tavsiye lazim

onthewaytochadlite

onthewaytochadlite

short king
sa kankiler benim şuanlik coloring koyu sarı saç beyaz ten ve kahverengi göz kaşlarım da açık renk. Sizce şöyle bir coloringe geçmek beni ascendler mi?

Attachments

• IMG_0672.jpeg
    IMG_0672.jpeg
    136.4 KB · Views: 0
  • JFL
Reactions: Xavier
Bro tenine uygun giyin bu herif bir tık esmer yani brezilyalı zaten. Hafıf esmer veya esmer insanlar yeşil beyaz kahverengi ve lacivert giyebilir. Ama sen sanırsam sarışınsın o yüzden sana daha farklı renkler yakışacaktır. Birde stylemaxx abartıldıgı kadar onemlı bir şey değil omuzlar genişse biraz yapılıysan + bel inceyse ve birazda boyun uzunsa giyiğin şeyler genelde yakışır zaten. Ascend icinde stilden cok populerite ve çevre yap. Çünkü tipine bakılmayacak tipsiz arkadaşlarım var onlara bile arkadaşları ayarlıyor.

sa kankiler benim şuanlik coloring koyu sarı saç beyaz ten ve kahverengi göz kaşlarım da açık renk. Sizce şöyle bir coloringe geçmek beni ascendler mi?
pp deki sen misin

Zaten koyu sarıysan pek bişey değişmez ama renksiz göz + açık sarı bok gibi gözüküyor

Kaşları acil boya saça karışma saçı acil uzat prettyboymax için zaten prettyboy destekçisisin cildini temiz tut kaş için minoxidil de kullanabilirsin arketip fark etmez kalın uzun koyu kaşlar erkek için olmazsa olmaz

Bro tenine uygun giyin bu herif bir tık esmer yani brezilyalı zaten. Hafıf esmer veya esmer insanlar yeşil beyaz kahverengi ve lacivert giyebilir. Ama sen sanırsam sarışınsın o yüzden sana daha farklı renkler yakışacaktır. Birde stylemaxx abartıldıgı kadar onemlı bir şey değil omuzlar genişse biraz yapılıysan + bel inceyse ve birazda boyun uzunsa giyiğin şeyler genelde yakışır zaten. Ascend icinde stilden cok populerite ve çevre yap. Çünkü tipine bakılmayacak tipsiz arkadaşlarım var onlara bile arkadaşları ayarlıyor.
Kanka teşekkür ederim ama konu kıyafet değil saç ve göz rengiydi

Kaşları acil boya saça karışma saçı acil uzat prettyboymax için zaten prettyboy destekçisisin cildini temiz tut kaş için minoxidil de kullanabilirsin arketip fark etmez kalın uzun koyu kaşlar erkek için olmazsa olmaz
minoxidil yüzünden kolejen yarra yesinde bir göreyim ondan sonra demi amk doğru söyle sende tiktoktan geldin demi

Gözün kahverenginin hangi tonu T20nin üstüyse lens kullan T20 veya altı ise istiyosan karışma bu renkler de iyi ama sarı ve beyazsan mavi göz seni ascendleyecek anasını siktigim babam genlerini bana verse bende mavi gozlu olacaktim

Gözün kahverenginin hangi tonu T20nin üstüyse lens kullan T20 veya altı ise istiyosan karışma bu renkler de iyi ama sarı ve beyazsan mavi göz seni ascendleyecek anasını siktigim babam genlerini bana verse bende mavi gozlu olacaktim
gözlerim T50 ama lens kullanıp kullanmama konusunda çok kararsızım kanka sonuçta illaki söylemem gerecekecek ve siyah saç mavi göz mogs everything else >

• JFL
ve arkadaşlarım okuldan herkes vesaire bunu fark edecek.

• JFL
minoxidil yüzünden kolejen yarra yesinde bir göreyim ondan sonra demi amk doğru söyle sende tiktoktan geldin demi
Abilirsin dedim zaten cok bilgiliymis gibi mi konusuyorum surda aslında ttden gelmedim buraya rastgele kesfettim kolajen yarrağı yese bi şekilde toparlayabilirsin diye biliyorum ayrica kaşların inceyse yapabilecegin tek sey bu ince değilse kaşını boya

ve arkadaşlarım okuldan herkes vesaire bunu fark edecek.
Okula gidiyosan yapma direk göze batar zaten
Saçı boyamak daha mantıklı sarı saç t50 goz en boktan renk kombinasyonu aq

Okula gidiyosan yapma direk göze batar zaten
Saçı boyamak daha mantıklı sarı saç t50 goz en boktan renk kombinasyonu aq
maalesef öyle ama ona rağmen slayliyoruz allaha şükür ama mavi lens siyah saç kombosuna çok yakinda geçicem ten rengim beyaz zaten

• JFL
xavier anani var ya ota boka jfl atma aq

• So Sad
  • JFL
Reactions: onthewaytochadlite, maarda and turbomanlet7
maalesef öyle ama ona rağmen slayliyoruz allaha şükür ama mavi lens siyah saç kombosuna çok yakinda geçicem ten rengim beyaz zaten
Boyun 175se ve slayliyosan htn olmalısın htn faceyle burda ne diye takiliyon aq üniye gidiyon git hayatini yaşa allahin salagi mentalcelsen burda iyice mentalcel olursun

yazın nası rengini bu hale getiricen getiremessin ki
he saçı diyomussun aq. degistirme sarı saçı

Last edited:
  • JFL
Reactions: onthewaytochadlite
Ha ben yanlış anlamışım saç rengi cok onemlı değil fakat göz rengi önemli. Bence yeşil/ela/mavi gözler hep bir adım öne taşıyor

Sen bilirsin ama bence kafana taktığın kadar onemlı bişi değil. Tipini dmden atar mısın merak ettim?

Screenshot 1

• JFL
Boyun 175se ve slayliyosan htn olmalısın htn faceyle burda ne diye takiliyon aq üniye gidiyon git hayatini yaşa allahin salagi mentalcelsen burda iyice mentalcel olursun
sizin gibi aptallara lifefuel vermek ve daha da kendimi geliştirmek için burdayım. Ayrıca forumda takılan herkes incel değil

:lul::lul::lul::lul::lul::lul::lul::lul:
böyle konusuyosun da tipin neye benziyor merak ediyorum amk
kanka burda otizim rpsi yapıyoruz dal daşak geçiyoruz diye herkesi tipsiz sanmayın sana şöyle diyeyim.

e devletten aç soyağacığını 1880lere kadar bütün erkek akrabalarını mogluyorudur.

neyse ilk defa ciddi oldum forumda rp devam bizim :D

• JFL
yanlış anlama arda kanka sende yakışıklısındır ama burda takılyoruz napalım şu seni mogluyor bu beni mogluyor kavgasımı yapalım daha fazla threadi kirletmeden tavsiyenizi verin konuşun kendinizi arttırın iyi geceler kankslar

yanlış anlama arda kanka sende yakışıklısındır ama burda takılyoruz napalım şu seni mogluyor bu beni mogluyor kavgasımı yapalım daha fazla forumu kirletmeden tavsiyenizi verin konuşun kendinizi arttırmaya bakın
olum birşey demedim la sizin gibi aptallara diyince sordum zaten fark ettiysen mogluyorum falan demedim birine sikimde değil

• Love it
Reactions: akethemogger
çok egoist geldin
Bunu bende kabul ediyorum kanka ama beni daha tanımayan etmeyen elemanların Allah’ın salağı demesi sinir ediyor

Bunu bende kabul ediyorum kanka ama beni daha tanımayan etmeyen elemanların Allah’ın salağı demesi sinir ediyor
incel forumunda ne bekliyorsun kanka burası sosyal medya değil yine türk subformu daha nazik gibi

• Love it
banada at bakalım merak ettim aramızdan en iyisini bulalım xd
En iyimiz açık ara farkla kesinlikle batman ppli 170 eleman vardı o bence.

neden herkes 170-75 görünce aynı tepkiyi veriyor amk yıl olmuş 2024 face > height hala kabul etmiyorlar
sakin ol kankam ben kendi yaş aralığıma göre değerlendiriyorum 20 ye kadar bence olmazsa olmaz değil

sakin ol kankam ben kendi yaş aralığıma göre değerlendiriyorum 20 ye kadar bence olmazsa olmaz değil
iyi bir suratın varsa tabi . Hadi at sana övgü yağdırayım

face>height veya height>face diye bir şey yok bu arada ehehehehe
Katılıyorum ikiside birbirini tamamlıyor fakat uzun olup çirkin olan birisi gayet sıradan ama kısa olup ciddili yakışıklı olan birisi sosyal medyada vesaire çok kolay popüler olur ve daha fazla attention alır.

• +1
Reactions: Heatmiser
Katılıyorum ikiside birbirini tamamlıyor fakat uzun olup çirkin olan birisi gayet sıradan ama kısa olup ciddili yakışıklı olan birisi sosyal medyada vesaire çok kolay popüler olur ve daha fazla attention alır.
%100

(Acil)

• JFL
Reactions: turbomanlet7 and elemanzelvadre
sizin gibi aptallara lifefuel vermek ve daha da kendimi geliştirmek için burdayım. Ayrıca forumda takılan herkes incel değil
Hayattan bezmis olmadigim için uzerime alinmadim daha yaşımda küçük ztn sana durduk yere salak dediğim için kusura bakma da haklisin aslinda herkes incel degil burdaki de diger threadlarda çok iddialı şeyler yaziyodun kendinle ilgili bende eğer böyle biriyse bu adam bu forumda gezmesini mantiksizdir diye düşündüm ilk