Subforumdaki en iyi floodlari atin

mesocephalicmogger

mesocephalicmogger

Banned
Ben basliom

Psikolojisi bozuk takıntılı OKB mallar sağ sola devam mı böyle blackpili takıntı yapinda stresten ascendlenin bı AMK Kortizol yarragi yemesi geçirin ya prettyboy ya çok ağır toxic borderline bi adamsan kadin aşkıni tadıcaksin sadece ama bu adamlar bile karıların toxic iki yüzlü iğrenç rezil güce ve kaosa muhtaç doğasını anlayınca hayal kırıklığına uğrar o yüzden fazla kasmayın memlekette karı yüzünden antidepresanlık deli olan ya da vurdurulup sakat edilen çok erkek var bir kaç hızlı hareket yavaşlatır gençliğimizi dicemde siz bi yarram yapamazsiniz gerçi red pill öğrenin AMK fakirleri ne looksmaxi sadece bu malların bahsettiği yüksek değer erkek BMW binen 300 bin kazanan 1 67 çenesi geride norwoor değil 1 90 geniş çeneli erkek güzelleri o kadar kadınlar pek bi yarrama yaramıyor bakireler sizi rahat olun takıntı yapmayın evli erkekler Dünya güzeli karıları bosuna aldatmiyo bu. Türkiye'de aşinalık doymusluk o ilk kez bi kadını çok yakından tanıma olayı adamı igrendirir hele çok yakışıklı cildi güzel sağlıklı bi adamsaniz borderline essek bi karı size looksmin yapar 2 3 yıla yarragim gibi curursunuz BUNLAR Önemli iki QArdes

• JFL
Reactions: maarda
EĞER REELDEN BIRI BUNU OKUYORSA ŞUNUN GARANTISINI VEREBILIRIM KI INCEL TERÖR ÖRGÜTÜ ILE HIÇBIR ALAKAM YOKTUR, BURADA BIR ARKADAŞIM IÇIN DURUYORUM VE BURADA INSANLARLA DALGA GEÇMEK, MILLETIN BIRBIRINE BOK ATMASINI IZLEMEK ÇOK KEYIFLI.
BLACKPILL'E INANAN BIRI DEĞILIM VE DIŞ GÖRÜNÜŞÜM DE ZATEN BLACKPILL STANDARTLARINA GÖRE ORTALAMANIN ÜSTÜNDE YANI INCEL TERÖR ÖRGÜTÜNE BAĞLI OLMAM MÜMKÜN DEĞIL.
BURAYA KAFA DAĞITMAYA VE INSANLARI BLACKPILLDEN, KADIN DÜŞMANLIĞINDAN VAZGEÇIRMEYE GELDIM.
-24 TEMMUZ 2023

• JFL
Reactions: hesaplar_banlı
o zaman onu yapamazsınız siz dar büzzügü yalayamazsınız zk siz onu yapamazsınız bonekingi ignore edemezsiniz siz zk (tek dudagı yana kaldırıp zklama mimigi yapıp öbür tarafa baktım)

ya ne maxxing yaparsan yap mk ortalama bişeysin işte anan karı bulsun bitane onla islam copele burda internet ssahibi olup keywordlerle yazılmış forumda ignore mignore diyo amke 2 ekmek ye uyu işte bunlar boş iş sağ sağ

Ben Basliom

Psikolojisi bozuk takıntılı OKB mallar sağ sola devam mı böyle blackpili takıntı yapinda stresten ascendlenin bı AMK Kortizol yarragi yemesi geçirin ya prettyboy ya çok ağır toxic borderline bi adamsan kadin aşkıni tadıcaksin sadece ama bu adamlar bile karıların toxic iki yüzlü iğrenç rezil güce ve kaosa muhtaç doğasını anlayınca hayal kırıklığına uğrar o yüzden fazla kasmayın memlekette karı yüzünden antidepresanlık deli olan ya da vurdurulup sakat edilen çok erkek var bir kaç hızlı hareket yavaşlatır gençliğimizi dicemde siz bi yarram yapamazsiniz gerçi red pill öğrenin AMK fakirleri ne looksmaxi sadece bu malların bahsettiği yüksek değer erkek BMW binen 300 bin kazanan 1 67 çenesi geride norwoor değil 1 90 geniş çeneli erkek güzelleri o kadar kadınlar pek bi yarrama yaramıyor bakireler sizi rahat olun takıntı yapmayın evli erkekler Dünya güzeli karıları bosuna aldatmiyo bu. Türkiye'de aşinalık doymusluk o ilk kez bi kadını çok yakından tanıma olayı adamı igrendirir hele çok yakışıklı cildi güzel sağlıklı bi adamsaniz borderline essek bi karı size looksmin yapar 2 3 yıla yarragim gibi curursunuz BUNLAR Önemli iki QArdes
sen benle taşşak mı geçiyon rfghjgfdsdghjfd amına koyduğum portlek nedir kafayı yicem dfghlökdguşlködfşludul bi fotom burnum şiş, göz torbalarım varken çekilmiş ghjkhgfhjmklujh sen beni onun üzerinden değerlendiriyorsun dlhdgşlukdul he bide kızlardan ençok gözümden iltifat alıyorum amk dfghjgfghjh adam gelmiş diyor gözün portlek sdflyhksfdşyuklfşlyuksdlyuk ya bi siktirgit amk çocuğu seni profilimdeki güncel halime yakın puan vereceksen ona ver vermiyeceksen sus siktirgit dfghnjhgfdfghjgfd

fotograflarımda gozumu kıstıgımı demıstım gayet de ıltıfat aldıgım gozlerım ve kaslarım var elın amcık tutmamıs hergun kızlara yazan bır ıncelsın amk .is te takılmalısın

Attachments

• 4383179_Ekran_goeruentuesue_2024-09-13_212508.png
    4383179_Ekran_goeruentuesue_2024-09-13_212508.png
    38.5 KB · Views: 0
  • +1
Reactions: emirmax.6