tam tersi var adamda
Seninki de flaw yüzün aşağı büyümüş benimki 120-30 arası ideal range fakat çene kemiğim ve elmacık kemiklerim çok geniş olduğu için ideal gonial açıda bile chin kısa kalıyor malesef çok değil ana

GÜLMEKTEN PATLADIM AM KFOPAIEJASDASDASDAS
o yağları yanaklarına tekrar koy yoksa baya uncanny olacaksın jordan değilsin sen yyaslılıkta öcü olacan amk

• So Sad

Seninki de flaw yüzün aşağı büyümüş benimki 120-30 arası ideal range fakat çene kemiğim ve elmacık kemiklerim çok geniş olduğu için ideal gonial açıda bile chin kısa kalıyor malesef çok değil ana
ANAM 2 AY SÜT EMZİRMESEYDİ VE AĞZIMDAN NEFES ALMASAYDIM BELKİ DAHA İYİ OLURDU AQ.

ANAM 2 AY SÜT EMZİRMESEYDİ VE AĞZIMDAN NEFES ALMASAYDIM BELKİ DAHA İYİ OLURDU AQ.
Kanka çocukken ben ful ağızdan nefes alıyordum son 1-2 yılda başladım mewing yapmaya. Ben ağzımdan nefes almasaydım nolcaktı amk 50 derece mi olcaktı açı.

Kanka çocukken ben ful ağızdan nefes alıyordum son 1-2 yılda başladım mewing yapmaya. Ben ağzımdan nefes almasaydım nolcaktı amk 50 derece mi olcaktı açı.
MİNECRAFTTAN STEVE OLURDUN AMINA KOYAM.
1725464272656

STEVEEDE ÜZÜLDÜM AQ FLAT MAXİLLA RECESSED CHİN RECESSED İNFRAS SUBHUMAN SİDE

• JFL
Reactions: sentrix and Xavier
belki ben 2 yıl emseydim htn olacaktım yav :/
richard ramirez'in tek damla ana sütü emdiğinden şüpheliyim ama adamdaki kemik yapısı allah gibi

richard ramirez'in tek damla ana sütü emdiğinden şüpheliyim ama adamdaki kemik yapısı allah gibi
adamın ırkı çok iyi native american yani cro magnon herif direk

Ramirez ilkel avcı toplayici çocukların yaşadığı gibi bi cocukluk gecirdi devaminda da sigara alkol cocukluk her şeydir

adamın ırkı çok iyi native american yani cro magnon herif direk
Cro magnon west European Hunter gatherer oluyor adam yarı berid yarı silvid berid akdenizli yerli fenotipi mogger kemikli fenotip silvid de yerli amerikali onun da mogger zygolari var