son haftalarda ırsi duygularım kabardı 🐺🐺

Tallooksmaxxer

Tallooksmaxxer

Kraken

HEIL ALP ARSLAN ULANNN!!!
1672162000798264-png.2019020

• Love it
Reactions: Deleted member 24983 and Deleted member 24167
Tengri seni türklük şuuruna çağırıyor !

• JFL
Reactions: Kebab Master and Tallooksmaxxer
Bende ırsi duygu falan kalmadı, isviçreden yeni döndüm ve bu ülkeden o kadar iğrenir hale geldim ki. Irk meselesi de değil direkt bu toprakların içine edeyim bıktım artık. Seçimlerde malum şahıs bir daha kazanırsa ülke vatandaşlığımdan çıkacağım artık.

• +1
  • JFL
Reactions: Kebab Master, Deleted member 26991, Deleted member 19036 and 1 other person
Bende ırsi duygu falan kalmadı, isviçreden yeni döndüm ve bu ülkeden o kadar iğrenir hale geldim ki. Irk meselesi de değil direkt bu toprakların içine edeyim bıktım artık. Seçimlerde malum şahıs bir daha kazanırsa ülke vatandaşlığımdan çıkacağım artık.
ben de muh ırkdaşlarımı çok sevdiğim için değil. Atalarımız eskiden büyük işler yapmışlar o yüzden.

• +1
Reactions: Abhorrence and Deleted member 19036
ben gerçek türk olmadığımdan işlemiyor böyle orta asya havası. over.

• JFL
  • +1
Reactions: Deleted member 19036 and Tallooksmaxxer
Güneşe çıkmayı bıraktım biraz daha beyaz olayım diye adam Türklük diye bağırıyor

• JFL
  • +1
Reactions: Kebab Master, Deleted member 19036, Deleted member 25225 and 1 other person
  • +1
Reactions: Deleted member 19036
Rizeliysen tipin iyidir ama boyun kısa veya saçların dökülüyor olabilr
Tipik karadenizliye benzemiyorum

• Woah
Reactions: Deleted member 24167
Güneşe çıkmayı bıraktım biraz daha beyaz olayım diye adam Türklük diye bağırıyor
Bro ankara hangi semttesin bende ankarada oturuyorum, meraktan soruyorum forumda gördüğüm ilk ankara lısında diğer insalar istanbul eskişehir falan

Bro ankara hangi semttesin bende ankarada oturuyorum, meraktan soruyorum forumda gördüğüm ilk ankara lısında diğer insalar istanbul eskişehir falan
Eryaman bir de sürekli Kızılay , Ulus , Bilkentteyim.