sovıtal glukozamin boy

E

erkenboşalangarson

Iron
IMG 1265

İçeriği böyle bazı forumlarda 2-3 ayda 2 cm uzama sağladığı söylenmiş içindeki glukozaminin sabah uyandığımızdaki boy uzunluğunu gün içinde sürdürmeyi sağladığı söyleniyor ama aynı zamanda ıgf1 üretimini azaltıyormuş sanırım düşünceleriniz neler

Bu tur seylerin gram etkisi olmaz 2-3cm içinde bu kadar masrafa girilmez. Gelişme çağındaysan proteinini alıp sporunu yapıp güzel uyuyacaksin saatlerine dikkat ediceksin. Eğer maddi durumun varsa hgh alabilirsin ama o da genetiği 170 olan adamı 190 yapamaz tabi haliyle o yüzden ovER

• +1
Reactions: szolliontaraelis
Bu tur seylerin gram etkisi olmaz 2-3cm içinde bu kadar masrafa girilmez. Gelişme çağındaysan proteinini alıp sporunu yapıp güzel uyuyacaksin saatlerine dikkat ediceksin. Eğer maddi durumun varsa hgh alabilirsin ama o da genetiği 170 olan adamı 190 yapamaz tabi haliyle o yüzden ovER
Ya da fraud baslicaksin Air force 5cm tabanlik çorabın içine de 3cm plastik bir tabanlık var bunlarla publicte Total 6-7cm kazanirsin

• JFL
Reactions: ALP
Bu arada height fraud 8-10cm yapabilen delizyoneller varsa yazsinda bizde öğrenek

• +1
Reactions: saygisizlikolmasin
Ne yazık ki gelişim çağında olduğumu düşünmüyorum 21 yaşındayım dediğin gibi fraud yapıcaz mecbur

Ne yazık ki gelişim çağında olduğumu düşünmüyorum 21 yaşındayım dediğin gibi fraud yapıcaz mecbur
Moral olsun diye demiyorum 21inde bile uzayan tanidiklarim oldu ama çok düşük bir ihtimal bence şunu asla unutma 175 chadlite > 190mtn-htn

• +1
Reactions: talldarkhandsome
ben 16 yaşında daha fazla uzayacağımı düşünmüyorum growth ve östrojen düşürücülerle biraz late bloomer olmama rağmen adam 21 yaşında supplement ile uzayacagını sanıyor aq

• JFL
Reactions: onthewaytochadlite
ben 16 yaşında daha fazla uzayacağımı düşünmüyorum growth ve östrojen düşürücülerle biraz late bloomer olmama rağmen adam 21 yaşında supplement ile uzayacagını sanıyor aq
İmkansız değil ama çok düşük bir ihtimal bunları 16-17 yaşında yapması gerekirdi

• +1
Reactions: elemanzelvadre
İmkansız değil ama çok düşük bir ihtimal bunları 16-17 yaşında yapması gerekirdi
16 da bacaklar kapanmanın eşiğinde oluyor 15 de başla yada 5-7 cm'den fazla alamazsın

• +1
Reactions: elemanzelvadre
o biraz da kişiden kişiye değişen bir şey.
Genetik boy potansiyelin senden ne kadar Uzaksa o kadar fazla boy kazanırsın. kemik yaşına bakılarak zaten aşağı yukarı bir tahmin yapabiliriz. Tabii ki Herkes farklı zamanlarda ergenliğe girer Bu yüzden kemik yaşına bakarız

• +1
Reactions: talldarkhandsome
Genetik boy potansiyelin senden ne kadar Uzaksa o kadar fazla boy kazanırsın. kemik yaşına bakılarak zaten aşağı yukarı bir tahmin yapabiliriz. Tabii ki Herkes farklı zamanlarda ergenliğe girer Bu yüzden kemik yaşına bakarız
Kanka dm gelir misin

Bi boka yaramaz

ha gene vitamin d3 dür l arginine vsdir başka şekilde iyidir ama sırf boyum uzasın diye bu firmaya para kaptırmazdım

• Love it
Reactions: onthewaytochadlite