Surekli belirli bir saate denk gelmek.

B

bariz999

Iron
BEYLER su amoınakoydugumunun saatine gunde onlarca defa bakıyorum fakat hep karsıma cıkan 2 saat var, biri 14:53 digeri ise 13:37 istisnasız telefonumu aldıgım gunden beri neredeyse hergun bu iki saatle karsılasıyorum. Size de oluyor mu ?

• JFL
Reactions: gargomel, sentrix, temelyeterliliktest and 3 others
BEYLER su amoınakoydugumunun saatine gunde onlarca defa bakıyorum fakat hep karsıma cıkan 2 saat var, biri 14:53 digeri ise 13:37 istisnasız telefonumu aldıgım gunden beri neredeyse hergun bu iki saatle karsılasıyorum. Size de oluyor mu ?
birşeyi sürekli yaparsan biyolojik saat olarak alışkanlıklarına ekleniyor, örneğin hergün 10.da kalkarsan artık alarm kurmasan bile 10.da kalkarsın. hergün 2 de yemek yersen, 2 de acıkmaya başlarsın. mesela bir iş yaptıktan sonra telefona girersen bundan sonra her o işi yaptıktan sonra istemsizce telefona giriyorsun. sen belirli saatlerde musait olmuşsun o saatlerde telefona bakmışsın bunu uzun bir süre tekrarlamışsın vucud biyolojik ezber olarak yapmış bunu

• +1
Reactions: maarda
anlamli sayilar oldugu icin onlari hatirliyorsun ben saatin sosyal muhendislik oldugunu dusundugum icin kullanmiyorum

• +1
Reactions: temelyeterliliktest and maarda
ben saatin sosyal muhendislik oldugunu dusundugum icin kullanmiyorum
fsdyhsdmy
şdlsföyu
şlsfömuyşfslömuşfslmuişfslmuyişslmöuşl şludsuslyuşlsui
lu
ŞİRKETTE KAHKAHA ATTTIM ALLAHTAN ÇAYI AĞZIMDAN PÜSKÜRTMEDİM

• JFL
Reactions: sentrix
fsdyhsdmy
şdlsföyu