Subforumdaki homo böcekler adına

Atsiz

Atsiz

Temp. Banned
Amına koyduğumun iğrenç etnik böceği utanmıyon mu lan? türk subforumunda homo homo takılmaya

bu arada hesabı tekrar silcem sanırsam amına koyduğumun tirrigi selam yok iyimisin yok sen gerçek atsız mısın diyor ben kimimde fake hesabım fanım olcak la tirrik @SecularIslamist paki orospu çocuğu sen naptın la? ingilizlerin sidiğini yüzüne bacağına sürmeye devam mı?

• JFL
  • +1
  • Woah
Reactions: BugraSA, mesocephalicmogger, abiadamdelirdi and 4 others
Amına koyduğumun iğrenç etnik böceği utanmıyon mu lan? türk subforumunda homo homo takılmaya

bu arada hesabı tekrar silcem sanırsam amına koyduğumun tirrigi selam yok iyimisin yok sen gerçek atsız mısın diyor ben kimimde fake hesabım fanım olcak la tirrik @SecularIslamist paki orospu çocuğu sen naptın la? ingilizlerin sidiğini yüzüne bacağına sürmeye devam mı?
galiba gercek baba gelmis etniklere ölüm ok?

• +1
Reactions: menas
16 yaşımda olduğum ifsalaninca ben

• JFL
Reactions: iblamemyheight
  • +1
Reactions: MogEater, frame265, menas and 1 other person
Adam türkcü amk sence zihin yaşı 30 olabilir mi puhahahaha
Bak şakayi bi yana birakiyom atsizin tarih bilgisi burdakilerin 2 katiydi amk herifler burda finasteride alsam proscar alsam sikim kalkar mi konusu konusurken atsiz paki zorbaliyodu

• +1
Reactions: iblamemyheight
Bak şakayi bi yana birakiyom atsizin tarih bilgisi burdakilerin 2 katiydi amk herifler burda finasteride alsam proscar alsam sikim kalkar mi konusu konusurken atsiz paki zorbaliyodu
Tamam işte buda başka mi mallık göstergesi,adam incel forumunda ırk yarıştırmaya çalışıyor amk atamın 1000 yıl önce yaptığı şey çok da sikimde değil mesela benim

• +1
Tamam işte buda başka mi mallık göstergesi,adam incel forumunda ırk yarıştırmaya çalışıyor amk atamın 1000 yıl önce yaptığı şey çokda sikimde değil mesela benim
ama atanin 1000 yil once yasadigi yer ve yedigi yemekler seni etkiledi:feelswhy:

• So Sad
Reactions: menas and maarda
burasi incel forumuda degil artik amk, eskiden millet soru sorardi birbirleriyle kavga etmezdi cirkindi cogu paylasirdi simdi herkes ya mgtow yada volcel oldugunu iddia ediyo sorun su hepsi khhv:ogre:

ama atanin 1000 yil once yasadigi yer ve yedigi yemekler seni etkiledi:feelswhy:
Tanrıya inanmadığım için bana göre tamamen şans faktörü, doğacağım yeri ırkı ben seçmedim

• +1
Reactions: dostoyevski
Tanrıya inanmadığım için bana göre tamamen şans faktörü, doğacağım yeri ırkı ben seçmedim
tanriya inansanda sans degil mi amk

• +1

Atsiz çükübiksi hatırladın mı

Benjmle az dalga gecmedin orospu cocu nasilsin iyi misin

Tamam işte buda başka mi mallık göstergesi,adam incel forumunda ırk yarıştırmaya çalışıyor amk atamın 1000 yıl önce yaptığı şey çok da sikimde değil mesela benim
sen erkek bile değilsin ki

gencecik adamlar savaştı o zamanlar ki sen şuan bu durumdasın

senin gibi inceller am ile kafayı yemiş insanların sikinde olmaması 1000 yıl önceki atalarının pek önemli değil onları sorgulayacak kapasiten olduğunu sanmıyorum

• JFL
  • Woah
Reactions: maarda and toprak
Ben onlar gibi enayi miyim de boş şeyler için savasayim ohh evde oturup keyif catiyom

sen erkek bile değilsin ki

senin gibi inceller am ile kafayı yemiş insanların sikinde olmaması 1000 yıl önceki atalarının pek önemli değil onları sorgulayacak kapasiten olduğunu sanmıyorum
Erkek adam kaybetmez. Erkek adam savaşa gidip bokböceği ölmez.

Adam dediğin KAZANIR oğlum, yanlış mı söyledim ?

İntihardan farkı olmayan bağımsızlık taarruzuna katılmak = losER behavior.

• +1
Reactions: menas, dostoyevski and maarda
Ben onlar gibi enayi miyim de boş şeyler için savasayim ohh evde oturup keyif catiyom
Yatıyoruz kalkıyoruz götümüze mt-2 enjekte edip 31 çekip yatıyoruz :ogre:

• JFL
Reactions: maarda
Erkek adam kaybetmez. Erkek adam savaşa gidip bokböceği ölmez.

Adam dediğin KAZANIR oğlum, yanlış mı söyledim ?

İntihardan farkı olmayan bağımsızlık taarruzuna katılmak = losER behavior.
ee senin dediğine göre cepheler bomboş kalacak iki milletden birinin hayatı geçmişi yazı tura olacak?

senin dediğin gibi olsaydı kurtuluş savaşında şuan italyanlar yunanlar bacını sikiyor olurdu.

ee senin dediğine göre cepheler bomboş kalacak iki milletden birinin hayatı geçmişi yazı tura olacak?

senin dediğin gibi olsaydı kurtuluş savaşında şuan italyanlar yunanlar bacını sikiyor olurdu.
Benim babam borreby geni almış dünya savaşında İngilizler babaanneme tecavuz mu etti acaba

• JFL
Haha I live rent free in this motherfuckers head.

• +1
bangladeşli orospu çocu londrada kendini siktirmeye devam ediyon mu beyazlara?
@Atsiz gelde @MOGGERWINSS e bi tur da sen tecavüz et

• JFL
Reactions: dostoyevski and toprak
bangladeşli orospu çocu londrada kendini siktirmeye devam ediyon mu beyazlara?
Türk kadınının esmer amını sikmeyi tercih ederim

• JFL

Users who are viewing this thread

Back