Subforumdaki bok kokusu

Angutoid

Angutoid

Kraken
Tirrik girdiği yeri lagima cevirir
Bu sozu unutmayin çünkü hayatin her alanına uygulanabilir ok

• +1
  • JFL
Reactions: maarda and Deleted member 78368
Bana gelmiyo burnum tıkalı

• Woah
Reactions: Angutoid
Eyw reis

• +1
Ana forum lagim değilmiş gibi anlasilmasin bu forum botb dışında bok cukurudur tüm üyeleri hayata aynı dandik perspektiften bakar kendini ermiş sanar nokta

• +1
Reactions: menas and dostoyevski
Ana forum lagim değilmiş gibi anlasilmasin bu forum botb dışında bok cukurudur tüm üyeleri hayata aynı dandik perspektiften bakar kendini ermiş sanar nokta
Katılıyorum ve tekrar hesabımdan çıkıp gidiyorum, iyi akşamlar herkese.

• Woah
  • +1
Reactions: Xavier
Katılıyorum ve tekrar hesabımdan çıkıp gidiyorum, iyi akşamlar herkese.
5 defa ayrıldın abi sen burdan gelme artık geri

Normielerin ve buradakilerin farkı yok + iki tarafta birbirine aşağıdan bakıyor

• Woah
Hiçbir halt olmamaktadır dostum. Ben bir münakaşada bıçak darbesi aldım ve negatif bir hissin esiri olmadım. Kavga süreci devam ettikçe ani bir hareketle çocuktan, 2-3 bıçak darbesiyle daha sarsıldım. İşte o vakit anladım; yine de kavgaya devam ettim canına yanayım :)) Yahu zaten 30-40 saniye sonra kaba etimizde derin bir hissizliğin esiri oluyoruz. Manuellikten azade olmuş bir şekilde otomatikmen yere düşmektesin; istemsizce ve elde olmayan sebepler yüzünden yani... Bıçak darbesi, kalıcı etki hissettirmese de iyileşme süreci biraz meşakatlidir

• Love it
  • +1
Reactions: mesocephalicmogger, iblamemyheight and elemanzelvadre
Hiçbir halt olmamaktadır dostum. Ben bir münakaşada bıçak darbesi aldım ve negatif bir hissin esiri olmadım. Kavga süreci devam ettikçe ani bir hareketle çocuktan, 2-3 bıçak darbesiyle daha sarsıldım. İşte o vakit anladım; yine de kavgaya devam ettim canına yanayım :)) Yahu zaten 30-40 saniye sonra kaba etimizde derin bir hissizliğin esiri oluyoruz. Manuellikten azade olmuş bir şekilde otomatikmen yere düşmektesin; istemsizce ve elde olmayan sebepler yüzünden yani... Bıçak darbesi, kalıcı etki hissettirmese de iyileşme süreci biraz meşakatlidir
Kelime dağarcığın şu şekil değilse over

• +1
Reactions: dostoyevski